שיניים ישרות ולבנות בשני טיפולים בלבד: הכל על ציפוי חרסינה

בין אם בגלל צבע השיניים או המבנה שלהן, רבים אינם מרוצים מהחיוך. ציפויי חרסינה לשיניים, נועדו ליישור ושיפור צורת השיניים, באמצעות טיפול קצר טווח שאינו מלווה בכאבים: הכל על הטיפול שיגרום לכם לחייך ללא הפסקה
כתבה פרסומית כתבת חסותאסתטיקה דנטלית כוללת מגוון טיפולים, שמטרתם היא לשחזר את מראה השיניים הטבעי באופן בו הטיפול לא יראה. ההליכים העיקריים הכלולים בתחום האסתטיקה הדנטלית הם טיפולים משמרים, בניהם ביצוע סתימות לבנות בצבע השן הטבעית וטיפולים משקמים, כמו כתרים וציפויי חרסינה שמטרתם לתקן שיניים שנהרסו ולהעניק להן מראה טבעי ואסתטי.


ציפוי שיניים כולל הדבקת חומר מלאכותי על חזית השן, כאשר החומר הנפוץ ביותר הוא ציפוי באמצעות עלי חרסינה. מדובר בטיפול המשמר את חומר השן ומסייע בהשגת הצבע, הצורה וקו החיוך הרצויים. למי מתאים ציפוי השיניים וכיצד מתבצע ההליך? צפו בד"ר יואב ירון מסביר.
     למי מיועד ציפוי החרסינה?

למעשה, מדובר בהליך פשוט מאוד ועל כן אין כל מניעה לביצועו. אנשים שמעוניינים לשנות את החיוך שלהם, מסיבות מגוונות, כמו קו החיוך, צורת השיניים, רווחים בשיניים או צבע השן ישיגו תוצאות אידאליות בעזרת ציפויי החרסינה. 
ציפוי חרסינה הוא תהליך פשוט מאוד שמעניק תוך זמן קצר תוצאה אסתטית וטבעית כיצד מתבצע ההליך?

בתחילה, תתבצע הכנה של השיניים ובמהלכה תוסר שכבה דקה מציפוי האמייל של השן, הסרת השכבה מאפשרת להתאים את הציפוי בצורה מיטבית והיא אינה פוגעת כלל בשן. לאחר מכן יטביע הרופא המטפל את תבנית השיניים המדויקת וישלח אותה למעבדה. בזמן זה, למטופל יושתל ציפוי זמני עד להכנת ציפוי החרסינה הסופי. טכנאי המעבדה ייצר את ציפוי החרסינה תוך התייחסות למבנה הלסת של המטופל וגוון השיניים שלו. לאחר כשבועיים המטופל יחזור לטיפול נוסף בו יודבק הציפוי הקבוע. 


תהליך ציפוי השיניים באמצעות חרסינה יוצר תוצאה מושלמת, תוך פגיעה מינימלית וטיפול בזמן קצר. לאחר שתי פגישות אצל רופא השיניים, יקבל המטופל שיניים ישרות וחיוך אסתטי. בנוסף, במידה ויזדקק המטופל לטיפול שורש או סתימה לאחר מכן, ניתן לעשות זאת ללא כל פגיעה בציפוי.


ציפוי השיניים מאפשר לקבל חיוך מושלם, תוך טיפול פשוט וקצר טווח שאינו מלווה בכאבים. כדי לקבל תוצאות מדויקות, חשוב לפנות לרופא שיניים המתמחה באסתטיקה דנטלית, שיחליט על שיטת הטיפול ויאפשר תוצאה אסתטית שתאפשר לכם לחייך ללא כל חשש. עדיין מתלבטים? להתייעצות עם ד"ר יואב ירון השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים ציפוי שיניים

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
כמה זמן מחזיק חומרי ציפוי חרסינה לשיניים? יעל מלמוד 01/12/2019 12:13
  • ציפוי חרסינה לשיניים יכולים להחזיק עד 10 שנים. אך יש צורך לבדוק אותם בבדיקות שיניים רגילות כדי לוודא שאינם נשחקים. רופאת השיניים ד"ר מירי פיצ'ר מתמחה בהתקנה ובחידוש ציפוי חרסינה שליניים על ידי הוספת ציפוי חרסינה נוספת. לפרטים נוספים https://drmiri-picher.co.il/ 03-5533347 072-2333201 שדרות דוד המלך 1. פינת אבן גבירול 70 (כיכר רבין) , תל-אביב

  • + הוסף תגובה
הורדת ציפוי קומפוזיט דניאל 09/05/2019 18:12
  • אשמח לדעת מדוע כל מספר חודשים יש לי שבר בציפויים? (יש לי ארבעה בשיניים הקדמיות) שני הניבים היו בצורה נטויה ולכן שוייפו. האם ניתן להוריד את הציפויים או שבגלל שיש פגיעה בשן אני חייבת להישאר איתם ולתחזק את זה לכל החיים?

  • + הוסף תגובה
רווח בשיניים קדמיות אחרי ציפוי חרסינה אורלי 09/04/2019 08:08
  • אני אחרי שלוש שנים צמצום רווחים שיניים קדמיות ע"י חרסינה, מה ניתן לעשות כאשר נוצר רווח מחדש שיניים קדמיות עם ציפוי חרסינה

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!