טפשת הריון היא רק מיתוס? גלו מה אתם יודעים על זיכרון

האם דז'ה וו לא באמת קיים, כיצד ארוחת הבוקר משפיעה על יכולת הזיכרון ואיזו פעולה זוגית עלולה לגרום לשכחה זמנית? בחנו את עצמכם: מה אתם יודעים על הזיכרון האנושי?
כתבה פרסומית כתבת חסות


פורומים הפרעות קשב וריכוז, ADHD

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
מיקס סולד אמפטמין xr, כלומר אטנט xr דודו 25/07/2020 15:32
  • היי אני משתמש בכיום באטנט רגיל(קצר) 30 מ״ג פעמיים ביום, כלומר סה״כ 60 מ״ג, ההשפעה של האטנט בתאכלס משפיעה עלי 5 שעות לפעמים 4 שעות, אני במאוחדת, האם קיים האטנט הארוך? מה המינון של האטנט הארוך בהשוואה לאטנט הקצר?

  • + הוסף תגובה
adderral xr ד"ר גלעד חבצלת 26/07/2020 11:45
  • שלום! בדרך כלל את האדראל XR (אטנט לטווח ארוך) מתחילים למבוגרים במינון 20 מ"ג ועולים לפי הצורך. הוא מספיק ל12 שעות ולכן ניתן פעם ביום. מקסימום ליום הוא 40 מ"ג. בארץ ניתן להשיג את התרופה רק עם טופס 29 ג שהוא אישור מיוחד הניתן על ידי מומחה לקשב וריכוז. בארץ קיימים המינונים 10 מ"ג, 20 מ"ג ו-30 מ"ג.

  • + הוסף תגובה
אמפטמין מיקס סולד דודו 02/08/2020 03:29
  • האם מיקס אמפטמין סולד Xrיש כבר במאוחדת? ולגבי המינון, אם המינון של אמפטמין מיקס סולד xr המקסימלי הוא 40 מג, אני לוקח אטנט 30 מג קצר פעמיים ביום, אזה מה המינון שיתאים לxr? לא כפןל?

  • + הוסף תגובה
אטנט- חדל להשפיע יוני 31/07/2020 14:00
  • שלום רב, מזה כ-4 שנים אני נוטל אטנט במינון של 30 מ״ג. לפני כשבועייפ לערך, הוצאתי את המרשם החודשי שלי. במהלך השבועיים האחרונים, אני לא מרגיש שהכדור גורם לאפקט המיטיב שהייתי מורגל בו. לציין שהכדור החל להיות מסופק בבקבוק ולא באריזה שהיתה נהוגה עד אז. כמו כן, ממעבר על העלונים של התרופה מהחודש הנוכחי ומחודשים קודמים, הבחנתי שהשינוי היחידי הוא בכל שהתרופה החלה להיות מיוצרת כארץ ולא בארצות הברית. האם ייתכן שיש באמור בכדי לגרום לכך שאני לא מרגיש את האפקט שהייתי רגיל בו. אני ממש מתוסכל מהעניין, שכן הכדור הזה מסייע לי רבות בהרבה אספקטים של החיים

  • + הוסף תגובה
עזרה - אטנט ויואנס ושאר הכדורים להפרעות קשב דנה 27/07/2020 15:22
  • שלום ד״ר אשמח אם תוכל לסייע לי בבעיה שמלווה אותי כבר הרבה זמן. בקצרה אציין שאני לומדת למבחני לשכה ונטלתי בעבר רטלין, קונצרטה, ויואנס בכל המינונים ביחד עם ציפרלקס ולוריוואן. בנוסף אני סובלת מטכיקרדיה ונוטלת פרולול כבר שנה כשזה מחמיר עם הכדורים הממריצים אבל בלי כדור אני לא יכןלה ללמוד. כרגע אני עם אטנט 30מ״ג לוקחת במשך היום חצי 15 מג וכך הלאה עד הערב אבל אני חצי מהיום מושבתת למיטה בגלל הדופק. עשו לי בדיקות דם הכל תקין ואני ממשיכה לקחת פרולול אבל אני לא יכולה עם זה יותר. ניסיתי אטנט xr של 10מ״ג ולקחתי גם 2 ביום וזה לא עזר. אני נרדמת זה לא מעורר אותי ואני לא זוכרת כלום. האם קיימת אפשרות אחרת ללמוד עם כדור אחר? נשאר לי חודש למידה אני לא יודעת מה לעשות! אודה לך מאוד אם תוכל להמליץ לי.

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!