נפאזודון (Nefazodone)

פורומים, חרדה

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
סיפטומים של חרדה מתמשכת נופר 23/07/2019 16:06
  • היי ד"ר, נבדקתי כ"כ הרבה - קרדיולוג , בדיקות דם , ניורולוג (בדיקה גופנית) ,אף אוזן גרון. לאחר ההתקף הראשון פשוט נכנסתי ללופ של בדיקות. אני הולכת לטיפול CBT ומתחילה להבין את האבסורד בכך שאני חושבת שיש לי הכל חוץ מחרדה. אשמח לדעת האם קפיצות שרירים ותחושה של זרמים , בעיקר ברגליים, בירך האחורית .. זה משהו שנתקלת בו? או שיש לי צורך להמשיך את הלופ שלי? אציין שלפני יומיים לקחתי קלונקס ולא הרגשתי את הקפיצות

  • + הוסף תגובה
רצח ואחר כך להתאבד עזריאל 19/07/2019 17:38
  • מה עושים עם קול שלי נותן לעצמי פקודות לרצוח ואז להתאבד כמובן זה לא הגיוני בעני ולא אפגע בעצמי/אחירים בשום פנים ואופן זה מציק100% ומטריד איך להיפטר מזה לגמרה?

  • + הוסף תגובה
במצב כזה כדאי לפנות לבדיקה בחדר מיון ד"ר יששכר הרמן 22/07/2019 16:17
מחשבות קשות ומוזרות ביותר פחד מסכיזופניה מורי 16/07/2019 10:10
  • היי שלום דר מה שלומך? כתבתי לך מספר פעמים בפורום בחודשים האחרונים אני סובלת מהפרעת או סידי שנים רבות הפחד שלי הכי גדול הוא מתחלואה נפשית , ממחלת הסכיזופרניה לפני מספר שנים קראתי המון חומרים על המחלה שבנידון על כל סוגי הקולות שהם שומעים פוקדים, מאיימים, מקללים וכו' ועל כל סוגי מחשבות השווא רדיפה,גדלות,יחס, סומאטיות וכו'. כל זה היה לפני 5 שנים שקראתי את כל החומר הזה היו לי מלא מחשבות וטופלתי ב40 מג פרוטין לפני שלושה חודשים חזרו שוב המחשבות בעוצמה מאוד גבוהה ומלווים בתחושות ניתוק כתוצאה מהחרדה שהמחשבות מביאות לי כי ברגע שהם באות אני ישר חושבת שיש לי סכיזופרניה לפני 7 שבועות העליתי מינון של פרוטין בהתייעצות עם הפסיכאטרית ל50 מג עדיין סובלת ממחשבות קשות למרות היותי מטופלת גם בשיטת cbt- טיפול התנהגותי קוגנטיבי בשילוב חשיפות. אני רושמת לך שני דוגמאות ממחשבות שממש גורמת לי לפחד עצום שאני חולה במחלה אשמח לעצתך מה ניתן לעשות? אז ככה המחשבות ביומיים האחרונים היה משהו בסגנון גם בעבר. מחשבות שאני לא יודעת אפילו לתאר אתמול למשל חשבתי הייתי צריכה להוציא ילד מהגן לקחת אותו לבית חשבתי שיש קול שפוקד אליי לקחת אותו לרודפים הוצאתי אותו לקחתי אותו לבית בערב הייתי צריכה ללכת לחברה עלה לי שבגלל שלא לקחתי אותו לרודפים כפי שהם ביקשו עכשיו הם יחכו לי ליד חברה שלי עם רובה ויהרגו אותי לקחתי חצי לוריון והלכתי בכוח לארוחת הערב עם החברות. היום בבוקר בזמן שאני לוקחת את הילדים למסגרות עלתה לי מחשבה שהרודפים חוטפים לי את הילדים מהגן ושאני שומעת קולות שלהם אומרים לי חטפנו לך אותם מהגן תביאי כופר 100 אלף מחשבות הזויות שגורמות לי לחשוב שאני סכיזופרנית לאור התוכן של מחשבות שווא של רדיפה וקולות אני כבר לא יודעת מה לעשות???בבקשה תייעץ לי..

  • + הוסף תגובה
מחשבות קשות ומוזרות ביותר פחד מסכיזופניה ד"ר יששכר הרמן 16/07/2019 16:13
אבל מה נראה לך שזה מורי 16/07/2019 16:19
בנוסף עוד דוגמא למחשבות מורי 16/07/2019 16:23
  • בנוסף כל היום מחשבה שאני צועקת לבוס שחי במשרד שהוא אנס אותי וכל יום אני מפחדת מזה שאני יעשה משהו כזה ומדמיינת אולי עשיתי ואני לא מודעת לעצמי מה נראה לך שאכן מדובר בסכיזופרניה?

  • + הוסף תגובה
מחשבות אלו אופייניות ל- OCD ולא לסכיזופרניה. ד"ר יששכר הרמן 17/07/2019 08:44

הצטרפו לאינדקס הרופאים!