חשיפתו של השחקן אלון דהן בנוגע להפרעות קשב וריכוז

דהן עבר איבחון קשב וריכוז אצל המומחה ד"ר בועז רפפורט וגילה מספר תובנות בנוגע להתמודדות עם הפרעת הקשב והריכוז ממנה סובל במהלך תקופות עמוסות. היעוץ מד"ר רפפורט וצוות "קשר" סייעו לי כאדם וכשחקן לרכוש כלים בריאים וטכניקות לשיפור יכולות הקשב והריכוז.
כתבה פרסומית כתבת חסות


דהן עבר איבחון קשב וריכוז אצל המומחה ד"ר בועז רפפורט וגילה מספר תובנות בנוגע להתמודדות עם הפרעת הקשב והריכוז ממנה סובל במהלך תקופות עמוסות. היעוץ מד"ר רפפורט וצוות "קשר" סייעו לי כאדם וכשחקן לרכוש כלים בריאים וטכניקות לשיפור יכולות הקשב והריכוז. הדימוי של קשב וריכוז משום מה היה קשור אצלי לילדים ולבני נוער ופתאום גיליתי שגם מבוגרים באמצע החיים יכולים להפיק תועלת מהאיבחון ומהייעוץ. במקרה שלי פגשתי איש מקצוע מדוייק, איש שיחה נפלא שהרעיף עלי תובנות איך לשאוף למצוינות גם כשיש עומס של עבודה ותעבורת המידע והמשימות מטבע הדברים רק הולכת וגדלה. 


אלון דהן, זוכה פרס שחקן המשנה לשנת 2010 של תיאטרון הקאמרי, משחק בשבע הצגות פעילות ובמקביל נמצא בחזרות על עוד שתי הצגות נוספות שאמורות לעלות בינואר,בנוסף לתפקידו כאב טרי לבנו אורי בן השנה.
העומס המקצועי כשחקן והרצון לשפר את היכולות הביאו אותו לפגישה ב"קשר" של ד"ר בועז רפפורט שבה ביקש לבחון את הדרכים להתמודד עם נושא הקשב והריכוז בקריירת המשחק המצליחה שלו. 


אלון : "באתי במטרה לשפר את היכולות האישיות, עשיתי איבחון לקשב וריכוז ויצא שיש לי מה לשפר בעיקר בשעת עומס. ד"ר בועז רפפורט עזר לי לנתח את היכולת להתגבר על הפרעת הקשב והריכוז הקלה. התהליך הוא כמו משחק עם עצמך, תהליך מסקרן, פשוט ומרתק שאני ממליץ לבני ה 30 פלוס לעבור".

אלון דהן הוא שחקן מוכר ומוערך בתעשיית התאטרון, הטלויזיה והקולנוע וידוע כאדם שאפתן, יצירתי עם אמביציה אישית ואמנותית שהקדיש את שני העשורים האחרונים למשחק ממקום של אהבה לאמנות המשחק כמקצוע וכמקור פרנסתו. 

דהן התחיל את דרכו בבית צבי וזכה למלגות הצטיינות רבות. במהלך הקריירה שלו השתתף בלמעלה ממאתיים פרויקטים בטלויזיה,קולנוע ותיאטרון ונחל בהם הצלחה רבה. מכריו מעידים עליו כי כשרונו המיוחד מאפשר לו להתבלט גם במסגרות בהם הכלים ידועים ומוכתבים מראש והוא עושה זאת בצורה נעימה ובחביבות חברתית.


הכתבה בחסות ד"ר בועז רפפורט, מרפאת קשר- טיפול בהפרעת קשב וריכוז.


עדיין מתלבטים? להתייעצות עם ד"ר בועז רפפורט השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים חרדה

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
ציפרלקס והתכווצות לבבית מירי 29/09/2020 11:36
  • עבור דר קוגן: היי, אני נוטלת כשלושה חודשים ציפרלקס. בזמן האחרון התחילו התכווצויות מוזרות בלב, גם בזמן מנוחה וגם במשך היום: 3 עד 5 התכווצויות מהירות ברצף. רציתי לדעת האם זה נורמלי, או משהו שצריך לבדוק? תודה!

  • + הוסף תגובה
וייאפקס 150 לימור 27/09/2020 10:16
  • שישה שבועות עם מינון של 150 עם הטבה מסויימת. יש חרדה אבל מתונה יותר. הפסיכיאטר המליץ לי להעלות מינון ל-225. השאלה היא האם בכל זאת לחכות לעוד שיפור במינון הנוכחי? חוששת מאוד להעלות מינון ושוב לחוות החמרה... תודה

  • + הוסף תגובה
תופעות לוואי וואבן אפרת 25/09/2020 20:48
  • שלום, האם וואבן יכול לגרום לתופעת לוואי של תחושת לחץ באיזור גב עליון וחזה כולל איזור הסרעפת וגרון כשלפעמים יש תחושת דמוי ספוג בשרירים באזור הבטן וקיבה וזרמים בגב?

  • + הוסף תגובה
תופעות לוואי וואבן אפרת 25/09/2020 20:49
ואבן לא נוטה לגרום לכך, חרדה יכולה לגרום לתחושות שתיארת ד"ר יששכר הרמן 26/09/2020 23:53
תופעות לוואי וואבן אפרת 27/09/2020 01:54
  • האם יכול להווצר מצב שלקיחת הוואבן גרמה להחרפת חרדה?

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!