שיער דליל ויבש הוא לא גזירת גורל: אספנו את הפתרונות הקיימים

נשים רבות המגיעות לגיל 50 סובלות מדילול ויובש בשיער. ריכזנו עבורכם את כל הדברים שחשוב לדעת כדי להבין את הגורם לבעיה וכיצד ניתן לטפל בה
כתבה פרסומית כתבת חסות


השיער הוא אחד מקווי ההגנה הראשיים של הגוף ומהווה את אחד מהמרכיבים האסתטיים המרכזיים ביותר אצל נשים. זוהי הסיבה שפגיעה באיכות ובמראה השיער משפיעה לא רק על המראה אלא גם על הביטחון העצמי וההרגשה הכללית. 


מדוע דווקא נשים סובלות מכך? 

החל מגיל 50 נשים רבות סובלות מנשירת שיער, דילול שיער והתקרחות וזאת מכמה סיבות. הסיבה הראשונה היא שינויים הורמונליים לאורך החיים כגון גיל ההתבגרות, הריון, לידה וגיל המעבר המשפיעים על מרקם ודילול השיער. סיבה נוספת היא העובדה שלאורך החיים הנשים צובעות, מחלקיות ומסלסלות את השיער, פעולות כימיות המחלישות את טיב השיער. סיבה שלישית היא העובדה שחיי היומיום פעמים רבות מלווים בלחץ, דיאטות, מחלות ותרופות אשר משפיעות על המצב הנפשי והפיזי ופוגעות בשיער.  מבצע לגולשי אינפומד: 50% באבחון ב"מעבדות הייר קליניק" וערכת התנסות מתנה! התקשרו: 073-7028948למה חשוב להבין את גורם הבעיה?

החיפוש אחר הפתרון לבעיית השיער צריך להיעשות לאחר הבנה אמתית ונכונה של מקור הבעיה: האם השיער נושר בגלל שינויים הורמונליים ופיזיולוגים שונים שהאישה עברה במהלך חייה או שמא הוא נושר בגלל שימוש מופרז בפן או מחליקי שיער שגרמו לשבירות השיער? חשוב לעשות אבחנה בין הסיבות השונות מכיוון שהטיפול בשני המקרים יהיה שונה לחלוטין, בעיה אחת הינה בעיה מדעית וגופנית בעוד שהאחרת קוסמטית ואסתטית. 


כיצד נערכת הבדיקה? 

הבדיקה לבחינת הסיבה להדלדלות ונשירת השיער נערכת באמצעות בדיקה מיקרוסקופית מקיפה לשיער ועור הקרקפת. זוהי השיטה המדעית המקובלת כיום בעולם בכדי לאבחן בעיות אלו וכדי לעלות על המקור והגורם לבעיה. 


איך מטפלים? 

לפני שמתחילים את הטיפול חשוב לדעת שהטיפול מתמקד בסביבת התפתחותו של השיער: השורשים ועור הקרקפת. שורשי השיער הם המקור לשפע ולחיוניות של השיער ומהווים את המקום בו התאים מתפתחים ומתרבים ומאפשרים לשיער את צמיחתו, ולפיכך רק הפעולות שנעשות לחיזוק השורשים הם אלו שיאפשרו לקבל שיער בריא, חזק ומלא.


על הגישה הטיפולית של "מעבדות הייר קליניק"

כאשר מטפלים בנשירת השיער, חשוב לעשות זאת במקום המתמחה בשיער ובעל הכלים המתאימים לאבחן את מצב השיער ואת הגורמים לנשירה. ההתמחות  של "מעבדות הייר קליניק" בתחום השיער מאפשרת לנו לתת את המענה השלם לכל הגורמים העשויים ליצור את הנשירה ובכך להביא לעצירת התהליך ולהבראת השיער.

הגישה הטיפולית של "מעבדות הייר קליניק" מתבססת על שיטה שמשלבת טכניקת טיפול ייחודית שפותחה על ידי צוות מדענים מהמובילים בעולם בתחום השיער וסדרת תכשירים ייעודית בלעדית,NEW AGE  FORMULAS, המאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי. כל התכשירים הינם על בסיס תמציות צמחיות ומרכיבים פעילים פורצי דרך בתעשייה העולמית. 


על השיטה

ל”מעבדות הייר קליניק” שיטה מדעית ייחודית המשלבת אבחון וטיפול: האבחון כולל בדיקה מיקרוסקופית מורחבת ומקיפה של עור הקרקפת ושורשי השיער והטיפול מושתת על הקניית איזון מקסימלי בעור הקרקפת ובשורשי השיער על ידי אלימינציה של השפעות שליליות עליהם, בשילוב טיפול בתכשירים בלעדיים שפיתחה החברה. 

הטיפולים ב”מעבדות הייר קליניק” נעשים על ידי טריקולוגים מוסמכים. טריקולוג (Trichologist) הוא אדם בעל הכשרה במדעי השיער והקרקפת ונחשב למומחה בטיפול בנשירת שיער. מקצוע זה קיים בעולם למעלה מ- 100 שנה, והוא תולדה של ידע מעמיק, ניסיון רב ומחקר מתמשך בנושאי השיער והקרקפת. ככל שמעמיקים בתחום הטריקולוגיה, מבינים שהשיער והקרקפת אינם מאפיין בודד או תוסף חיצוני מבודד של גוף האדם, אלא מהווים תמונת ראי למצב הגופני הפנימי של האדם.


כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול בקליניקה מתבצע על ידי מטפלת ביוקפילרית מוסמכת ב"מעבדות הייר קליניק". הטיפול הוא ללא כאבים או תופעות לוואי, אינו תרופתי או פלשני והוא בריא לשיער ולעור הקרקפת. 


מה עוד ניתן לעשות?

כשבאים לטפל בבעיית השיער חשוב להבין שאין תרופות קסם. לכן, מעבר לטיפול ב"מעבדות הייר קליניק" מומלץ להתמקד בפעולות שונות עשויות לשפר את איכות השיער: 

1. הפחתה ואף הימנעות מטיפולים כימיים כגון צבע וחמצון ותכשירים תרופתיים בעלי תופעות לוואי מזיקות.

2. הקפדה על אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה וספורט והפסקת הרגלים מזיקים כגון עישון וצריכת אלכוהול.

3. הפחתת רמות הלחץ בעזרת מדיטציה, יוגה ומנוחה. מבצע לגולשי אינפומד: 50% באבחון ב"מעבדות הייר קליניק" וערכת התנסות מתנה! התקשרו: 073-7028948פורומים השתלת שיער

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
מרפאות שיער nhh עופרה 30/11/2018 15:28
 • היי מישהוא מכיר את מרפאת nhh לשיער ברחובות ויכול לתת לי עליה חוות דעת? תודה

 • + הוסף תגובה
מרפאות שיער NHH נועם 29/04/2019 13:45
 • לדעתי היום הם החברה המובילה בארץ בתחום השתלות השיער, היתרון הגדול שלהם הוא שיש להם מרפאות בארץ וגם בטורקיה. אני עברתי אצלהם טיפולים בארץ לפני שטסתי להשתלה בטורקיה ושחזרתי הייתי במעקב בארץ וגם עשיתי PRP יחס מדהים, חברה מקצועיים ונחמדים מבחינת מחיר לא הכי זול אבל בהחלט שוווה היום אני כבר שנה אחרי עם תוצאות מדהימות אני ממליץ מאוד

 • + הוסף תגובה
מרפאות NHH מיכל 22/12/2019 16:52
מאוכזב nhh עארף 26/01/2020 11:00
 • אני מעוניין לתבוע את החברה, הם חייבים לי כסף ומסרבים להחזיר. מישהו רוצה להצטרף לתביעה?

 • + הוסף תגובה
אני רוצה עופרה 27/01/2020 00:17
 • אני רוצה, רק לפני זה אני רוצה לוודא שאתה לא משתף פעולה סמוי איתם. המייל שלי הוא innavig86@gmail.com

 • + הוסף תגובה
אני רחוק מזה עארף 27/01/2020 00:21
השתלת שיער לואיס 23/11/2018 11:54
 • עמה זמן מהשתלת השיער ועד לרגע שרואים צמיכה חדשה? האם השיער שצומח לאחר ההשתלה זהה לשיער שהיה בעבר?

 • + הוסף תגובה
השתלת שיער מרפאת NHH דני 25/11/2018 13:13
 • רציתי לשמוע על מרפאות שיער NHH האם שמעתם על מושתלי שיער דרכם? האם יש המלצות על המקום? האם הרופאים שעובדים איתם הם בעלי תעודות של פלסטיקאים ?ושייכים לארגון ISHRS?

 • + הוסף תגובה
Nhh יוני 22/01/2019 16:05
 • מקום זוועתי! הייתי שם בטיפולי prp הבטיחו לי דברים ולא קיימו!! ואחכ התנערו ממני במשך חודש שלם זרקו אותי מנציג לנציג חאפרים!!

 • + הוסף תגובה
מאוכזב קשות מNHH מאוכב NHH 09/03/2019 20:30
 • מחזק את דבריך ידידי - הגעתי אליהם לפגישה וברוב טיפשותי מיהרתי לחתום על חוזה והבאתי פרטים להתחלת הליך. תוך יום עסקים אחד לאחר החתימה הודעתי על ביטול עסקה. החל ממועד זה מרחו אותי כחודשיים עד שנפתרתי מהם. הטיפול ממומן על ידי גוף חיצוני (מימון ישיר במקרה הזה) והתשלומים יורדים בהו"ק. הבנתי שכבר NHH דאגו לקבל את הכספים ממימון ישיר ומפה החלה מסכת עינויים שמצד אחד מימון ישיר מנסים לחייב לי את החשבון על העסקה ומצד שני אין בכלל עסקה ואני רודף אחרי NHH שיבטלו את הכל ויחזירו את הכספים למימון ישיר ושישחררו אותי מהנטל הזה. בסופו של דבר אחרי התערבות ישירה של מימון ישיר הם קיבלו את הכספים חזרה. אני ממש לא רוצה לחשוב על מה היה קורה אם בכלל הייתי מתחיל את כל ההליך ובסוף נשאר קרח גם בכיס וגם בראש (אם כמה מצחיק שזה נשמע)

 • + הוסף תגובה
עבודה בעינים ז'אק 13/12/2019 09:19
 • הייתי במכון שלהם ברמת החייל ,תל אביב. עושים לך הצגה שאולי אתה לא מתאים להשתלה ואז עושים לך יעני בדיקה ואחרי שמלחיצים אותך, מבשרים לך שנמצאת מתאים אבל תצטרך לקנות כל מיני תכשירים שרק הם משווקים כדי להתכונן ולתמוך בתהליך ההשתלה. מלחיצים אותך ולוקחים פרטים אישיים כדי שתחתום מייד במקום. אל תתפתו !!! לא מצאתי מושתלים מרוצים שעבדו איתם. ברחתי כל עוד נפשי בי.

 • + הוסף תגובה
נגה ניר נאמן קטלה אותם לפני שבוע משה 01/12/2019 09:53
Nhh User 20/03/2019 03:44
 • תגיד איך הצלחת לקבל מהם את הכסף בחזרה כם עורך דין? שילמת להם בסוף איזה קנס??

 • + הוסף תגובה
מאוכזב nhh עארף 26/01/2020 11:01
 • אני מעוניין לתבוע את החברה, הם חייבים לי כסף ומסרבים להחזיר. מישהו רוצה להצטרף לתביעה?

 • + הוסף תגובה
hair clinic - ד"ר דהאר מטמרה (Dr. Daher) מחפש מקום בארץ 15/01/2020 12:20
 • האם מישהו מכיר או עשה השתלת שיער לגבר אצל ד"ר דאהר בטמרה (ליד חיפה)? אשמח לחוות דעת

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!