//

"להשיג הריון מזוגות שאיבדו את התקווה זהו אושר גדול מאין כמוהו"

במשך עשור ניסו בטי ועמיהוד פרג'ון להביא ילדים לעולם ולהקים סוף סוף משפחה. לאחר שנים ארוכות שבטי עברה טיפולי הפריות ללא כל הצלחה, הגיעו הזוג פרג'ון אל מרפאתו של ברטוב לצורך ביצוע טיפולי זרע שהפכו לבסוף את החלום הנכסף על משפחה למציאות
כתבה פרסומית כתבת חסותלפני כעשור התחיל מסעם של עמיהוד ובטי פרג'ון בדרך לחלום הגדול למשפחה. "במשך שנים רבות ניסינו להיכנס להריון. לאחר כחמש שנים, כשהבנו שהתהליך אינו מתרחש באופן טבעי ופנינו לטיפולי הפריה חוץ גופית" מספר עמיהוד פרג'ון. "טיפולי ההפריה שלא צלחו היו בגדר כישלון אדיר עבור הזוג "זה כאב גדול שגורם לך לחשוב איפה טעיתי ומה עשיתי לא נכון" מספרת בטי בהתרגשות ומוסיפה "עברתי טיפולים רבים שעירבו כאב רב ועלייה ניכרת במשקל ולמרות אינספור הכישלונות אף אחד לא ניסה לבדוק האם מקור הבעיה היא אצל הבעל". 
"זה כאב גדול שגורם לך לחשוב איפה טעיתי ומה עשיתי לא נכון" נקודת המפנה בסיפורם של הזוג פרג'ון חלה כאשר פנו למרפאתו של פרופ' בנימין ברטוב לצורך ביצוע טיפולי זרע, במהלך הטיפולים נסרקה ביסודיות דגימה של תאי זרע ובעזרת הגדלה, זוהו התאים התקינים ביותר. האחרונים בודדו והוזרקו לביציות לצורך ביצוע ההפריה, במועד שאיבת הביציות. "בזכות פרופ' ברטוב קרה לנו נס ונולדו לנו שתי בנות" מספר עמיהוד.      


"מטופלים שמגיעים לטיפול בשיטת ברטוב (שיטת IMSI), עברו לרוב כשלונות רבים בתהליכי הפריה חוץ גופית. אנחנו יודעים שעלינו לתת להם פתרון ולהביא אותם סוף סוף להצלחה". מסבירה רעות ברטוב – שיפמן, מנהלת מקצועית במרכז. "במשך שנים, הידע על פוטנציאל הפוריות של תאי הזרע בישראל היה דל מאד ולא הוצעו פתרונות למצבים בהם טיפולי הפוריות באישה אינם צולחים ומהי הדרך לשפר ולכמת את תאי הזרע". מוסיף פרופ' בנימין ברטוב, מייסד החברה. למעשה, המטרה המרכזית היא לעלות את המודעות בכל הנוגע לפוריות הגבר שמהווה כ-50% מכלל בעיות הפוריות. "כשאנחנו מצליחים לקבל הריון מזוגות שאיבדו את התקווה זהו אושר גדול מאין כמוהו" מסכם פרופ' ברטוב.עדיין מתלבטים? להתייעצות עם פרופ' (PhD) בנימין ברטוב השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים מחסור בתאי זרע (אזואוספרמיה)

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
תסמונת קליינפילטר צחי 27/07/2020 20:07
 • איך הסיכונים בניתוח ומה המרגש אחרי הניתוח ומה עושים אם לא מוצאים זרע בניתוח אשמח לתשובה

 • + הוסף תגובה
ניתוח פרופ' (PhD) בנימין ברטוב 02/08/2020 09:02
 • כדאי להתייעץ עם הרופא המטפל לגבי הסיכון הכרוך בניתוח זה. כדי למקסם את האפשרות למציאת תאי זרע בניתוח, כדאי לעבוד בשיתוף פעולה עם מרכז ברטוב. הדוגמא מהניתוח תועבר למרכז, שם יסרקו את כולה, בסבלנות רבה, בהגדלה מאוד גדולה- פי 6000, דבר שלא נעשה בבית החולים. באם לא נמצאו תאי זרע בניתוח, ניתן לחשוב יחד עם הרופא המטפל על דרכים יצירתיות נוספות בהתאם למצב הרפואי של כל מטופל.

 • + הוסף תגובה
תסמונת קליפנטר אדיר 05/07/2020 20:18
 • נעשה מיקרו טסה ולא נימצאו זרעים האם יש סיכוי אחרי זה לימצאו או טיpול אחרבאחד לא מצאו ובשני מצאו רקמות אבל זרע לא הבקש אם תוכלו להגיד לי מה לעשות

 • + הוסף תגובה
קליינפלטר פרופ' (PhD) בנימין ברטוב 15/07/2020 09:45
 • שלום אדיר, קשה לענות על שאלה זו דרך פורום זה. כדאי להתייעץ עם המומחים במרכז ברטוב בכדי שנוכל לעזור לך על הצד הטוב ביותר.

 • + הוסף תגובה
ניתוח טסה צחי 27/07/2020 19:26
 • איך המרגש בניתוח ואחרי הניתוח ומה עושים אם לא מוצאים זרע בניתוח אשמח לתשובה

 • + הוסף תגובה
מה ניתן לעשות מוש 29/06/2020 12:28
 • בבדיקת זרע שעשיתי עלה כי - כמות הזרע 7מיל' , 25% תנועה, וללא תאים תקינים מורפולוגית. רופא הפוריות דוחף רק ל IVF . לי חשוב מאד!!! לעשות כל שניתן כדי לטפל בזה ולא להגיע ל-IVF הן מבחינה רגשית הן מבחינה דתית ולכך שאלתי היא מה בכל זאת ניתן לעשות יצוין שכבר ביקשתי הפניה לאולטרסאונד אשכים ופרופיל הורמונלי תודה רבה מאד !!!!

 • + הוסף תגובה
תשובה פרופ' (PhD) בנימין ברטוב 30/06/2020 11:13
 • שלום לך, יש לנו במרכז ברטוב המון מטופלים עם נתונים דומים לשלך. במקרה זה כדאי לפנות למרכז ברטוב כדי שהמומחים יוכלו לכוון אותך אל הבדיקה המתאימה לך ביותר.

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!