קורס הכנה ללידה וקורס ליווי התפתחותי - ללא תשלום

לראשונה בישראל - "לאומית שירותי בריאות" תעניק ללקוחותיה קורס הכנה ללידה וקורס ליווי התפתחותי ללא תשלום

כתבה פרסומית כתבת חסות

תאריך עדכון: 13/10/2010
 לראשונה בישראל - לאומית שירותי בריאות תעניק ללקוחותיה קורס הכנה ללידה וקורס ליווי התפתחותי ללא תשלום.הקורסים יינתנו ב- 29 מרכזים רפואיים נבחרים של לאומית

לאומית שירותי בריאות יוצאת בפרויקט ייחודי ורחב היקף, המתפרש בכל רחבי הארץ:
קורס הכנה ללידה וקורס ליווי התפתחותי של תינוקות עד גיל שנתיים – חינם ללקוחות הקופה!

•    הכנה ללידה – כל לקוחה של לאומית הנמצאת בהריון תוכל לקבל קורס חינם באחד מ – 29 מרכזים רפואיים נבחרים של לאומית בהם יועברו הקורסים.

•    ליווי התפתחותי – הקורס שיינתן לכל לקוחות לאומית חינם מאפשר התנסות ולמידה במגוון תחומים של התפתחות התינוק - יציבה, פעילות גופנית, עיסויים, התפתחות פיזית, קשר הורה ילד ועוד - בהתאם לקבוצת הגיל. הפעילות כוללת עבודה עם אביזרים,כדורים,מנשאים ועוד. לאור זאת, חברה לאומית שירותי בריאות לחברת "תפיסת עולם" המעבירה קורסים אלו - סדנאות בנות 5 מפגשים אחת לשבוע להורים וילדיהם עד גיל שנתיים ( קבוצות גיל 0-3 ,3-6 ,6-9 ,9-12 וכן הלאה עד גיל שנתיים).

יש להדגיש, כי לאומית הינה הקופה היחידה המציעה קורס ייחודי זה, והשירות אינו קיים בקופות אחרות.

מעבר לכך, לאומית תעניק לכל לקוחה הנמצאת בהריון ערכת הכנה ללידה הכוללת:
•    חוברת 9 חודשים – חוברת מקיפה על תהליך ההיריון כולו ולקראת הלידה
•    זכויות האם במהלך הריון ולידה
•    הזמנה לקורס הכנה ללידה
•    דפי מידע נוספים

לפרויקט זה חברו מספר חברות מובילות בעולם התינוקות והפעוטות, בהן: סימילאק, שילב, טבורית ו-avent.

לדברי מנכ"ל לאומית, מר ניסים אלון, "ההחלטה להעניק ללקוחותינו הטבה מיוחדת בדמות קורסי הכנה ללידה והתפתחות הילד ללא תמורה, התקבלה כחלק מפעילותה הכוללת של לאומית לשיפור איכות חיי לקוחותיה. אנו סבורים, כי הטבות אלה יוצרות מהפכה של ממש בעולם ההיריון והטיפול בילד, ושמחים לפרוץ את הדרך בתחום זה."

המרכזים הרפואיים בהם יועברו הקורסים: אשדוד – אלמוג, ראשל"צ – קרית גנים, קרית מלאכי, באר שבע – ראשי, נהריה, צפת, אריאל, קרית גת, גבעת שמואל, נצרת עילית, עכו, רמת בית שמש ב', בית"ר עילית, מודיעין, מודיעין עילית, ת"א – התקווה, בני ברק, גבעת אולגה, אלעד, יפו, אשקלון, רחובות, נתניה – ראשי, המכללה, ירושלים – נווה יעקב, חיפה, קרית אונו, בית אריה, כרמיאל.

השתתפות בקורסים תתאפשר גם ללקוחות קופות החולים האחרות תמורת מחיר מלא, הנמוך ממחירי השוק.

פורומים, אנדומטריוזיס וכירורגיה גינקולוגית

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
גלולות ברצף שירלי 04/11/2019 22:34
  • ערב טוב, אני לוקחת גלולות סרזט ברצף, מידי חודש מקבלת דימום קל וממשיכה לקחת את הגלולות בלי הפסקה. החודש קיבלתי ממש וסת, התחיל שבוע עם גימום גל ומאתמול דימום של וסת ממש. הטם לעשות נפסקה עם הסרזט? אם כן, באיזה שלב לחזוא לקחת? תודה רבה

  • + הוסף תגובה
האם חצוצרה מעובה זה מצב הפיך? שיר 26/09/2019 12:49
  • בזמן pid נאמר לי שהחצוצרה שלי מעובה.(45*17) רציתי לדעת האם זה מצב הפיך? אם כן איך? האם זה אומר שלא אוכל להיכנס להריון באופן טבעי? והאם יש דרך לדעת מה המצב היום? אני ארצה להיכנס להריון בעתיד והדבר מטריד אותי מאוד תודה רבה!

  • + הוסף תגובה
מעכבי ארומטז תובל 29/08/2019 23:15
  • שלום רב אחותי אובחנה עם אנדו כרגע עד דרגה2 אנחנו עדיין בתהליך של המשך בירור ובדיקות נוספת שאלתי היא האם יש אפשרות טיפול במעכבי ארומטז? והאם בוצע מחקר או טיפול בנושא בישראל? כי לא מצאתי הרבה בנושא טיפול במעכבי ארומטז רק מאמרים פו ושם.בתודה ובהערכה תובל

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!