אלפוזוסין (קסטרל) ( Alfuzosin, Xatral)

פורומים, אורולוגיה

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
דלקת בלוטות המין? אחד שסובל 14/08/2019 13:09
  • שלום רב, לפני כשלושה חודשים הופיעו אצלי כאבים חדים בקצהו של איבר המין. לאחר מספר בדיקות דם ושתן (ללא תרבית שתן או כדומה) לא נמצאו עדויות למחלת מין כלשהי (אם כי חשוב שאומר שכן קיימתי יחסי מין לא מוגנים באותה תקופה). לאחר מספר ימים הכאבים היו חזקים מדי ובלתי נסבלים, לכן ניגשתי למיון שם קיבלתי זריקת פניצלין, ערכו לי בדיקת ערמונית ועוד בדיקות דם ושתן ושוב ללא עדות למחלה כלשהי. כמה ימים מאוחר יותר התחלתי בנטילת אנטיביוטיקה שנרשמה לע לפרק זמן של שבוע - הכאבים פחתו בצורה דרסטית אך עדיין נרשמו שינויים בתכיפות מתן השתן. כשסיימתי את האנטיביוטיקה הרגשתי שהכאב חלף לגמרי, וכך היה למשך חודש וחצי לערך, עד ששוב חזרו להם הכאבים והפעם התמקדו בעיקר באזור התחתון של האשכים. נכון להיום, אני סובל מכאבים באזור ולעיתים גם בקצה הפין או לאחר פורקן מיני, כמו כן, באופן יומיומי אני חש אי נוחות באזור. לפני כשבוע התחלתי טיפול אנטיביוטי + פרוביוטיקה שיימשך לפרק זמן של חודשיים על פי ההנחיה. לאחר שאף רופא לא השכיל לומר לי מהי הסיבה לכאב,באיזה נגיף מדובר או האם ישנן בדיקות אחרות שעליי לבצע על מנת לגלות את מקור הבעיה - ניגשתי שוב לאורולוג שטען כי "יש לי דלקת בבלוטות המין". אני מאוד חרד להשלכות של הטיפול הרשלני לו "זכיתי" ומכך שלא יודעים לומר לי כבר חודשים מה מתחולל אצלי בגוף. אני סובל עדיין מכאבים ואי נוחות (אין הפרשות כלשהן או צריבה במתן שתן) ואני נורא רוצה לדעת מה אפשר לעשות כדי לגלות מהי המחלה הזו שתוקפת אותי כבר חודשים, והאם ישנה אפשרות לנזק בלתי הפיך או השלכות כבדות בכל הקשור לפוריות או לתפקוד המיני. בתודה מראש, אחד שסובל.

  • + הוסף תגובה
דיבטיקולוזיס ועיבוי דפנות כיס שתן דוד 05/08/2019 16:20
  • ממצאים: אברי האגן מודגמים בצורה תקינה. מזוהים דיברטיקולים בודדים ללא סימני דלקת בסיגמה. אין לזהות גושים אגניים. כיס השתן במילוי חלקי למרות הנאמר רושם כדפנותיו מעובות עד 8.0 ס"מ. אין לימפאדנופתיה אגנית. מספר קשריות לימפה ברוחב עד 7.0 ס"מ איליאקליות חיצוניות דו"צ. אין נוזל חופשי באגן. לסיכום: - דיברטיקולוזיס של הסיגמה. - רושם לעיבוי דפנות כיס השתן. ממליץ לבצע US עם כיס שתן מלא.

  • + הוסף תגובה
קישריות דר' שמואל רויזמן 13/08/2019 20:04
אפידידמוס אנונימי 09/08/2019 16:25
  • שלום, הבדקתי אצל אורולוג שאבחן דלקת באפידידמוס, אני מקבל טיפול אנטיביוטי של אופלודוקס. הרופא המליץ לא לעשות סקס במשך שבוע. שאלתי היא האם ניתן לאונן / מין אוראלי בתקופה הזו או צריך להימנע לגמרי משפיכה? תודה.

  • + הוסף תגובה
שפיכה בזמן אפידידימיטיס דר' שמואל רויזמן 13/08/2019 20:03
  • אם סיבת הדלקת היא מחלת מין ,אזי רצוי לקיים יחסי מין מוגנים עד וידוא שהשתן סטרילי. בברכה, דר' רויזמן

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!