חשיפתו של השחקן אלון דהן בנוגע להפרעות קשב וריכוז

דהן עבר איבחון קשב וריכוז אצל המומחה ד"ר בועז רפפורט וגילה מספר תובנות בנוגע להתמודדות עם הפרעת הקשב והריכוז ממנה סובל במהלך תקופות עמוסות. היעוץ מד"ר רפפורט וצוות "קשר" סייעו לי כאדם וכשחקן לרכוש כלים בריאים וטכניקות לשיפור יכולות הקשב והריכוז.

כתבה פרסומית כתבת חסות
מאת:


תאריך עדכון: 23/04/2019
דהן עבר איבחון קשב וריכוז אצל המומחה ד"ר בועז רפפורט וגילה מספר תובנות בנוגע להתמודדות עם הפרעת הקשב והריכוז ממנה סובל במהלך תקופות עמוסות. היעוץ מד"ר רפפורט וצוות "קשר" סייעו לי כאדם וכשחקן לרכוש כלים בריאים וטכניקות לשיפור יכולות הקשב והריכוז. הדימוי של קשב וריכוז משום מה היה קשור אצלי לילדים ולבני נוער ופתאום גיליתי שגם מבוגרים באמצע החיים יכולים להפיק תועלת מהאיבחון ומהייעוץ. במקרה שלי פגשתי איש מקצוע מדוייק, איש שיחה נפלא שהרעיף עלי תובנות איך לשאוף למצוינות גם כשיש עומס של עבודה ותעבורת המידע והמשימות מטבע הדברים רק הולכת וגדלה. 


אלון דהן, זוכה פרס שחקן המשנה לשנת 2010 של תיאטרון הקאמרי, משחק בשבע הצגות פעילות ובמקביל נמצא בחזרות על עוד שתי הצגות נוספות שאמורות לעלות בינואר,בנוסף לתפקידו כאב טרי לבנו אורי בן השנה.
העומס המקצועי כשחקן והרצון לשפר את היכולות הביאו אותו לפגישה ב"קשר" של ד"ר בועז רפפורט שבה ביקש לבחון את הדרכים להתמודד עם נושא הקשב והריכוז בקריירת המשחק המצליחה שלו. 


אלון : "באתי במטרה לשפר את היכולות האישיות, עשיתי איבחון לקשב וריכוז ויצא שיש לי מה לשפר בעיקר בשעת עומס. ד"ר בועז רפפורט עזר לי לנתח את היכולת להתגבר על הפרעת הקשב והריכוז הקלה. התהליך הוא כמו משחק עם עצמך, תהליך מסקרן, פשוט ומרתק שאני ממליץ לבני ה 30 פלוס לעבור".

אלון דהן הוא שחקן מוכר ומוערך בתעשיית התאטרון, הטלויזיה והקולנוע וידוע כאדם שאפתן, יצירתי עם אמביציה אישית ואמנותית שהקדיש את שני העשורים האחרונים למשחק ממקום של אהבה לאמנות המשחק כמקצוע וכמקור פרנסתו. 

דהן התחיל את דרכו בבית צבי וזכה למלגות הצטיינות רבות. במהלך הקריירה שלו השתתף בלמעלה ממאתיים פרויקטים בטלויזיה,קולנוע ותיאטרון ונחל בהם הצלחה רבה. מכריו מעידים עליו כי כשרונו המיוחד מאפשר לו להתבלט גם במסגרות בהם הכלים ידועים ומוכתבים מראש והוא עושה זאת בצורה נעימה ובחביבות חברתית.


הכתבה בחסות ד"ר בועז רפפורט, מרפאת קשר- טיפול בהפרעת קשב וריכוז.


עדיין מתלבטים? להתייעצות עם ד"ר בועז רפפורט השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים, חרדה

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
אריפלי 5 יוני 22/10/2019 22:49
  • שלום דר האם אריפלי יכולה בתחילת טיפול לגרום לאי שקט למה אני מרגיש אי שקט ממשי שלא היה לפני תודה מראש דר

  • + הוסף תגובה
ציפרלקס ח 22/10/2019 12:54
  • שלום רב יש לי שאלה האם ציפרלקס גורמת לשינויים בלחץ הדם בתחילת הטיפול או עליות וירידות וכדומה או שזה לא נפוץ

  • + הוסף תגובה
תחילת לימודים משתמש 321 22/10/2019 12:40
  • היי אני סובל כמה חודשים מחרדות ובשבוע הבא אני מתחיל ללמוד במכללה אקדמית ...השאלה שלי אם בכל זאת להתחיל וזה יכול לתרום לריפוי או לעשות נזק יותר גדול (כתוצאה מלחץ )

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!