סובלים מאלרגיה לאבק? הכירו את הפתרון החדשני שיעזור

התעטשויות, נזלת, נפיחות בעפעפיים ועיניים דומעות: כל אלו מוכרים היטב למי שסובלים מאלרגיה לקרדית האבק. מה ניתן לעשות כדי להקל עליה? הכירו את הפתרון החדשני שיעזור לכם להיפטר מהתופעות הללו
כתבה פרסומית כתבת חסות


(כתבה אינפורמטיבית)

אם יש מטלת בית אחת סיזיפית ומעצבנת במיוחד היא ניקיון אבק. גם אחרי שניקינו בעזרת מטלית ותכשירים שונים את האבק הנראה לעין על המזנון ועל הספות, או החלפנו מצעים בחדר השינה - רוב הסיכויים שנשארנו עם  קרדית האבק. קרדית האבק הינה חרק זעיר, מיקרוסקופי, אותן ניתן לראות רק בעין מזוינת והיא נמצאת בכל מקום בבית: במזרנים, במצעים, בכריות, בשטיחים, בכל ריהוט מרופד, בבגדים ובכל פריט אחר שמכוסה בבד. בכל בית יש מיליוני קרדית האבק - הניזונים מקשקשי העור שבני אדם ובעלי חיים משירים מדי יום. הם מתרבים בחום ובמקומות לחים.


מרביתנו חיים בשלום עם קרדית האבק, אבל יותר ויותר אנשים (כ-20% מהאנשים ו-85% מחולי האסתמה האלרגית) מתגלים כסובלים מאלרגיה לגללי קרדית האבק, שעשויה להיות חריפה מאוד ולעתים אף לעורר אסתמה אצל מבוגרים וילדים, כאשר אותם גללים באים במגע עם האף ועם מערכת הנשימה. חשיפה לקרדית האבק יכולה אף לגרום לאסתמה בקרב ילדים שלא הציגו בעבר תסמינים של המחלה. האלרגיה יכולה לבוא לידי ביטוי בהתעטשויות, בנזלת, בנפיחות בעפעפיים, בדמעות ועוד.


אלרגיה לאבק. כ-20% מהאנשים סובלים ממנה


הבעיה הגדולה עם אלרגיה לקרדית האבק נובעת מכך שגם ניקיון יסודי של הבית אינו משמיד אותה לחלוטין. אך החדשות הטובות הן שניתן בהחלט להפחית את מספרם של היצורים הללו (שתחת מיקרוסקופ נראים מאוד מפחידים) באופן משמעותי – ובכך להפחית, ולעתים להעלים לחלוטין, את התסמינים הנגרמים בשל האלרגיה אליהם.נלחם בקרדית האבק

אחת מהפעולות המשמעותיות ביותר למניעת התסמינים של אלרגיה לקרדית האבק היא שאיבה יסודית של הבית – במיוחד של חדר השינה. סביבת השינה שלנו - המיטה, המזרן ובין השמיכות והמצעים - היא חממה נוחה עבור קרדית האבק וסכנה עבור מי שסובלים מאלרגיה, מכיוון שגללי קרדית האבק הנישאים באוויר עלולים לחדור למערכת הנשימה בעת השינה.


אם אתם כבר שואבים את הבית - ההמלצה היא להשתמש בשואב אבק שלא מאפשר לאלרגנים לחזור שוב לאוויר. בשואבים רגילים, המצוידים בשקית או במיכל ציקלון, נפלטות כמויות גדולות של חלקיקי אבק לאוויר בעת השאיבה או בעת ריקון המיכל. לעומת זאת, שואב האבק THOMAS תוצרת גרמניה הוא שואב אבק מקצועי המשלב שאיבה, שטיפה וניגוב בפעולה אחת, המונעת את בריחת האלרגנים חזרה לאוויר בבית, בזכות מערכת סינון מים (Aqua Filtere) ומיכל מים (Aqua Box) בטכנולוגיית +AQUA , המחסלת את קרדית האבק.כיצד הוא עושה זאת? השואב מצויד במיכל מים, שהוא גם מסנן מים הבנוי ממספר פילטרים היגייניים. לפני פעולת השאיבה ממלאים במיכל מעט מים והפילטר שבתוכו סופח לתוכו את האבק יחד עם הלכלוך – מבלי שהם מתפזרים באוויר. מסנן המים בשואב של  THOMASלוכד את האבק ומונע את פיזורו לאוויר. כשמסיימים לשאוב פשוט מרוקנים את מיכל המים המלוכלכים לאסלה - והאוויר בבית נשאר נקי מאבק כמו אחרי גשם.


שואב האבק של תומאס מיוצר בגרמניה ומגיע עם שנתיים אחריות והוא גם שואב את האבק, גם מרטיב את המשטח, גם מנגב אותו וגם מייבש אותו - וכל זאת בפעולה אחת - בעוצמה אדירה של 1,700 וואט. בנוסף, הוא קל ופשוט לתפעול, מגיע עם מגוון אביזרים המתאימים למשטחים השונים בבית, כבל באורך שמונה מטרים ופונקציות נוספות, שהופכות אותו לאידיאלי במיוחד לסובלים מאלרגיות.

.

את תומאס הגאון ניתן להשיג בחנות היבואן אלקטרו-גל ברחוב היצירה 4 באור יהודה, בטלפון 3134*, ברשתות ובחנויות המובחרות. לפרטים נוספים ניתן לבקר באתר האינטרנט של החברה בכתובת www.thomas-israel.co.il


פורומים אלרגיה

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
פרוליה ומערכת החיסון ד 05/04/2020 14:38
  • שלום, אישה בת 90 אמורה להתחיל טיפול בפרוליה. האם רצוי לדחות כעת בגלל הקורונה והשפעת התרופה על מערכת החיסון? תודה.

  • + הוסף תגובה
אאוזנופילים אלה 05/04/2020 11:47
  • מה זה אומר אם בבדיקות הדם שלי חאורך שנים מופיע שאאוזנופילים הם בכמות גבוהה מעל הממוצע? האם זה משהו שצריך לטפל בו? בצעירותי היו לי אלרגיות לכל מיני דברים אבל עכשיו זה מאוד מינימלי ולא מפריע לי בחיים.

  • + הוסף תגובה
אלרגיה לקור א 02/04/2020 16:35
  • דר שלום. אני סובל מאלרגיה לכניסה למים קרים שתמתחת ל25 מעלות.כאשר אני נכנס למים קרים מתחילה לי פריחה בגוף שעוברת לאחר מספר דקות מהיציאה מהמים.יש לציין שאין לי תסמיני אלרגיה כאשר אני אוכל מאכלים קרים האם יש טיפול לאלרגיה מסוג זה.

  • + הוסף תגובה
אלרגיה לקור ד"ר קובי שדה 05/04/2020 09:45
  • זה דורש קודם כל בדיקות כלליות הקשורות גם במערכת ההורמונלית uהחיסונית והטיפול הוא בהתאם לחומרה ולתדירות פנה למרפאתנו פרטים : www.allergynet.co.il

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!