נפצעתם ואתם לא יכולים לעבוד? כל המידע על ביטוח תאונות אישיות

בישראל מתרחשות כ- 200,000 תאונות בשנה, לכן כדאי שיהיה ביטוח תאונות אישיות. מהם התנאים והיכן זה תקף? כל המידע בפנים

כתבה פרסומית כתבת חסות


תאריך עדכון: 03/05/2017

בניגוד לביטוח חיים, הנועד להבטיח פיצוי כספי במקרה של אובדן, וביטוח בריאות הנועד לטפל בפציעות ומחלות שונות, ביטוח תאונות אישיות מפצה אתכם במקרים של תאונה, דבר שיאפשר לכם לכסות את ההוצאות הכרוכות כתוצאה מהפציעה. בנוסף, הביטוח מכסה פציעות שנגרמו כתוצאה מאירוע טרור או מלחמה. 


למה כדאי לעשות ביטוח תאונות אישיות?

כדי שתוכלו לשמור ולהגן על המשפחה שלכם במקרה ואתם נפצעים בתאונה. הביטוח יפצה אתכם על הפציעה שנגרמה דבר שיאפשר לכם לשמור על רמת חיים נאותה בשבילכם ובשביל המשפחה שלכם. בנוסף, הפיצוי עבור רוב הכיסויים ניתן גם אם לא החסרתם ימי עבודה או איבדתם הכנסה. 


מי יכול לעשות ביטוח תאונות אישיות?

כל אדם בין הגילאים 18 עד 78 יכול להצטרף לתוכנית. בנוסף, ניתן לצרף לביטוח בן או בת זוג, וילד אחד מגיל שנה עד 17. היתרון הוא שבמידה ויש לכם יותר מילד אחד, כל ילד נוסף שאתם מצרפים לתוכנית הוא ללא עלות. ביטוח תאונות אישיות מפצה אתכם במקרים של תאונה, דבר שיאפשר את כיסוי ההוצאות הכרוכות כתוצאה מפציעהמה קורה במידה ויש ביטוחים נוספים?

ביטוח תאונות אישיות אינו תלוי בביטוחים נוספים. לכן, במידה ונפצעתם או עברתם תאונה, הפיצוי של ביטוח תאונות אישיות ישולם לכם בנוסף לכל ביטוח אחר שיש לכם. 


האם יש צורך באישורים רפואיים?

בניגוד לשאר הביטוחים הדורשים שתמלאו שאלונים ארוכים ותציגו בדיקות רפואיות שונות, ההצטרפות לביטוח תאונות אישיות היא פשוטה ולא דורשת אישור רפואי בכלל. 


האם הביטוח תקף גם לחו"ל?

גם אם שברתם את הרגל בעבודה או במטבח בבית, הביטוח תקף לאורך כל השנה בכל שעות היום ובכל העולם, למעט בשטחים שבשליטת ו/או ניהול הרשות הפלסטינית, דבר המבטיח שתמיד תקבלו את הפיצוי הנדרש. 


"ביטוח תאונות אישיות חשוב לכל אחד שדואג לחייו", אומרת יפעת רייטר, סמנכ"לית אגף תאונות אישיות חיים ובריאות ב- AIG, "אך הוא חשוב כפליים כשיש משפחה וילדים שצריך לדאוג להם. ביטוח תאונות אישיות ידאג לכך שבכל מקרה של תאונה ופציעה תקבלו פיצוי שיעזור לכם להמשיך ולשמור על עצמכם ועל בני משפחותיכם מבלי לדאוג מהפסד כספי". 

*האמור בכפוף לתנאי הפוליסה


מעוניינים לקבל פרטים נוספים על ביטוח תאונות אישיות? לחצו כאןפורומים, טיפול בכאב

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
נפילה רחלי 01/12/2019 18:30
 • נפלתי וקיבלתי מכה בצלעות בצד ימין. היום עשיתי צילום אמרו שאין שבר. ורצו להזריק לי במקום במרפאת כאב. נרתעתי. מה עושים כדי להקל על הכאב שהוא נורא?

 • + הוסף תגובה
נפילה מר גבעון פלד 01/12/2019 19:58
 • ניתן להשתמש בקרח כאשר הוא עטוף במגבת, לא ישירות על העור. להניח על האזור הכאוב לדקה ואז להוריד לדקה... לחזור על זה כחמש-שש פעמים. לשים לב אם יש רגישות לקור אחרי הפעם הראשונה יגביר את הכאב ואם כן להפסיק ולא להמשיך. מעבר לכך ניתן להשתמש במשחות כגון אמאזון וקינזיו טייפ

 • + הוסף תגובה
פיברומיאלגיה ונמכ שיראל 30/11/2019 12:48
 • שלום רב אני מאובחנת בפיברומיאלגיה כבר 12 שנים סובלת מכאבים בכל הפנים בעיניים במצח בלחיים סובלת גם מחזיקת שיניים חשה נוקשות בצוואר ושכמות האם טיפול בטריגר פוינט יכול לשחרר את השרירים לתמיד ולרפא את הפיברומיאלגיה. האם הטיפול יכול לעזור ולשחרר את השרירים ולהעלים את הכאבים לתמיד

 • + הוסף תגובה
פיברומיאלגיה ונמכ מר גבעון פלד 01/12/2019 13:56
 • מטרת הטיפול בנמכ הוא הורדת כאב. תהליך בו כבר אובחנת בפיברומיאלגיה הוא מעט מורכב יותר, מצריך מהמטפל ללמוד איך הגוף שלך מגיב ולהראות לך מה לעשות או לא לעשות על מנת שהכאב לא יחזור.

 • + הוסף תגובה
שרירים בקרקפת אביב 30/11/2019 10:24
 • שלום רב האם יש שרירים בקרקפת כל אזור הגולגולת תפוס לי כואב ותחושה של רדימות. גם שרירי הלעיסה תפוסים וגם הצוואר האם יש קשר? אם אפשר לקבל תמונה של שרירי הקרקפת שאדע היכן ללחוץ אודה לך ומה ניתן לעשות שהתופעות ייעלמו

 • + הוסף תגובה
שרירים בקרקפת מר גבעון פלד 01/12/2019 13:46
 • קיימים שרירים גם בקרקפת ויש קשר ישיר לשרירי הלעיסה. על מנת לנסות ולטפל לבד תכנס ל getbodysmart.com

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!