להתאמן יחד: 4 תרגילי כושר שיחזקו את השרירים - ואת הזוגיות

רוצים לשדרג את אימוני הכושר ולהפוך אותם לבילוי זוגי? יש לנו עבורכם ארבעה תרגילים שיחזקו את השרירים - ואת היחסים
כתבה פרסומית כתבת חסות


תאריך עדכון: 18/08/2016

הקיץ הגיע, הטמפרטורות עולות וזה הזמן לצאת החוצה - ולהיכנס לכושר. אם אתם רוצים לשדרג את האימונים, וגם את היחסים, אנחנו ממליצים לכם להתאמן ביחד. בין אם זה הליכה או ריצה משותפת בפארק שליד הבית או אימוני כוח משותפים. מדובר בזמן איכות אמיתי ומהנה, כזה שמחזק את השרירים - ואת הזוגיות.


קראו עוד: תוכנית אימונים: כך תרוצו 5 ק"מ תוך 60 יום


לפניכם ארבעה תרגילי כוח שאפשר לעשות ביחד. התמונה הראשונה מייצגת את עמידת המוצא והשנייה את הפעולה שיש לבצע. כמות החזרות בכל אחד מהסטים מותנית במטרות שלכם, וכמובן ברמת הכושר הגופני. אנחנו ממליצים לבצע שלושה סטים של 10-12 חזרות, עם דקה וחצי מנוחה בין סט לסט. רק מזכירים כי במידה ובמהלך האימון אתם חשים כאב שאינו נובע מעייפות של השריר עליכם להפסיק את התרגיל.


1. כפיפת מרפקים וסקוואט

אחד מבני הזוג עומד בעמידת מוצא כאשר הרגליים שלו צמודות למותניים, מה שנקרא גם "עמידת מריצה". בן הזוג העומד מבצע את תרגיל הסקוואט והשני מבצע כפיפת מרפקים. ניתן לבצע את התנועה בו-זמנית וניתן שכל אחד מבני הזוג יבצע בתורו. 


קראו עוד: 7 הרגלי כושר שהגיע הזמן לזנוח


2. דחיקת חזה בשיפוע

אחד מבני הזוג שוכב על הרצפה עם ידיים ישרות כלפי מעלה, כאשר הוא אוחז בכפות הידיים של בן הזוג השני, שמפעיל את משקל גופו כנגד כף היד (כשהמרפקים ישרים). מי ששוכב על הרצפה מבצע כפיפה ויישור של המרפקים בכיוון אלכסוני כלפי מעלה, כנגד משקל גופו של בן הזוג שנשען עליו. ניתן להוסיף גם כפיפה ויישור של המרפק של בן הזוג, שעומד ונשען בו זמנית. 


קראו עוד: טרנד חדש: אימון כולל ב-4 דקות בלבד


3. דחיקת כתפיים כלפי מעלה

אחד מבני הזוג יושב על הרצפה בישיבה מזרחית (או על הברכיים, במידה ואין הפרשי גובה משמעותיים בין בני הזוג) ואוחז בכף ידו של השני, שעומד מאחוריו, כאשר המרפקים פרושים לצדדים בזווית של 90 מעלות. כנגד התנגדות בן הזוג שעומד הוא מבצע תנועת דחיקה כלפי מעלה, עד יישור של המרפקים. בן הזוג שעומד קובע את רמת הקושי של התרגיל על ידי רמת ההתנגדות אותה הוא מפעיל.


קראו עוד: 10 סיבות שבגללן כדאי לכם לעשות יותר סקס


4. פלאנק זוגי

שני בני הזוג נמצאים במצב פלאנק, כאשר אחד נשען על גבו של השני. חשוב להקפיד ולשמור על גב ישר. ניתן לשנות את דרגת הקושי על ידי שינוי ברוחב הפישוק: ככל שהפישוק רחב - התרגיל קל יותר.


הכותבים הם מאמני כושר, קבוצת Bwell


פורומים מיניות וסקסולוגיה

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
משיכת זרע כינוי 22/01/2020 22:06
  • הי האם יכול להיות משהו לא בריא/מזיק, בזמן אוננות, ממשיכה של הזרע חזרה,כלומר, להתנגד לשפיכה שהגוף מנסה לעשות? בכלל, במקרה כזה,לאן הזרע מתנקז בעצם? תודה

  • + הוסף תגובה
מפשעה תפוחה שרון 20/01/2020 12:21
  • יש לי מפשעה תפוחה באופן קבועה, וזה גורם לאיבר להיראות קצר יותר. מה אפשר לעשות?.

  • + הוסף תגובה
גומרת - והולכת לנוח ולא בא לה יותר ינון רוזנבלום 12/01/2020 14:45
  • שלום ד"ר אני גבר בן 35 בת זוג שלי בת 30 במהלך האקט המיני המלא כולל עינוגים , היא רוטטת בכל הגוף ואז גומרת , לאחר מכן שהיא גומרת היא פשוט "מעיפה" אותי מהמיטה והולכת לנוח ולא רוצה עוד . אחריי שעה היא נזכרת בי שוב ומתעלקת עליי . למה זה קורה ?

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!