//

איך מצטרפים לקהילת פורום Reboot

קהילת חברי הפורום כוללת מומחים ובכירים מתחומי הבריאות ותחומים משיקים, קהילה זו שותפה בדיונים ובקבלת החלטות שונות וכן לוקחת חלק במפגשים וקבוצות עבודה מיוחדות, הכוללים הרצאות מרתקות, נטוורקינג, במה מקצועית וציבורית והזדמנות לתרומה משמעותית לקידום שיח הבריאות בישראל. איך מצטרפים לקהילה?
כתבה פרסומית כתבת חסות
תאריך עדכון: 11/12/2017


פורום Reboot פועל במטרה לקדם את נושא הבריאות לראש סדר העדיפויות הלאומי, ולהבטיח בריאות בת-קיימא בישראל. הוא משמש כפלטפורמה ייחודית למפגש חוצה ארגונים ותעשיות ולשיתוף פעולה בתחום וכן מפעיל חממת בריאות ייחודית להתנעה של יוזמות אשר יכולים לתרום לקיימות מערכת הבריאות בישראל.


קראו עוד: פורום Reboot: דו"חות וחומרים מקצועיים


קהילת חברי הפורום כוללת מומחים ובכירים מתחומי הבריאות, הכלכלה, האקדמיה, התעשייה והניהול, ביניהם: רופאים מומחים, מובילי דעה, נושאי משרות ציבוריות, עמותות ונציגי ציבור, חברות וארגוני תעשייה, יועצים ואנשי מקצוע בעלי שם מתחומים אחרים. הקהילה הרחבה והמגוונת הזו ממלאת תפקיד חשוב בפעילות הפורום. היא שותפה בדיונים ובקבלת החלטות שונות וכן לוקחת חלק בארועים, כנסים וקבוצות עבודה מיוחדות. המשתתפים מקבלים גישה לפרסומים, מחקרים ונתונים בלעדיים הנאספים במסגרת הפעילות וערך מוסף של הרצאות מרתקות, הזדמנות להיכרות אישית עם חברי הקהילה האחרים, במה מקצועית וציבורית ראויה והזדמנות לתרומה משמעותית לקידום שיח הבריאות בישראל.


שותפות מולטי-דיסציפלינארית ייחודית מסוג זה יכולה לספק פתרונות פורצי-דרך ומציאת מקורות סיוע וחלוקת משאבים לא-שגרתית וכן לסייע למקבלי ההחלטות בישראל בגיבוש מדיניות ארוכת טווח יעילה.המשתתפים לוקחים חלק בקהילה ייחודית ומקבלים הזדמנות חשובה לתרום, להשפיע, להכיר ולשתף פעולה. הם זכאים גם ל:

1. גישה לחומרים בלעדיים: דו"חות, מחקרים מקצועיים וקבצי נתונים ייחודיים. פירוט בקישור זה


2. זכות הצבעה ליוזמות שייבחרו בתחרות "יוזמת הבריאות המובילה לשנת 2017" בשיתוף עם עיתון "גלובס". פירוט יפורסם בהמשך. 


3. מקום מובטח בפורום 2017 בשיתוף עיתון "גלובס": עדיפות ברישום מוקדם (אירוע סגור, מתוכנן ליוני 2017, 200 משתתפים בלבד). פירוט יפורסם בהמשך.


אם אתם עוסקים בתחום הבריאות (כולל בתחומים האקדמיים לרבות ניהול, כלכלת בריאות, תעשייה וניהול) או אם אתם נושאי משרות ציבוריות, עמותות חולים ונציגי ציבור, חברות וארגוני תעשייה, יועצים ואנשי מקצוע בתחום ואתם רוצים להשפיע - נא הירשמו כאן.


את אתם כבר חברים בקהילת הפורום, כלומר השתתפתם בקבוצות עבודה, ארועים וכנסים של הפורום, תקבלו עדכונים ישירות לדואר האלקטרוני. אם מסיבה כלשהי, דיוור זה לא הגיע או אם אתם רוצים להצטרף לקהילת הפורום – יש להירשם בשנית. לידיעתכם, רישום בקישור זה אינו מבטיח הצטרפות לקהילת הפורום, ונתון לשיקול דעת המארגנים. 


מידע נוסף אודות הפורום, באתר:http://www.reboot.org.il/

קישור לחומרי הפורום המשותפים ציבורית, כולל חומרים מחקריים ופרסומים מן התקשורת: Link פורומים חיסונים

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
נפיחות בזרוע לאחר חיסון אורה 06/08/2020 21:37
 • אתמול קיבלתי חיסון לדלקת ריאות שזו לא הפעם הראשונה שאני מקבלת..אך הזיקה כאבה ממש שזה היה לי קצת מוזר ושעתיים אחכ התחילה תחושה של אי נוחות בזרוע ולפנות ערב כבר היה לי ממש קשה להרים את הזרוע והיתה נפיחות על חצי הזרוע ללא חום! לקחתי אקמול פורטה והלכתי לישון אך הכאבים גברו למרות התרופה ובבוקר מצאתי שכל החלק העליון של הזרוע מהמרפק ומקום הזריקה נפוח ואדום וחם למגע! אני כבר יותר מ24 שעות לאחר הזריקה וציפיתי שהנפיחות תרד או שתהיה הקלה בכאב אך אני מרגישה עדיין כאב וחום נמוך של 37 מעלות! לא רוצה ללכת למיון בגלל הקורונה אז מה עלי לעשות וכיצד לנהוד?? תודה אורה

 • + הוסף תגובה
חיסון לדלקת ריאות אור 13/08/2020 20:09
 • היי, בדיוק באתי לרשום שאלה וראיתי את ההודעה שלך. עשיתי את אותו החיסון ביום שני והתופעות שאת מתארת קיימות גם אצלי! כבר 3 ימים היד ממש נפוחה ויש אדמומיות ממש באיזור החיסון וגם כאבי שרירים...קראתי שזה יכול לקרות אבל די נדיר האם הכל הסתדר אצלך אחרי מספר ימים או שקבלת עזרה רפואית? לא יודעת מה לעשות אם ללכת לרופא או פשוט להמתין עוד קצת שיעבור :( תודה!

 • + הוסף תגובה
חיסון אורה 13/08/2020 20:26
 • כן ניגשתי לרופאה שהמליצה על תרופה לאלרגיה...ציינה שכנראה שהזריקה היתה לתוך השריר ובמחט עבה יותר והוסיפה שחשוב מי ואיפה בדיוק עושים את הזריקה. היד המשיכה להתנפח והאשימה מאוד וגם החום ! המליצה ללכת לחדר מיון באם האודם ימשיך להתפשט מהזרוע לכוון מטה מגובה המרפק...אני מקווה שיעבור במהרה! רק בריאות..אמן

 • + הוסף תגובה
תודה! אור 13/08/2020 20:36
 • תודה על התגובה המהירה! חום לא היה לי בינתיים אבל מרגישה שהאדימות מתגברת והאיזור עדיין די נפוח. עשיתי את החיסון באיכילוב ומי שעשתה אותו הייתה רופאה ממלאת מקום. כנראה טעות שלי שהסכמתי שמישהי שלא רגילה לעשות חיסונים תעשה לי. אצלך כבר הכל עבר אחרי שלקחת תרופה לאלרגיה? קבעתי תור ליום ראשון לרופא. מקווה שלא יחמיר בסוף שבוע.

 • + הוסף תגובה
כלבת קובי 08/08/2020 21:39
 • ד״ר אודי קלינגר שלום רב , לפני כחצי שנה הייתי בטיול בדרום אמריקה במהלך טרק בפרו הגיע כלב שלא מוכר וליקק אותי או שהוא שרט אותי אציין שלא היו סימנים ברגל ולא הייתה התגרות מצידי כלפי הכלב, הוא בא מאחורי מבלי ששמתי לב נ.ב שזה אזור תיירותי , ועשיתי את שלושת החיסונים לפני הטיול של כלבת האם יש צורך לעשות את החיסון ה4 וה5 אזכיר שעבר כבר חצי שנה

 • + הוסף תגובה
חיסון שינגריקס ראובן 28/07/2020 23:38
 • שלום רב, האם חיסון שינגריקס סוף סוף אושר בארץ?

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!