אפליקציה חינמית למעקב אחר התפתחות הילד

אפליקציה חינמית חדשה מאפשרת לכם לעקוב אחר התפתחות הילדים שלכם בצורה חווייתית ומהנה, כך לזהות בקלות יותר חריגה מהטווח הנורמלי, וכן עוזרת לשימוש בהורמוני גדילה על ידי ילדים.

כתבה פרסומית כתבת חסות


תאריך עדכון: 13/03/2014

אפליקציה חינמית חדשה מאפשרת לכם לעקוב אחר התפתחות הילדים שלכם בצורה חווייתית ומהנה, כך לזהות בקלות יותר חריגה מהטווח הנורמלי, וכן עוזרת לשימוש בהורמוני גדילה על ידי ילדים.


חברת התרופות פייזר השיקה אפליקציה חדשה שנקראת I Grow. האפליקציה מאפשרת להורים לעקוב אחרי קצב גדילת הילדים (בגילאי 3-15), לבדוק ולתעד לאורך זמן איפה ממוקמים הילדים שלכם על עקומת הגדילה, ביחס לאוכלוסייה. תוך פחות מ- 48 שעות הגיעה האפליקציה למקום רביעי ברשימת ההורדות של Appstore.


החשיבות של מעקב אחר גדילת הילד


קצב הגדילה מאפשר לכם, ההורים, להעריך האם הילד שלכם גדל בקצב תקין, מהיר או אטי מדי. עלייה או ירידה באחוזון הגדילה עלולים לרמוז על בעיה. 


יתרונות האפליקציה למשתמשים בהורמון גדילה


בנוסף, האפליקציה עוזרת לאלפי ילדים המשתמשים
בהורמון גדילה. שימוש בהורמוני גדילה נעשה על ידי זריקה יומית שניתן לעשות בבית. על מנת להגדיל את יעילות הטיפול, יש לשנות את מקום ההזרקה מדי יום. האפליקציה מאפשרת לנהל מעקב אחר אזורי ההזרקה בגוף על ידי דמות וירטואלית של מדענית חלל, כוכב רוק עתידני, כבאי במאדים ועוד. הילד יכול לבחור את הדמות ולסמן על גביה את מיקום ההזרקה האחרון. הילדים יכולים לצאת למסע בחלל עם הדמות שבחרו, תוך כדי חווית משחק של חקירת החלל וצבירת נקודות.

 

האפליקציה יכולה לסכם עבורכם את התפתחות הילד (גובה ומשקל), להציג סרטונים ומידע נוסף על תהליך הגדילה ואף לשלוח דו"ח ועדכונים לרופא המטפל שלכם.


האפליקציה, שפותחה על ידי חברת On The Mob, ניתנת להורדה בחינם באפל ובאנדרואיד.


פורומים, הפרעות שינה בתינוקות וילדים

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
התעוררות ביבבות איצקו 22/09/2019 07:46
  • ד"ר שלום, בני (בעז"ה עוד חודשיים יהיה בן 6), מתעורר (לעיתים) בלילה בבכי, לא יודע למה בוכה ולא מדבר (רק מיבב). מתוך ניסיון אנחנו יודעים שהוא צריך לשירותים, אז אנחנו לוקחים אותו לשירותים, ולפעמים הוא כל כך לא מאופס שהוא בכלל מנסה לעשות פיפי בחדר האמבטיה במקום שאין בו אסלה. אודה לחוות דעתך האם זה דבר נורמטיבי, ובמידה וכן, באיזה גיל זה אמור לחלוף.... כמו כן, האם זה יכול להעיד על בעיה אחרת? בתודה רבה מראש,

  • + הוסף תגובה
התעוררות משינה ופחדים בלילה לילדה בת 6 ק.ה 04/08/2019 23:18
  • בתי בת ה-6 מזה כחצי שנה באופן יומיומי מתנתקת משנתה באמצע הלילה ויורדת מחדרה שבקומה השניה אלינו לחדר השינה הנמצא בקומה הראשונה. ובנוסף לכך בתקופה האחרונה אחת לשבוע בערך מתעוררת משנתה באמצע הלילה (עדין במיטתה) בוכה ומעוותת ורועדת כולה ולאחר מס'דקות שאני עומדת ליד מיטתה ומרגיעה היא נרדמת ( היא לא זוכרת כלום בבוקר ממה שהיה). איך אפשר להתגבר על התופעה הזו? היא לא ישנה לבד בקומה. בנותיי הגדולות יותר ישנות בחדרים לידה.

  • + הוסף תגובה
תינוקת בת 7 ימים לא בוכה כמעט עם טונוס שריר נמוך אמא 19/05/2019 15:16
  • הילדה שלי נולדה בשבוע 42+6 עם מים קולוניאלים סמיכים ללא נשימה עם דופק! היום ישנה בעיקר ישנה עברה התיבשות בגלל שלא אכלה מספיק מה נראה לכם

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!