מראה חטוב ללא מאמץ: שיטת ה- HIGH DEFENITION VASER

שיטת ה- HIGH DEFENITION VASER היא שיטה חדשנית לשאיבת שומן המאפשרת גם חיטוב השרירים. למי זה מתאים וכיצד זה מתבצע? כל הפרטים בפנים
כתבה פרסומית כתבת חסותשיטת שאיבת השומן המודרנית, HIGH DEFENITION VASER, מדגישה גבולות וקימורי שרירים ומטרתה לחטב ולשפר את פרופורציות הגוף באמצעות גלי אולטרסאונד, תוך שימוש במכשיר ה- VASER. השאיבה בשיטה זו מתבצעת הן אצל נשים והן  אצל גברים, כאשר אצל שני המינים ניתן לקבל חיטוב טבעי ומחמיא של הגוף.מה הייחודיות של שיטה זו? 

הייחודיות של שיטה זו היא שהעיצוב והחיטוב של הגוף נעשה באמצעות המסת השומן, דבר המאפשר לכל מטופל בעל מסת שריר בסיסית לעבור חיטוב. בנוסף, מכיוון שקווי השריר הם של המטופל התוצאה נראית טבעית, גם במנוחה וגם בהפעלת השריר. כמו כן שיטה זו מאפשרת שיפור החיטוב של כל היקף הגוף, דבר הגורם לכך שכל מבנה הגוף יהיה פרופורציונאלי ולא יהיה רק אזור אחד בודד מחוטב.
מה ההבדל בין שיטה זו לשאיבת שומן סטנדרטית?

ההבדל בין שיטה זו לבין שאיבת שומן סטנדרטית הוא העיצוב האנטומי של השומן. בשיטת ה- HIGH DEFENITION VASER, השומן מפוסל ומעוצב בצורת מבנה הגוף השרירי ואילו בניתוח שאיבת שומן רגיל השאיבה היא אחידה ואינה מדגישה שרירים. כמו כן, שיטת ה-  HIGH DEFENITION VASER מאפשרת להדגיש את מבנה הגוף הנשי או הגברי באמצעות הזרקת השומן לאזורים אחרים בגוף וכן מאפשרת לשלב בניתוח עיצוב אזורים נוספים כגון החזה והישבן. לדוגמה, נשים רבות מבקשות לערוך שאיבת שומן תוך עיצוב הישבן ל"ישבן ברזילאי" - עיצוב והגדלת הישבן באמצעות הזרקת שומן.


למי מתאים הניתוח?

הניתוח מתאים לאנשים בעלי משקל גוף תקין וללא רפיון עור, שכן לאחר הרזיה משמעותית לא ניתן להגיע לתוצאות מיטביות. בשיטת ה- HIGH DEFENITION VASER, השומן מפוסל ומעוצב בצורת מבנה הגוף השרירי כיצד מתבצע הניתוח?

הניתוח נמשך שעתיים ונעשה בהרדמה מלאה ללא צורך באשפוז. טרם ביצוע הניתוח, מסמנים בצורה מדויקת את מבנה השרירים באזור המנותח ואת גבולותיהם הטבעיים אותם רוצים להדגיש. לאחר מכן, בשלב הראשון של הניתוח מבוצעים מספר חתכים זעירים בעור, ודרכם מזליפים תמיסה מיוחדת אשר מיועדת להכין את הרקמה לפעולה. פתחים זעירים אלו מאפשרים לבצע את המסת השומן באזורים המיועדים לחיטוב. בשלב השני של הניתוח שואבים את השומן ואם המטופל מעוניין בכך, מזריקים אותו לאזורים אחרים בגוף בהם חסר נפח, כגון הזרועות או החזה. לאחר סיום הניתוח נשארות צלקות הניתוח זעירות יחסית ובגודל של מספר מ"מ בלבד.


כמה זמן נמשכת ההחלמה?

מספר שעות לאחר הניתוח המטופל משתחרר לביתו ללא כאבים וללא מגבלת תנועה. המטופל מתבקש ללבוש חגורת בטן או מחטב למשך מספר שבועות, וזאת על מנת לזרז את פינוי הנוזלים והבצקות. ניתן לחזור לפעילות רגילה תוך מספר ימים ולפעילות ספורטיבית תוך כשבועיים- שלושה.
מהן תופעות הלוואי לאחר הניתוח?

תופעות לוואי אפשריות של הניתוח הן סימנים כחולים שנעלמים תוך שבוע ללא צורך בטיפול נוסף, נפיחות קלה באזור הבטן ולעתים ירידה בתחושה בעור, החוזרת לעצמה בהדרגה. במקרים נדירים עלול להיווצר מראה א-סימטרי או הופעת שקעים בעור. מתי רואים תוצאות?

תוצאות הניתוח המלאות מתקבלות לאחר מספר חודשים, והן נשמרות למשך שנים רבות הן בזמן מנוחה והן בעת פעילות שרירית ומאמץ. אין חובה להשקיע במנוי לחדר כושר כדי להבטיח מראה מרשים, אולם ככל שמסת השריר תהיה גדולה יותר, כך התוצאות תהיינה מרשימות יותר. יחד עם זאת, מאחר ופעילות גופנית סדירה מסייעת בשמירה על משקל יציב ובריאות כללית תקינה מומלץ לשמור על שגרת כושר קבועה. עדיין מתלבטים? להתייעצות עם ד"ר טלי פרידמן השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים ניתוחים פלסטיים ומתיחת בטן אחרי ירידה במשקל

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
מתיחת בטן היקפית מאיה 19/01/2020 22:13
 • היי ד״ר טלי אני 11 ימים לאחר מתיחת בטן היקפית, שאיבת שומן, הידוק שרירים והרמת הישבן עם הרקמות. ע״פ הנחיית המנתח, אני עדיין עם החגורה ועד חודש ימים... ידוע לי כי הגוף עבר ״טראומה״ ונדרשת תקופת החלמה, אך עדיין מטרידה אותי העובדה, שהיום, לאחר הניתוח, אני מרגישה נפוחה מאוד ואפילו שמנה יותר מאשר לפני הניתוח! הגב התחתון נפוח מאוד, מחובר לישבן והלורדוזה נעלמה לחלוטין, היריכיים שלי מאוד מאוד מאוד נפוחות! וממבט בראי בעמידת פרופיל, אני ממש ממש עבה!!! הרגשה מאוד מאוד לא נעימה! אני מדריכת כושר במקצועי ואמורה בעוד כמה ימים לחזור לאמן (כמובן בהדרגה) ומתביישת להגיע במצב כזה... שאלתי היא, האם הנפיחות תרד? הלורדוזה תבצבץ? היריכיים ירדו? ובעוד כמה זמן זה יקרה? והאם ישנה דרך לזרז זאת? (אולי בהידוק החגורה יותר מהרגיל?) אשמח לתשובתך המקצועית תודה רבה (:

 • + הוסף תגובה
מתיחת בטן היקפית ד"ר טלי פרידמן 20/01/2020 10:04
 • הי מאיה, בהמשך לדבריך נשמע כי את במצב החלמה די נורמלי מבחינת התאוששות מניתוח מהסוג הזה. הניתוח הוא די צעיר , לכן יש בצקות ולפי תיאורך אלו תופעות אופייניות. כמובן שההחלמה היא אינדבדואלית וזה יכול לקחת די הרבה זמן לבצקות לרדת לגמרי ולאט לאט את אמורה לקבל את הצורה שתספק אותך. במידה ולא את תמיד יכולה לחזור לרופא המנתח שלך לכל ספק.

 • + הוסף תגובה
מתיחת בטן מאיה 20/01/2020 10:06
הרפס לורן 01/01/2020 14:00
 • היי וצהריים טובים. רציתי לשאול אם הרפס מסוג 2 הוא מניעה לניתוח מתיחת בטן והרמת חזה? תודה רבה

 • + הוסף תגובה
הרפס ד"ר טלי פרידמן 02/01/2020 10:41
 • הי לורן, התשובה היא לא, תוכלי לקבל מהרופא המטפל טיפול מנעתי.

 • + הוסף תגובה
כפיפות ונפיחות לאחר מתיחת בטן יפית 12/12/2019 14:01
 • הי אני חודש וחצי אחרי מתיחת בטו. עד מתי אהיה כפופה? מתי תעבור הנפיחות בבטן? מתי שרירי הבטן יראו סימן חיים? תודה

 • + הוסף תגובה
כפיפות בטן לאחר מתיחת בטן ד"ר טלי פרידמן 12/12/2019 14:16
 • הי יפית, כמובן שזה אינדבדואלי חשוב לנסות להתיישר כי עבר מספיק זמן . הבצקות יורדות כחצי שנה לאחר הניתוח ולפעמים יותר . עוד הייתי ממליצה זה לעשות אחרי חודשיים מהניתוח כפיפות בטן לחיזוק

 • + הוסף תגובה
כפיפות ונפיחות לאחר מתיחת בטן יפית 19/12/2019 09:10

הצטרפו לאינדקס הרופאים!