המדריך המלא להפריה חוץ גופית: הכל על האינקובטור הנייד

עוברי האדם דורשים תנאים מיוחדים לצורך התפתחותם מחוץ לגוף האישה. מהם התנאים הנדרשים ומה ההבדל בין אינקובטור נייח במעבדת לפריה חוץ גופית לבין אינקובטור נייד? כתבה שנייה בסדרה

כתבה פרסומית כתבת חסות
מאת:


תאריך עדכון: 03/04/2017


הפריה חוץ גופית ( IVF) הינה תהליך בו מבצעים את ההפריה בין הביצית לזרע בתנאי מעבדה. העוברים שנוצרים מהפריה זו דורשים תנאים מיוחדים לצורך התפתחותם התקינה מחוץ לגוף האישה. 


במהלך השנים למדנו איך לספק את צרכיהם של העוברים באמצעות פיתוח נוסחאות של תמיסות ואינקובטורים ייעודיים, בהם ניתן לשמור על הרכב גזים מיוחד שיוצר את התנאים המתאימים להתפתחות העוברים. 


האינקובטור שומר על ויסות החום שיהיה כחומו של גופנו, ויסות הלחות שתמנע נידוף יתר של תמיסות הגידול, וגם על מאזן החומציות המדויק שלהן הזהה לזה שבגופנו. זהו תנאי הכרחי להתפתחות נאותה בתנאי מבחנה. הרכב האוויר המיוחד המכיל 6% דו תחמוצת הפחמן מבטיח זאת כיוון שבאוויר שאנו נושמים רמתו קרובה לאפס!
האינקובטור שומר על ויסות החום, הלחות ועל מאזן חומציות מדויק לזה שבגופינובטיפולי תרומת ביציות, לצורך הבאת עוברים טריים לארץ והחזרתם לרחם בארץ, פיתחנו אינקובטור ייחודי הניתן לניוד, והמכיל את כל הפונקציות שקיימות באינקובטור נייח המצוי בכל מעבדה להפריה החוץ גופית. זהו מכשיר ייחודי מבחינה עולמית ומצוי רק בידי המרפאה של "ל.ב. הפריה חוץ גופית". קראו עוד: המדריך המלא להפריה חוץ גופית - עוברים טריים או עוברים מוקפאים במכשירים אחרים הקיימים כיום אין יכולת ויסות של רמת הפחמן הדו חמצני ולכן מכשירים אלה אינם בטיחותיים לשימוש לקצבי זמן ארוכים. היכולת לשנע עוברים טריים בין מדינות בתנאי מעבדה מהווה יתרון עצום, מייתרת את הנסיעה לחו"ל לצורך החזרה של עוברים טריים (תיירות מרפא), ומאפשרת למנוע את הקפאת העוברים טרם החזרתם בארץ לרחם האישה.עדיין מתלבטים? להתייעצות עם פרופ' דוד בידר השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים, טיפולי פוריות

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
בלוטת התריס במהלך טיפולי פוריות רווית 05/12/2019 23:22
  • במהלך שבועיים קיבלתי אסטרופם ואנדומטרין כמחזור דמה לקראת בדיקת ERA. ביום הבדיקה ביצעתי גם בדיקת תפקודי בלוטת תריס וכך גיליתי שה TSH שלי קפץ ל 7.5 ,T4 תקין, T3 2.9. האם סביר שזה קרה בהשפעת ההורמונים ואיזה מבין השניים? (זו פעם ראשונה שקבלתי אסטרופם ואגינאלי). נניח שאגיע חזרה לאיזון בתקופה הקרובה, כשאטול את ההורמונים לקראת החזרת עובר קפוא סביר ששוב אצא מאיזון. מה עושים? איך מאזנים את הבלוטה תוך כדי נטילת ההורמונים? האם כדאי לשנות את ההורמונים למוצר אחר?

  • + הוסף תגובה
פרוגרסטרון בתיה 05/12/2019 21:19
  • אני בשבוע 6 להריון , דיממתי כ 4 שבועות. עשיתי אולטראסאונד ויש שק הריון. עשיתי עכשיו בדיקות דם וערך הפרגרסטרון 7.5 מה עלי לעשות?

  • + הוסף תגובה
המשך טיפול אחרי גירוי יתר קל מירי 05/12/2019 16:08
  • אחרי שאיבה של 21 ביציות היה לי גירוי יתר קל, כעבור שבועיים פחות יומיים קיבלתי מחזור והשחלות לאט לאט חזרו לעצמן. יומיים אחרי המחזור היה דימום נוסף של יותר משבוע שפסק, מעט פחות מחודש אחרי המחזור הראשון החל דימום נוסף, קל מאד מאד שנמשך שבעה ימים. יש לציין שלא ראיתי הפרשות ביוץ לפניו. בבדיקות דם, אחרי 14 יום מתחילת הדימום הקל אסטרודיול 981, LH 19. רירית עבה מאד.יום אחרי בדיקת הדם נצפה זקיק של 20 מ"מ. האם אפשר לקבוע בודאות שהדימום הקל היה מחזור ולכן בטוח להתחיל בתהליך החזרה? (השחלות בגודל תקין)

  • + הוסף תגובה
עוד דבר מירי 05/12/2019 16:17
  • כאבים בשחלות מעט לפני הדימום הקל שעברו ושבו עם התקרב הביוץ

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!