//

12 סוגי יוגה שאפשר למצוא רק בישראל

עם השפעות מהודו, היוגה בישראל הפכה לתערובת אקלקטית משלה ואין שום סיבה לעשות כלב מביט למעלה בשום מקור אחר בעולם. אספנו 12 חוויות יוגה ייחודיות שניתן למצוא רק בארץ
כתבה פרסומית כתבת חסות


הישראלים הם חובבי יוגה מושבעים. תל אביב אף מהווה אחת מהרכזות הגדולות ביותר עבור אסאנה יוגה בעולם. עם השפעות מהודו, היוגה בישראל הפכה לתערובת אקלקטית משלה המשלבת מזרח עם מערב, ועם התפאורות העוצרות נשימה שיש לנו בארץ, אין שום סיבה לעשות כלב מביט למעלה בשום מקור אחר בעולם. הנה 12 חוויות יוגה ייחודיות שניתן למצוא רק בארץ זבת החלב והדבש


פורומים תזונת ספורט

זמנית לא ניתן לשאול שאלות בפורום זה.
הודעה
מחבר
תאריך/שעה
סוכר ענבים אורן 01/01/2019 20:46
  • שלום, אני מבצע אימון כח של כשעה 3 פעמים בשבוע ולאחר מכן שותה שייק חלבון (מכיוון שאני זמין לאכול ארוחה רק לאחר כשעתיים מסיום האימון). המליצו לי להוסיף למנת שייק החלבון גם סוכר ענבים, האם זה אכן מומלץ? במידה וכן, מה הכמות הסבירה עבור אדם במשקל 78? תודה רבה על העזרה!

כמה חלבון אחרי אימון לבן 70 חני מור 25/12/2018 12:47
  • בעלי בן 70 שוקל בסביבות 70 קילו, מצב בריאות כללית טוב למדי, מתעמל באופן סדיר כמעט יום יום.השאלה היא לגבי התזונה לפני האימון ובעיקר אחרי האימון מבחינת כמות החלבון הנכון המתאים לגילו ולמשקלו, בצורה נכונה ולא מופרזת.מאד מודה לכם על תשובתכם.

פציעה ברגל רועי 28/11/2018 10:07
  • שלום רב, לאחר עומס של אימוני ריצה הרגשתי כאבים עזים במהלך אימון אינטרוולים בשוק למטה. הכאבים היו גם בחלק האחורי של הרגל (מתחת לשריר התאומים). לא הצלחתי ללכת על הרגל כמה ימים. לאחר כמה ימים הרגשתי שיפור קל והלכתי לרופא כדי לאבחן את הבעיה. הרופא אמר לי שמדובר בדלקת בגיד האכילס ונתן לי זריקה. שאלתי היא כזאת... רוב הכאב ברגל התרכז לי בשוק למטה, על העצם. האם הגיוני שהדלקת מורגשת גם בעצם? אני פשוט קצת בספק לגבי ההבחנה של הרופא, ואין תורים קרובים לאורטופד. תודה.


הצטרפו לאינדקס הרופאים!