איך הם עושים את זה? 15 סודות של זוגות מאושרים

הם זוכרים להתפייס, אוהבים לבלות ביחד, אבל גם יודעים לתת ספייס אחד לשנייה: 15 סודות של זוגות מאושרים - שכדאי לכל אחד מאתנו לאמץ

כתבה פרסומית כתבת חסות


תאריך עדכון: 10/06/2015

זוגיות בת זמננו דורשת עבודה מתמדת על מנת שתהיה איכותית ומשביעת רצון לאורך כל מעגל החיים. השילוב בין תוחלת החיים שהתארכה משמעותית, יחד עם ציפיות גבוהות להגשמה עצמית (שלא אפיינו דורות קודמים, אשר הסתפקו פעמים רבות בלהתקיים בכבוד), בעידן בו קיימים מסרים בלתי פוסקים להעדפת שדרוג על פני תיקון, מעמיד זוגיות משביעת רצון וארוכת טווח במבחנים לא פשוטים. אז איך בכל זאת הם עושים את זה, הזוגות המאושרים? 


קראו עוד: 10 סיבות שבגללן כדאי לכם לעשות יותר סקס


הם מקפידים על 15 דברים בסיסיים אלה:


1. הם בוחרים את המלחמות שלהם 

בניגוד למיתוסים, גם לזוגות מאושרים יש ריבים. גם אם הם מתעצבנים על שטויות כמו כולם, הם מהר מאוד מעבירים את זה הלאה ולא הופכים כל דבר קטן לריב. הם רבים באמת רק על הדברים הגדולים והעקרוניים שהם מבחינתם "ייהרג ובל יעבור". 


2. הם זוכרים להתפייס 

מערכת היחסים חשובה להם יותר מהאגו האישי. לכן הם לא "יתקעו" הרבה זמן במצב של ריב, רק בגלל שיחכו שבן/בת הזוג יתנצלו ראשונים. הם ישאפו ללבן את הנושא הלא פתור כמה שיותר מהר ולהפיק לקחים ומסקנות לעתיד. הם יודעים לסלוח ולהרפות מכעסים.


3. הם אלופים בניהול משא ומתן 

אצל זוגות מאושרים הכול פתוח למשא ומתן, פרט לעובדה שהכול פתוח למשא ומתן. למה הכוונה? שאין וטו. כל החלטה מתקבלת בשיתוף פעולה ומתוך כבוד הדדי, במטרה להגיע למצב של win-win (ניצחון-ניצחון). המפתח העיקרי לניהול מוצלח של משא ומתן מוצלח הוא חשיבה יצירתי הממוקדת בפתרון בעיות. 


סודות של זוגות מאושרים

זוגות מאושרים. אלופים בניהול משא ומתן


4. כבוד הדדי 

הם יקפידו לכבד את בן/בת הזוג, גם כאשר הם כועסים. הם לא יקללו או ידברו בזלזול. הם יתמקדו בלגייס את הצד השני להבין את הרגשות שלהם, על פני ביטול רגשות האחר.


5. הם יודעים להקשיב מצויין 

הם מתעניינים באופן אמיתי וכנה בבן/בת הזוג. הם מבינים את הערך שבהקשבה אמפתית ומכילה, ולא מרגישים צורך מיידי לומר לצד השני מה עליו לעשות או צורך לפתור לו את כל הבעיות מבלי שיתבקשו לכך. הם יציעו את עצתם כאופציה, רק לאחר שסיימו להקשיב ולהכיל. 


6. הם החברים הכי טובים אחד של השנייה 

הם יכולים לספר אחד לשנייה הכול ויש ביניהם אמון מוחלט. יש להם את היכולת להתערטל רגשית אחד מול השנייה, מבלי להרגיש נבוכים או מאויימים. 


קראו עוד: 12 הרגלים שיגבירו את הליבידו שלכם


7. הם אוהבים לבלות יחד 

והם עושים מאמצים רבים לפנות זמן לבילוי משותף איכותי, הן בשגרת היום יום בתוך הבית והן בבילויים מחוץ לבית. הם יפתחו תחומי עניין משותפים שיעשירו את הקשר שלהם. 


8. הם נותנים מרחב אישי 

הם מסוגלים להיות בקשר, אך נבדלים מבן/בת הזוג. הם מסוגלים להסכים שלא להסכים מבלי שזה יערער את יסודות הקשר שלהם. כלומר, הם אינם דורשים הסכמה גורפת על הכול, אלא רק על מה שבאמת חשוב ועקרוני שתהיה בו אחידות. הם מתפתחים כל אחד באופן אישי במקביל לקשר הזוגי ובכך מעשירים אותו ללא הרף מבחוץ. 


9. הם מפרגנים אחד לשנייה 

הם נהנים להעניק לבן/בת הזוג ושמחים לראות אותו נהנה. הם עושים זאת ממקום בטוח, שיקבלו את השקעתם חזרה, גם אם לא באופן מיידי.


סודות של זוגות מאושרים

זוגות מאושרים. הולכים לישון ביחד


10. הם יודעים להעריך את הדברים הכי קטנים 

הם לא לוקחים שום דבר כמובן מאליו. כל מחווה הכי קטנה זוכה להערכה והוקרה, מתוך ההבנה הבסיסית שכל מה שבן/בת הזוג שלי עשה - נחסך ממני.      


11. הם גמישים 

הם מנהלים את חלוקת התפקידים באופן הוגן ולאו דווקא שוויוני. הם יודעים להתאים את חלוקת התפקידים באופן גמיש, הן כל יום ביומו והן לאורך התקופות המשתנות במעגל החיים. אין להם בעיה להחליף תפקידים במידת הצורך. שניהם מוכנים ללמוד הכול.


קראו עוד: 10 סוגי ספורט שישפרו את יחסי המין שלכם


12. הם מקפידים להתייחס אחד לשנייה 

הם זוכרים להיפרד אחד מהשנייה בנשיקה וברכת יום נעים והם מקפידים להתייחס אחד לשנייה כשהם חוזרים להיפגש בסוף היום. הם מפלרטטים אחד עם השנייה גם מול אחרים ולא מתביישים להביע רגשות או להעניק מחמאות. 


13. הם הולכים לישון יחד 

הם משתדלים להיכנס יחד למיטה, מתוך ההבנה שיש סיכוי גבוה יותר להשקיע באינטימיות המינית כאשר הם מסונכרנים עם הזמנים. הם נמשכים אחד לשנייה וחשוב להם להיות המאהבים אחד של השנייה. הם משקיעים באינטימיות המינית שלהם ודואגים שלא להזניח אותה.


14. הם מצמיחים אחד את השנייה 

המערכת הזוגית היא מקור כוח עבור כל אחד מהם ומצמיחה אותם באופן אישי. הם תומכים אחד בשנייה, מעודדים, מדרבנים, מקדמים ואף מעריצים אחד את השנייה. הם משגשגים יחד וכל אחד לחוד. האהבה שלהם היא מקור כוח עבורם, והם דואגים לטפח אותה. 


15. הם יודעים אהבה מהי 

הם לא נבהלים כאשר את ההתאהבות המסעירה מחליפה אהבה יציבה וארוכת טווח. הם ריאליים לגבי הציפיות שלהם אחד מהשנייה. הם דואגים להכניס ריגושיים לחייהם מעבר לשגרה הבטוחה. הם חולמים ביחד חלומות ועובדים קשה כדי להגשים אותם, מבלי לצפות לניסים וקסמים שיעשו את העבודה עבורם. הם מחוייבים ולא נרתעים מלהשקיע ללא הרף. הם מבינים שבכל מערכת יחסים יש עליות וירידות ולא נבהלים מהירידות, אלא עומלים כדי לעלות חזרה למעלה. הם אוהבים אחד את השנייה ולכן מקפידים על כל 14 הסעיפים הקודמים.  


הכותבת היא מטפלת אישית זוגית ומשפחתית מוסמכת



פורומים, מיניות וטיפול מיני

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
הגדלת איבר המין אנונימי 16/03/2014 10:14
 • אני רוצה להגדיל את איבר המין ורציתי לדעת מה הדרך הטבעית הכי בטוחה לעשות זאת, ניתוח לא בא בחשבון. קראתי באינטרנט על שתי שיטות, אחת באמצעות מכשיר שעובד על מתיחה, מלבישים אותו על האיבר, הוא מותח אותו ויוצר רקמות חדשות. הדרך השנייה היא באמצעות תרגילים שמזרימים יותר דם ממה שהתאים באיבר מסוגלים להכיל וכך בעצם מגדילים אותו. רציתי לדעת איזו דרך היא בטוחה יותר, אמינה יותר, אשר מומלצת על ידי הרופאים??? תודה מראש !

 • + הוסף תגובה
הגדלת הפין ד"ר דניאל וטלמן (Ph. D) 16/03/2014 11:39
 • אין בנמצא דרך מוכחת וידוע שבעזרת ניתן להגדיל את הפין. הדרכים שאתה מתאר יכולים רק להגדיל את חשבון הבנק של המשווק אותם. ברוב המקרים של גברים הסבורים שיש להם איבר מין קטן מדי, זה קשור בדימוי עצמי ופחות בסנטימיטרים לאורך או לרוחב של הפין. מה שגורם להנאה המינית של בת הזוג זה החיבור הנתינה והידיעה של מה מענג את השותפה . לא ממליץ לך להשתמש באביזרים שונים כדי לנסות להגדיל את הפין.

 • + הוסף תגובה
הגדלת איבר המין ד"ר צחי (יצחק) בן ציון 16/03/2014 18:05
 • השיטה הראשונה להארכת איבר המין ANDROPENIS כן עשויה להאריכו במשהו את האיבר. משתמשים בה רק במקרה של מיקרו פניס- כלומר פניס הקטן מעשרה סנטימטר בזיקפה. כשהמדידה מעצם החיק לקצה איבר המין [מהבססיס הקשה עד לקצה]. במקרים של פין גבולי כזה אפשר להאריך בכשני סנטימטר אחרי שנה של הרכבת המכשיר כל יום, במשך כל היום, מובר בתהליך קשה ולא נוח כך שזה לא דבר שמומלץ לבעל איבר מין תקין. במקרים יותר קשים אף עושים ניתוח להגדלה, אבל גם כאן, הסיכון לאבדן הפין ולסיבוכים גדול. בדיוק כמו שדניאל אמר: ברוב המקרים אין בעיה באיבר המין אלא בראש של בעליו... אם זו בעיה אמיתית כדאי לפנות לטיפול אמיתי, אם אין בעיה כדאי לטפל בזה שיש חשש שיש בעייה.

 • + הוסף תגובה
אנדרו פינס יוני אלבז 10/06/2018 13:09
 • עשיתי חיפוש על המוצר ומצאתי שהוא נמכר באתר טבע קליק בכמעט 1,000₪. האם זה המוצר? https://tevaclick.co.il/products/%D7%90%D7%A0%D7%93%D7%A8%D7%95-%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%A1

 • + הוסף תגובה
הגדלת איבר המין דניאל 24/04/2014 12:48
 • היי שלום, ברצוני לשאול שתי שאלות, יש לי זין באורך 6-7 ס״מ שהוא עומד בעת זקפה. אני לא מצליח לעשות סקס מתבייש בו, ואפילו גומר מהר. האם כדאי לעשות הגדלת איבר המין והאם לפנות לרופא משפחה שזה אומר שאני בן 25 . ושאלה שניה, בעת השפיכה שלי יוצא לי החומר שקוף ולא כמו של חברים שלי לבן. אלא שלי שקוף כמו שתן. בלי מרקם לאן יש לי לפנות ומה לעשות.

 • + הוסף תגובה
גודל וזרע ד"ר צחי (יצחק) בן ציון 25/04/2014 23:43
 • הגודל התקין בזיקפה הוא 12-17 ס"מ כשהמדדיה מעצם החיק (הפוביס) עד קצה האיבר הזקור. יתן שלא מדדת נכון. אם אכן זה הגודל ניתו לנסות להאריך- אנו ממליצים על כך ברוב הגברים עם איברמין קטן מ-10 ס"מ בזקפה. לגבי הזרע- סמיכותו משתנה מעת לעת. אם יש חשש יש לבצע בדיקת זרע דרך אותו אורולוג שאליו תפנה בנושא איבר המין.

 • + הוסף תגובה
אני ממליץ על אנדרו פינס תמיר 22/09/2016 15:11
 • אני משתמש באנדרו פינס כבר שלושה חודשים וזה מוצר מדהים! התארך לי ב3 וגם התעבה זה מכשיר מדהים אני ממליץ בחום!

 • + הוסף תגובה
מעוניין לדעת איך משתמשים בזה אבוש 13/03/2018 17:00
אנדרופינס נתנאל 07/08/2018 09:04
 • רציתי לשאול אותך שאלות לגבי מוצר והאם באמת התכוונת למה שאתה אומר

 • + הוסף תגובה
אנדרו פינס ירין 16/04/2019 17:10
 • אחי זה באמת עובד וזה מאריך או שגם מעבה את האיבר המין שלך ואם כן אז כדי לקנות ובכמה זמן כבר ראית שינוי תודה רבה אם תענה לי אתה תעזור לי😁

 • + הוסף תגובה
אנדרו פינס בן 25/09/2016 11:42
 • אנדרו פינס זה המוצר הכי טוב שיש היום בשוק ואני עשיתי מחקר אדיר עד שקניתי אני עובד איתו כבר חודשיים וחצי ואני מרוצה מאוד

 • + הוסף תגובה
אנדרו פינס אלון 16/11/2016 09:45
 • שלום אני אלון בן 27 תמיד היה לי חוסר בטחון היה לי איבר של 12 וגם בצבא זה היה די עלוב במקלחות זה היה לא נעים קניתי אנדרו למרות שהיית סקפטי אני ממליץ על המכשיר הזה זה פשוט מדהים היום אחרי חצי שנה יש לי 17 וגם עבה יותר וזה איבר מדהים כמו שתמיד חלמתי אנדרו פינס קצת מציק ביום יום אבל שווה כל דקה אני ממליץ בחום על אנדרו פינ

 • + הוסף תגובה
אנדרו פינס אורי 09/01/2017 09:43
 • לא יודע מה יש ומה אין אני יודע על עצמי קניתי את זה דרך המלצה חמה מדוקטור אברהם לוי קניתי השתמשתי הגדלתי גדל לי ב4 אורך ועיבוי קל אני אחרי שנה והגודל נשאר לי אותו הדבר בנוסף גם יש לי זיקפה הרבה יותר חזקה כמו ברזל אנדרו פינס זה מוצר מדהים אני ממליץ

 • + הוסף תגובה
מעוניין לרכוש חי 06/06/2018 20:59
 • הייי אני מעוניין לקנות תמכשיר אפשר מספר טלפון אשמח להתייעץ בוואטספ

 • + הוסף תגובה
תבדוק באתר טבע קליק יוני אלבז 10/06/2018 13:12
 • ראיתי שמוכרים שני סוגים של האנדרו פינס באתר טבע קליק. מביקורות ברחבי הרשת מסתבר שזה עובד לא רע.

 • + הוסף תגובה
הגדלת איבר המין חסוי 16/05/2018 00:08
 • מאיפה קונים את האנדרו פינס שמגדיל את איבר המין

 • + הוסף תגובה
אני הגדלתי את הפין יאיר 17/12/2018 20:48
 • אני עשיתי את הטיפול להגדלת איבר המין אצל רופא שהוא סקסולוג מומחה ומתמחה בבריאות מינית -דוקטור דניאל דריי וכך לא הסתבכתי עם קשקושים שמוכרים באינטרנט ולא הייתה לי שום פגיעה בתפקוד והזין נראה מושלם וגדול. הפין גדל לי בשלושה סנטימטר לעובי וגם לאורך וגם בזיקה וגם ברפיון. אני מאוד ממליץ לא לעשות את ההגדלה אצל סתם רופא שלא מבין באנטומיה של הגבר אלה רק אצל סקסולוג מומחה כמו דוקטור דריי

 • + הוסף תגובה
לא להתקרב למכשירים האלה יהלום 04/02/2019 16:26
 • הנזק יכול להיות לתמיד בגלל שנקרעות רקמות הפין, וגם תרגילים זה קשקוש. עשיתי עיבוי אצל דניאל דריי, מומחה ברפואה מינית ובאנטומיה של הגבר ויצא לי יפה וסימטרי בלי שום סיכון ץ גדל ב4 ס"מ להיקף ושני ס"מ לאורך. ממליץ

 • + הוסף תגובה
והוספת לו לעוש עוד 11 אלף דדי 25/09/2019 13:12
שימוש בפופרס ליבי 11/07/2019 14:57
 • שלום. יש לי רגישות פול (G6PD) ואני יודע שאסור לי להשתמש. לעומת זאת, בן זוגי הטרי כן משתמש מידי פעם. במידה והוא משתמש בזמן קיום יחסי מין, האם זה עדיין מסכן אותי ? תודה מראש

 • + הוסף תגובה
המתלבט צפוני 27/04/2019 18:55
 • לאחרונה גתפתחה אצלי עקמת באיבר המין כלפי מעלה..לא בצורה מוגזמת אבל לא נעימה...לעניות דעתי וגם לפי דברי אשתי נראה שאיבר המין נהייה קטן . עובדה זו גם גורמת למתח בקיום יחסי מין.אין בעייה במתן שתן.שאלתי :האם כדאי לנתח וישר אותו?...והאם זה יחזיר אותו לגודלו הטבעי בזמן זקפה? אשמח לתשובה ועצה...תודה מראש...

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!