x סגור
חפשו בפורטל infomed
אנא בחרו סוג מומחה








רופאים/מטפלים בתחום
פרופ' חיים ראובני פרופ' חיים ראובני
רופא עור המתמחה באסת...קרא עוד
פרופ' ליביו ישראל נודלמן פרופ' ליביו ישראל נודלמן
כירורג בכיר - וסגן מ...קרא עוד

שאלה בנושא מקרודנטין ותופעות לוואי מתאריך 13/11/2010 בפורום ייעוץ תרופתי באינפומד - פורטל הרופאה של ישראל.
מידע נוסף לגבי מקרודנטין ותופעות לוואי בפורום הניהול: ד"ר לי גולדשטיין - מומחית ברפואה פנימית ובפרמקולוגיה קלינית. מנהלת היח' לפרמקולוגיה קלינית, ורופאה בכירה במחלקה פנימית

ד"ר לי גולדשטיין

ד"ר לי גולדשטיין
ד"ר לי גולדשטיין, מומחית ברפואה פנימית ובפרמקולוגיה קלינית. מנהלת היחידה לפרמקולוגיה קלינית, רופאה בכירה במחלקה פנימית ג', מרכז רפואי העמק, עפולה; יו"ר ועדת התרופות של בית החולים, חברה עוד...

  • הודעה
  • מחבר
  • תאריך / שעה
  • מקרודנטין ותופעות לוואי
  • יעל
  • 13/11/2010 19:36
  • אני בת 22, לא ידועה רגישות לתרופות, ובעקבות דלקת בשלפוחית השתן קיבלתי טיפול במקרודנטין 100 מ"ג, למשך 10 ימים [סה"כ 200 מ"ג ליום]. למעט צבע השתן שהיה מעט מוזר, במשך כל תקופת הטיפול לא הרגשתי בשום דבר שונה/חריג.
    ביום האחרון לטיפול, קמתי עם חום לא מוסבר, בחילות וכאבי ראש שעברו עם נטילת נורופן. הפאזה הזאת נמשכה בדיוק יום [את הכדור האחרון לטיפול כבר לא נטלתי], ונעלמה כלא הייתה. אבל- יומיים לאחר הפסקת הטיפול הופיעה פתאום פריחה אדומה צפופה [לא מוגלתית] על כל גופי, שגם די מגרדת. האם יכול להיות שזו תוצאה של גל החום שתקף אותי יום לפני? האם מדובר בתופעות לוואי של המקרודנטין, אפילו שהופיעו רק לאחר שבוע וחצי של שימוש בתרופה? האם אמורה להיעלם לבד?

    אשמח ממש לתגובה, תודה רבה

  • הוסף תגובה פתיחה בעמוד נפרד
  • הדפס

בריאות זה אינפומד – אתר רפואה המקיף בישראל
infomed.co.il (הדפסה)