אחרי 4 שנים של טיפולי פוריות - ליהי ואשר חובקים תאומות

למרות שידעה כי ישנה בעיה באיכות הזרע של בעלה, במשך ארבע שנים עברה ליהי קדן טיפולי פוריות מפרכים – ללא תוצאות. ברגע שפנו לטיפול ייעודי בזרע – הם זכו לתאומות. "לא היה נראה לי הגיוני שכאשר הבעיה אצל הגבר מטפלים דווקא באישה", אומרת ליהי
כתבה פרסומית כתבת חסות


"הגענו לפרופ' ברטוב ב-2007, אחרי שעברנו ארבע שנים של טיפולי פוריות", מספרת ליהי קדן. "הייתי מאוד צעירה ובאיזשהו שלב הרגשתי שהטיפולים לא מביאים אותנו לשום מקום. ידענו שמדובר בבעיית זרע, אבל בטיפולים הסטנדרטיים הטיפול נעשה על האישה. זה לא נראה לי הגיוני".


קדן, שכבר עייפה מאוד מטיפולי הפוריות המפרכים, החליטה לבדוק ברשת האם ישנו טיפול שנעשה דווקא לגבר. כך היא הגיעה לפרופ' בנימין ברטוב, מומחה עולמי בתחום המורפולוגיה של תאי הזרע ומי שעוסק ב-40 השנים האחרונות בשיטות חדשות בפוריות הגבר ובפיתוח תרופה לשיפור איכות זרע האדם.


   


השיטה אותה פיתח פרופ' ברטוב היא להסתכל בתאי הזרע באמצעות מיקרוסקופ בהגדלה של למעלה מפי 6000. "ההגדלה על ידי מיקרוסקופ מאפשרת לנו לראות פרטים מאוד עדינים בתאי הזרע", מסבירה ד"ר רעות ברטוב שיפמן. "כך אנחנו בוחרים את תאי הזרע עם התאים במבנה התקין ביותר. את התאים הללו אנחנו מזריקים לאחר מכן לביציות".


"בדרך זו אנחנו מכפילים את שיעור ההריונות ומצמצמים את שיעור ההפלות", מוסיף פרופ' ברטוב.
קדן ובעלה אשר חובקים כיום תאומות ובן. "התאומות נולדו לאחר הטיפול הראשון שעברנו אצל פרופ' ברטוב, אחרי ארבע שנים שבהן לא השגנו הריון", מספרת קדן בחיוך רחב. גם בנם הקטן נולד אחרי טיפול אצל פרופ' ברטוב. "התחושה שלנו היא שללא המרפאה הזו לא היו לנו ילדים, לפחות לא ביולוגיים", היא מסכמת.    עדיין מתלבטים? להתייעצות עם פרופ' (PhD) בנימין ברטוב השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים פוריות הגבר

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
מורפולוגיה 2% יערה 21/05/2020 10:38
  • שלום רב,אני ובעלי מנסים להרות שנה ללא הצלחה,בדיקת הזרע אלה התוצאות- VOLUME 2.7 CONCENTRATION 20 TOTAL CONCENTRATION 54 PERCENT OF MOTILE SPERM 30 RAPID + MODERATE ++ SLOW++ TOTAL MOTILE SPERM 16.2 MORHOLOGY 2 ABNORMAL FORMS 98 HEAD DEFECT86 MID PIECE DEFECT 6 TAIL DEFECT 6 LMMATURE FORMS 2-3 LEUCOCYTES 1-2 סיכום-TERATOZOOSPERMIA-ABNORMAL. השאלה היא האם נוכל להיכנס להיריון באופן טבעי או שצריך הזרעות או ivf?

  • + הוסף תגובה
בדיקת זרע ברוך 20/05/2020 20:18
  • שלום רציתי לשאול האם התוצאות של הבדיקה תקינה או שיש חשש כי אני ואשתי מנסים כבר מעל שנה להכנס להריון ועברנו שני הפלות טבעיות עשיתי בדיקת זרע כדי לבדוק אם יש בעיה כלשהי וזה מה שקיבלתי: התזנלות וצמיגות תקינה , ph-7.6,נפח - 4.2, ריכוז תאי זרע-65, ריכוז תאי זרע בזרימה- 273,אחוז תנועה כללית 35% מהירה -5%, בינונית 20%, איטית-10%,סך הכל תאי זרע בתנועה 95.55 ml מורפולוגיה- צורות תקינות 5% צורות פתולוגיות 95% תאים עגולים 3% לאוקוציטים 1% סיכום: ריכוז תאי זרע-תקין תנועתיות זרע - לא תקין מורפולוגיה- בינוני

  • + הוסף תגובה
פריון הגבר הממתין 15/05/2020 10:40
  • אנו עומדים לפני הפריה שיתכן ואולי נצטרך גם לניתוח הפקת זרע השאל היא לפי מה לבחור מנתח? והאם לעשות את כל הטיפול אצל א' שגם מנתח או שעדיף מומחה לאי וי אף ואם נצטרך ניתוח נקח בנוסף מנתח מומחה?

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!