טיפול בסנטר כפול: גם ליופי וגם לבעיות נשימה בשינה

סנטר כפול (או פימה צווארית, בשמו הקליני) אפשר לתקן על ידי שאיבת שומן מהצוואר, ניתוח למתיחת הצוואר והפנים בשילוב עם שאיבת שומן. שאיבת שומן היא דרך פשוטה יותר לעצב צוואר שומני. כאשר המנתח מקפיד על שאיבה אחידה ושטחית אפשר להגיע לתוצאות מצוינות ללא צלקות, עם החלמה מהירה.
כתבה פרסומית כתבת חסות


סנטר כפול (או פימה צווארית, בשמו הקליני) אפשר לתקן על ידי שאיבת שומן מהצוואר, ניתוח למתיחת הצוואר והפנים בשילוב עם שאיבת שומן. שאיבת שומן היא דרך פשוטה יותר לעצב צוואר שומני. כאשר המנתח מקפיד על שאיבה אחידה ושטחית אפשר להגיע לתוצאות מצוינות ללא צלקות, עם החלמה מהירה. כדי לשפר את התכווצות העור העודף, ניתן להשתמש גם בלייזר תת עורי, המוחדר מתחת לעור בתוך צינור השאיבה וגורם להתכווצות העור ע"י חימום השכבה העמוקה שלו.


לפני הניתוח מבוצעת הסננה של השומן הצווארי בחומר להרדמה מקומית, והניתוח מבוצע בהרדמה מקומית עם או ללא טשטוש קל. כפי שניתן לראות בתמונה, המטופל/ת יכול/ה לשבת בזמן הפעולה, מה שמאפשר למנתח לראות את המצב האמיתי ולהמשיך ולשאוב לפי הצורך. לעיתים, כדי להדגיש את הזוית בין הלסת לצוואר, יש צורך להגדיל את הסנטר, מה שנותן אשליה של צוואר ארוך, לאנשים בעלי מבנה של צוואר קצר.


בתמונות הבאות ניתן לראות תוצאות של ניתוח לתיקון הצוואר ע"י שאיבת שומן באישה בת 60:


לא מטעמים קוסמטיים בלבד


פימה צווארית וצוואר קצר הם בין הגורמים לתסמונת של הפסקות נשימה בשינה. אנשים רבים הסובלים מתסמונת זו אינם מודעים לבעיה ומה שמפריע להם הוא לרוב עייפות קשה במשך היום. אנשים אלו אינם קמים בבוקר רעננים מאחר שהשינה שלהם אינה תקינה, אלא מופרעת על ידי הפסקות נשימה במהלך הלילה.

הפסקות הנשימה נובעות ממבנה הלסת והצוואר ולעיתים שאיבת שומן מהצוואר יכולה להסיר את הלחץ של רקמות הצוואר על קנה הנשימה, וכך לבטל או לצמצם את הפסקות הנשימה. במקרים אלה, ניתוח פשוט של שאיבת שומן מהצוואר יכול לשפר משמעותית את איכות החיים והתפקוד של אנשים הסובלים מבעיה זו.טיפול משולב בעור מדולדל


באנשים מבוגרים כאשר יש עור מדולדל בנוסף למצבור השומן בצוואר, אני מעדיף לבצע ניתוח משולב של שאיבת שומן ומתיחה של עור הצוואר והפנים. במקרים אלה, עדיף למתוח את העור באופן אנכי כלפי מעלה, שכן מתיחה זו נותנת מראה טבעי יותר מאשר מתיחה לצדדים. במהלך הניתוח נעשה גם קיצור של שרירי הצוואר. בתמונות הבאות  ניתן לראות אישה לפני ואחרי ניתוח של שאיבת שומן מהצוואר בשילוב עם מתיחת עור הצוואר והפנים. 
סנטר נסוג והגדלה של הסנטר


כאשר המטופל/ת סובל/ת מסנטר נסוג, ניתן לשלב בניתוח הגדלה של הסנטר. הגדלת הסנטר מתבצעת על ידי הכנסה של שתל סיליקון בסנטר. השתל מוכנס דרך חתך בפה מתחת לחניכיים. בתמונה ניתן לראות מטופלת לפני ואחרי מתיחת צוואר והגדלת הסנטר.כפי שניתן לראות מהתמונות, הסרת הפימה הצווארית משווה לפנים מראה צעיר משמעותית, בנוסף לשיפור התפקודי במקרים של הפרעות קשורות למצב.פורומים ניתוחי חזה קוסמטיים

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
אסימטריה בשד נ 13/09/2020 09:30
  • ציסטות בשד מונעות אפשרות לניתוח קוסמטי? רוצה לתקן אסימטריה

  • + הוסף תגובה
הסרת שומן קרן 18/08/2020 22:36
  • היי,אני אחרי ירידה של 45 קילו, נשאר לי מעט עודפי עור ביריכיים והרגליים וגם מעט בטן,אשמח לדעת האם אפשר להשתמש בזה למילוי החזה שנפל לי? ועל הדרך גם להוריד את עודפי העור...

  • + הוסף תגובה
הסרת שומן ד"ר שגית משולם-דרזון 19/08/2020 18:56
  • קרן יקרה, מנסיוני לאחר ירידה כה גדולה במשקל אין די שומן בפלג הגוף התחתון כדי למלא את השד באופן מספק ולרוב יש צורך בשתל סיליקון קטן. קרוב לוודאי שתזדקקי להגדלת חזה או הגדלת חזה עם הרמה. באותו ניתוח ניתן לשלב מתיחת בטן. כמובן שכשתבדקי באופן אישי על ידי כירורג פלסטי ניתן יהיה לקבוע בדיוק מה הניתוח שמתאים למבנה הגוף שלך ולרצונך. בהצלחה!!

  • + הוסף תגובה
טרנד הסרת שתלים נוי 14/07/2020 09:21
  • יש מין טרנד להסיר שתלים בימים אלה.. האם יש רקע בריאותי לעניין? מתלבטת אם להגדיל, בת 26. תודה

  • + הוסף תגובה
טרנד הסרת שתלים ד"ר שגית משולם-דרזון 14/07/2020 10:43
  • נוי יקרה, אני לא מאמינה בטרנדים😊 כל ניתוח צריך להתאים לאשה, לצרכיה ולמבנה גופה. הגדלת חזה עם שתלי סיליקון היא ניתוח בטוח עם שביעות רצון גבוהה כשנעשית כראוי. אני מציעה לך להגיע ליעוץ כירורג פלסטי ולקבל את כל המידע על ניתוח להגדלת חזה. לפרטים נוספים את מוזמנת להתקשר ל 0737367050 בהצלחה!

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!