איך מצטרפים לקהילת פורום Reboot

קהילת חברי הפורום כוללת מומחים ובכירים מתחומי הבריאות ותחומים משיקים, קהילה זו שותפה בדיונים ובקבלת החלטות שונות וכן לוקחת חלק במפגשים וקבוצות עבודה מיוחדות, הכוללים הרצאות מרתקות, נטוורקינג, במה מקצועית וציבורית והזדמנות לתרומה משמעותית לקידום שיח הבריאות בישראל. איך מצטרפים לקהילה?
כתבה פרסומית כתבת חסות


תאריך עדכון: 11/12/2017

פורום Reboot פועל במטרה לקדם את נושא הבריאות לראש סדר העדיפויות הלאומי, ולהבטיח בריאות בת-קיימא בישראל. הוא משמש כפלטפורמה ייחודית למפגש חוצה ארגונים ותעשיות ולשיתוף פעולה בתחום וכן מפעיל חממת בריאות ייחודית להתנעה של יוזמות אשר יכולים לתרום לקיימות מערכת הבריאות בישראל.


קראו עוד: פורום Reboot: דו"חות וחומרים מקצועיים


קהילת חברי הפורום כוללת מומחים ובכירים מתחומי הבריאות, הכלכלה, האקדמיה, התעשייה והניהול, ביניהם: רופאים מומחים, מובילי דעה, נושאי משרות ציבוריות, עמותות ונציגי ציבור, חברות וארגוני תעשייה, יועצים ואנשי מקצוע בעלי שם מתחומים אחרים. הקהילה הרחבה והמגוונת הזו ממלאת תפקיד חשוב בפעילות הפורום. היא שותפה בדיונים ובקבלת החלטות שונות וכן לוקחת חלק בארועים, כנסים וקבוצות עבודה מיוחדות. המשתתפים מקבלים גישה לפרסומים, מחקרים ונתונים בלעדיים הנאספים במסגרת הפעילות וערך מוסף של הרצאות מרתקות, הזדמנות להיכרות אישית עם חברי הקהילה האחרים, במה מקצועית וציבורית ראויה והזדמנות לתרומה משמעותית לקידום שיח הבריאות בישראל.


שותפות מולטי-דיסציפלינארית ייחודית מסוג זה יכולה לספק פתרונות פורצי-דרך ומציאת מקורות סיוע וחלוקת משאבים לא-שגרתית וכן לסייע למקבלי ההחלטות בישראל בגיבוש מדיניות ארוכת טווח יעילה.המשתתפים לוקחים חלק בקהילה ייחודית ומקבלים הזדמנות חשובה לתרום, להשפיע, להכיר ולשתף פעולה. הם זכאים גם ל:

1. גישה לחומרים בלעדיים: דו"חות, מחקרים מקצועיים וקבצי נתונים ייחודיים. פירוט בקישור זה


2. זכות הצבעה ליוזמות שייבחרו בתחרות "יוזמת הבריאות המובילה לשנת 2017" בשיתוף עם עיתון "גלובס". פירוט יפורסם בהמשך. 


3. מקום מובטח בפורום 2017 בשיתוף עיתון "גלובס": עדיפות ברישום מוקדם (אירוע סגור, מתוכנן ליוני 2017, 200 משתתפים בלבד). פירוט יפורסם בהמשך.


אם אתם עוסקים בתחום הבריאות (כולל בתחומים האקדמיים לרבות ניהול, כלכלת בריאות, תעשייה וניהול) או אם אתם נושאי משרות ציבוריות, עמותות חולים ונציגי ציבור, חברות וארגוני תעשייה, יועצים ואנשי מקצוע בתחום ואתם רוצים להשפיע - נא הירשמו כאן.


את אתם כבר חברים בקהילת הפורום, כלומר השתתפתם בקבוצות עבודה, ארועים וכנסים של הפורום, תקבלו עדכונים ישירות לדואר האלקטרוני. אם מסיבה כלשהי, דיוור זה לא הגיע או אם אתם רוצים להצטרף לקהילת הפורום – יש להירשם בשנית. לידיעתכם, רישום בקישור זה אינו מבטיח הצטרפות לקהילת הפורום, ונתון לשיקול דעת המארגנים. 


מידע נוסף אודות הפורום, באתר:http://www.reboot.org.il/

קישור לחומרי הפורום המשותפים ציבורית, כולל חומרים מחקריים ופרסומים מן התקשורת: Link פורומים חיסונים

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
חיסונים תחת השפעת מבטרה פז 26/01/2020 10:19
 • שלום. אני מטופלת במבטרה (אחת ל6 חודשים בהפרש של שבועיים) עקב מחלה אוטואימוניות. לפני שבועיים קיבלתי את המנה האחרונה לסבב של החצי שנה הקרובה. בסוף חודש מאי (בעוד 4 חודשים בערך) אני מתכננת לטוס לתאילנד ואני אצטרך לעשות חיסונים דוגמת הפטטיס a, טטנוס וטיפוס הבטן. רציתי לדעת האם זה אפקטיבי לעשות את החיסונים כחודש לפני הטיסה? בנוסף האם זה עלול להיות מסוכן ולעורר מחלות אוטואימוניות בהתייחס לכך שאני סובלת כבר ממחלה אוטואימונית? תודה

 • + הוסף תגובה
חיסונים לחו"ל ד"ר אודי קלינר 26/01/2020 10:22
 • שלום רב מציע לקבל יעוץ פרטני ומלא במרפאת חיסונים לפני הטיסה בעיקרון, ישנם חיסונים שלא ניתן לקבל במצב של דיכוי חיסוני ויש חיסונים שבהחלט אפשר ורף רצוי צריך להתייעץ אם הרופא המטפל שלך להבין מה יהיה הסטטוס של הדיכוי החיסוני שלך בתזמון שבו את מתכוונת לקבל את החיסונים בברכה ד"ר אודי קלינר

 • + הוסף תגובה
המשך פז 26/01/2020 10:24
 • ומה לגבי חשש להתפרצות מחלה אוטואימונית אחרי החיסונים?

 • + הוסף תגובה
חיסון חצבת שיר 22/01/2020 09:54
 • שלום רב, ביום שני בבוקר הבן שלי עבר חיסון חצבת משולב עם אדמת חזרת ואבעבועות של כיתה א וביום שלישי בבוקר היה לו חום 39 מאותו בוקר הוא ישנוני ברמה קיצונית עם קצת אפאתיות בנוסף גם יש לו בילבול ולפנות בוקר הוא רעד כמו מעין פירכוס, היום ברביעי בדק אותו רופא אמר שזה יכול להיות מהחיסון או מוירוס. השאלה שלי האם זה יכול להיות תגובה מאוחרת יותר של אנפילקסיס, מה צריך לעשות אם זה התגובה המאוחרת? ואיך בעצם יש לפעול אם יש תגובת לוואי חמורות? תודה.

 • + הוסף תגובה
חיסון חצבת ד"ר אודי קלינר 22/01/2020 10:03
 • שלום רב סימני אנפילקסיס מופיעים בדרך כלל תוך דקות ספורות מקבלת חיסון. לעיתים תתכן הופעה תוך 60-15 דקות. לעיתים נדירות יופיעו הסימנים שעות לאחר החיסון אך בד"כ במצב זה הסיכון לבריאות המטופל נמוך באופן משמעותי. תגובות המופיעות מעל ל - 24 שעות מהחיסון לא תוגדרנה כתגובות אנפילקטיות. בכל מקרה חשוב לגשת לרופא הילדים שלכם לבירור המצב וקבלת טיפול בהתאם לצורך. חשוב לדווח על כך גם לאחות בית הספר שנתנה את החיסון בברכה ד"ר אודי קלינר

 • + הוסף תגובה
כלבת ממגע לא ישיר דודו 20/01/2020 21:50
 • דוקטור שלום, בחצר של מקום העבודה שלנו מסתובב חתול משוטט/לא מחוסן שמוכר ע"י העובדים. לפני יומיים יצאתי לחצר להפסקת ההתרעננות והחתול נשכב כמטר וחצי ממני. באותו הזמן שמתי לב שהחתול התפתל סביב עצמו וליקק את פרוותו כדי להתנקות, כמובן שבהתחלה לא ייחסתי לזה יותר מדי חשיבות, מכיוון שבמדובר במחזה שכיח למדי. הבעיה שלאחר מס' שניות החתול נעמד והתנער. השאלה אם קיים חשש לכלבת בסיטאוציה הנ"ל. למקרה שחלקיקים מהרוק שלו ניתזו ובאו במגע עם הפנים שלי, גם אם לא היה ליקוק ישיר של ריריות. ממתין לתשובתך.

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!