"בדיקת זרע אחת פשוטה העניקה לנו משפחה"

אפרת ושלומי מימון עברו אינספור טיפולי הפריה חוץ גופית ללא כל הצלחה. לאחר 8 שנים כשחלום המשפחה נראה רחוק מתמיד, ביצעו בדיקת זרע במרפאתו של פרופ' ברטוב, שהחזירה להם את התקווה. צפו בסיפור המרגש
כתבה פרסומית כתבת חסותבמשך שמונה שנים ניסו אפרת ושלומי מימון להיקלט להריון אך ללא כל הצלחה. לאורך כל הטיפולים והבדיקות המפרכות ניסו מומחים שונים לאתר את מקור הבעיה ללא הועיל. בדיקה אחת פשוטה במרכז לפריון הגבר של פרופ' ברטוב נתנה לבני הזוג תקווה - ובסוף התהליך גם משפחה. 


"עברנו את כל הבדיקות האפשריות והמון טיפולים. עשינו 29 שאיבות חודש אחרי חודש עד שהגענו למצב של ייאוש". מספרת אפרת ומוסיפה "הגענו לפרופסור ברטוב שהסביר לנו ברוגע שמקור הבעיה הוא בתאי הזרע".    "זה דבר שאתה חולם עליו יום יום במשך שמונה שנים"

"אפרת ושלומי הגיעו למרפאה לאחר כישלונות רבים בהפריה חוץ גופית. הדבר הראשון שעשינו הוא אבחון של הזרע תוך בדיקתו בהגדלה גדולה. מצאנו כי יש בעיה גדולה מאד במבנה הזרע. ביום ההפריה הבא בחנו את תאי הזרע, בחרנו את אלה התקינים ביותר ובודדנו אותם מהבדיקה. התאים התקינים הוזרקו לביציות וכך הצלחנו סוף סוף להגיע להריון מוצלח" מספרת ד"ר ברטוב שיפמן, מנהלת מקצועית במרכז. 

"מתקשרים אלינו ומבשרים שהתוצאות חיוביות. זה דבר שאתה חולם עליו יום יום במשך שמונה שנים וכל יום אתה מייחל לו, וכשזה מגיע זה דבר שלא ניתן לתאר אותו" מספר בהתרגשות שלומי." זה פספוס שלאחר שמונה שנים מלאות כישלונות התברר שבבדיקת זרע פשוטה הצלחנו להיכנס להריון ולהביא משפחה" מוסיפה אפרת. 


"מטופלים שמגיעים אלינו לאחר שנים של טיפולים, הם מבינים שסוף סוף יש מענה לבעייתם, וכשהם מצליחים ישנה הרגשה שיש שכר לעמלנו" מסכמת ד"ר ברטוב שיפמן. עדיין מתלבטים? להתייעצות עם פרופ' (PhD) בנימין ברטוב השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים פוריות הגבר

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
בדיקת זרע מאיה 30/03/2020 07:53
  • בן זוגי בן 40, ביצע בדיקת זרע וברצוני לדעת האם הבדיקה תקינה ומה להערכתך רמת הפוריות שלו. להלן התוצאות: Color- opalescent Volume- 2.0 Liquefaction- complete Ph- 7.9 Viscosity- normal MORPHOLOGY Normal forms- 13% Abnormal forms- 87% MICROSCOPIC EVALUATION Progressive- 30 Average concentration- 123 Average motility- 54 Total sperm count- 246 Round cells- 1.0 WBC’s- N/A Agglutination- +1 תודה מראש.

  • + הוסף תגובה
בדיקת זרע מאיה 30/03/2020 08:06
  • שכחתי לציין- 3 ימי הימנעות ( אם רלוונטי) שוב תודה!

  • + הוסף תגובה
בדיקת זרע רינה 05/03/2020 11:12
  • בבדיקת זרע נמצאו הערכים הבאים: נפח: 2.8 Ml ספירה: 179 מיליון ריכוז: 64 מיליון תנועה : 38% פרוגרסיביות: 2-3 (1 הכי נמוך ו4 הכי גבוה) תאי דם לבנים - נורמלי חומצתיות: 7.2 צמיגות: נורמלי צבע: צהבהב מורפולוגיה: פתולוגית ראש 55% פתולוגית צוואר:%39 פתולוגית זנב:%4 האם תקין?

  • + הוסף תגובה
תוצאות פרופ' (PhD) בנימין ברטוב 05/03/2020 14:25
  • שלום וברכה, תנועה מעט חלשה, לא מצויין כמו שצריך המורפולוגיה. כדאי לעשות בדיקות מעמיקות יותר בכדי לדעת מה המצב וכיצד להמשיך הלאה

  • + הוסף תגובה
קלונקס השפעה על הזרע קובי 24/02/2020 14:42
  • שלום אני נוטל כבר כמעט שנה קלונקס 0.5 כמעט כול יום כדור אחד או שניים העם הכדור הזה פגע ? פוגע בזרע ? אני יוכל להביא ילדים ? אציין שאני בתהליך הורדה לחלוטין של הכדור עד להפסקתו לגמרי העם זה שנטלתי תכדור יש לו השלכות ? זה פגע ? פוגע בזרע ? אני יוכל להביא ילדים ?

  • + הוסף תגובה
כדאי לשאול את המכון הטרטולוגי בנושא זה פרופ' (PhD) בנימין ברטוב 05/03/2020 14:23

הצטרפו לאינדקס הרופאים!