האם שיטת הבריאות הטבעית היא התחליף לטיפול תרופתי?

תרבות השפע אמנם מלאה ביתרונות רבים, אך גורמת לתחלואות שונות וכתוצאה מכך גם לצריכת תרופות מרובה. האם שינויי פשוט באורחות החיים עשוי לייתר את השימוש בתרופות? כל התשובות
כתבה פרסומית כתבת חסותקדמה, חדשנות, יצירתיות ושפע של  מוצרים טכנולוגיים שיבצעו עבורנו כל פעולה בסיסית, הם רק קמצוץ מהיתרונות הנלווים לאורח החיים המערבי. למעשה, המודרנה מאופיינת בחיי שפע וריבוי אפשרויות. על פניו אלה השייכים לתרבות זו אמורים להיות בריאים ומאושרים. מאידך, תרבות הצריכה מובילה לחוסר איזון בריאותי בגוף ובנפש: תזונה עתירת קלוריות ודלה באיכות, ריבוי של גורמי לחץ ודלות בפעילות גופנית, גורמים כולם להתדרדרות פיזית וכתוצאה מכך גם להתפתחותן של מחלות שכיחות רבות, כמו השמנה, יתר לחץ דם, יתר שומן בדם (היפרליפידמיה) וסוכרת. האם הפתרון לכל תחלואות העולם המערבי הוא תרופתי, או ששינוי פשוט באורח החיים עשוי לעשות את ההבדל? צפו בד"ר אמנון אורן מסביר.  מהי שיטת הבריאות הטבעית?

משפט המפתח העומד בבסיס שיטה זו הוא פריצת גבולות במקום תרופות, משמעותו היא ביצוע תהליך מותאם אישית לכל מטופל, באמצעות בחינת אורחות החיים ושינויים במקרה הצורך, במטרה ליצור אורח חיים מושכל ומאוזן המתבסס על פעילות גופנית שגרתית וקבועה, תזונה מאוזנת, והיבטים נפשיים מרגיעים. בעזרת כל אלה ובשילוב עם ליווי רפואי צמוד, ניתן לעבור מרשימת אבחנות למצב בריא- ללא טיפול תרופתי. 


פורומים ניקוי רעלים ותזונה טבעית

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
מכשיר אדים מרפאים אלמוג ביטון 18/02/2020 12:29
הרעלת מתכות כבדות קורל ארביב 04/02/2020 12:42
  • כימיקלים מה הטיפול ... אני זסובלת מהרעלה קשה אשמח לקבל פרטים

  • + הוסף תגובה
שום שחור מנשה 24/01/2020 20:54
  • האם שום שחור משפר את איכות החומרים המועילים בשום ואת ספיגתם? איזו כמות יומית מומלצת?

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!