פגישה אישית עם הרופא במרחק שיחת טלפון אחת

מרגישים לא טוב אבל לא רוצים לצאת מהבית? מתקשים להגיע למרפאה? שיחת וידאו עם רופא היא כנראה הפתרון בשבילכם: הכל על השירות החדש של קופת חולים לאומית שמאפשר ייעוץ רפואי ללא כל צורך לצאת מהבית

כתבה פרסומית כתבת חסות


תאריך עדכון: 25/11/2018


סובלים מכאבים אבל הלו"ז בעבודה לא מאפשר לכם לפנות זמן לתור אצל הרופא; הילד חולה ואתם לא יכולים לגשת אל קופת החולים? שירות חדש של קופת חולים לאומית מספק מענה לבעיות אלה ומאפשר ללקוחות הקופה לבצע ביקור רופא באמצעות שיחת וידאו – ללא כל צורך לצאת מהבית ולהגיע אל קופת החולים. היישום החדש מספק שירות אישי באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומאפשר לקבל מענה מקצועי גם במצבים בהם למטופלים אין אפשרות להגיע אל הרופא.


העתיד כבר כאן, והדרישה לשירותי דיגיטל בתחום הרפואה שיכולים להתבצע דרך הנייד עולה. כ-62% ממבוטחי קופת החולים לאומית עושים שימוש בשירותי הדיגיטל הקיימים בקופה, וכ-36% מסך המנויים ביצעו לפחות פעולה אחת באמצעות ממשקי הקופה הדיגיטליים במהלך חודש אוגוסט 2018. לאומית שירותי בריאות לוקחת את הקדמה הדיגיטלית צעד אחד קדימה ומציעה למבוטחיה פגישת וידאו עם הרופא האישי ישירות לנייד.למי מתאים השירות?

השירות החדש נועד לסייע ללקוחות שבשל אילוצים שונים אינם יכולים להגיע לקופה או לקוחות שמפאת נסיבות המקרה אינם זקוקים למפגש פרונטלי עם הרופא.


לקוחות שעבודתם מונעת מהם להגיע אל הרופא, הורים לילדים חולים שאינם יכולים לגשת לקופה, או לקוחות בעלי קושי בניידות, מקבלים מענה מקצועי באמצעות שיחת וידאו עם רופא המשפחה או רופא הילדים. 


לקוחות אלה לא ייאלצו עוד לוותר על פגישה עם הרופא ויוכלו לקבל ייעוץ רפואי בדרך הנוחה והמקצועית ביותר, מול הרופא האישי שלהם ישירות לנייד. 
השירות החדש מאפשר קבלת ייעוץ רפואי בדרך הנוחה והמקצועית ביותר ישירות לניידאיך זה עובד? 

השירות החדשני קל ופשוט לתפעול. במהלך הפגישה הרופא ישוחח עם המטופל במטרה כדי לאבחן את הבעיה הרפואית, ובהתאם ינפיק מרשמי תרופות מתאימות או יפנה אתכם להמשך טיפול או בדיקות נוספות. 


• יש להזמין תור בווידאו לרופא הילדים או לרופא המשפחה דרך האפליקציה של לאומית או באמצעות האתר. 

• 10 דקות לפני מועד התור, תתקבל הודעת תזכורת לטלפון הנייד.

• במועד הנקבע יש לענות לשיחת הווידאו בטלפון הנייד, המתקבלת ישירות מהרופא האישי.

• בסיום השיחה, ניתן לצפות במסמכים השונים אותם הפיק הרופא האישי, לרבות מרשמים, הפניות לרופאים מומחים ועוד, בתיק הבריאות שלי. מנכ"ל לאומית מר ניסים אלון ברך על המהלך ומסר: "יותר ויותר לקוחות הקופה, מצטרפים לשירותים הדיגיטליים המוצעים על ידינו. אנו גאים להשיק מהלך חדשני זה ולהוביל את הקופה הראשונה בישראל המשלבת באופן מקסימלי בין שרות אישי לשרות טכנולוגי ". עוד מוסיף אלון כי: "השקת האופציה לשיחת וידאו עם הרופא האישי במהלך יום העבודה של הלקוח והרופא, מהווה מהלך אסטרטגי משמעותי בחיזוק מערכת האון ליין של לאומית".


"לאחר שכבר השקנו את ההתכתבות עם הרופא האישי ובתחילת השנה אפשרנו ללקוחות לקבל החזרים באמצעות האפליקציה – בלעדי ללאומית, אנו מבצעים מהלך נוסף שסוגר את המעגל מבחינת הלקוח ומאפשר לו לקבל את השרות במקום ובזמן שנוחים לו, דבר המהווה חיסכון בזמן ויעילות בעולם המתקדם והדיגיטלי בו אנו חיים היום". שירות שיחת וידאו עם הרופא האישי במהלך יום העבודה, מאפשר ללקוח לקבל את המענה הרפואי בזמן ובמקום שנוחים לו. שירות זה מייעל את התהליך הרפואי, הן עבור הלקוחות והן עבור הצוות הרפואי, ומאפשר קבלת מענה מקצועי ומקיף תוך חיסכון משמעותי בזמן עבור המבוטחים. פורומים, ביטוחי בריאות וסיעוד

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
ביטוח בריאות מול שב"ן ראובן 27/11/2019 10:14
 • לא יודע אם הפורום מתאים אבל מנסה- בן 63,יש לי ביטוח של כלל (שחלק מפרמיה הוקצה למשהו אחר רלוונטי יותר) כולל קטסטרופות בעלות כ-100 לחודש.כללית פנתה אלי בהצעה לרכוש פלטינום (יש מושלם) -עוד 59 ש"ח לחודש ויגדל על הזמן.לידיעתי אין בעיית כפל ביטוחים. יש טעם?ברור לי שלסוכנת הביטוח ולקופה יש אינטרס. או לבטל את 'כלל' ולהישאר עם פלטינום? תודה.

 • + הוסף תגובה
ובאותו נושא-תאונות אישיות, ראובן 27/11/2019 13:37
ביטוח בריאות פרטי מול שב"ן קובי גרינברגר 30/11/2019 22:40
 • היי ראובן, כללית פלטינום נותן ערך מוסף בעיקר לנשים צעירות ולילדים כך שלדעתי הכיסוי הזה לא תורם לך. מה שכן, יש בפלטינום הנחות משמעותיות בטיפולי שיניים דרך רופאי שיניים שלהם. מצרף לך טבלת השוואות שתוכל לראות את ההבדלים בין 2 התוכניות https://mushlam.clalit.co.il/he/about_clalit_mushlam/Pages/comparison.aspx בנוסף, תמיד מומלץ לרכוש ביטוח משלים של קופת חולים + ביטוח בריאות פרטי בהתאם לרצונות ויכולות ולא לוותר על אף אחד מהם. רק בריאות בברכה, קובי גרינברגר שחם ביטוח- הבית שלך

 • + הוסף תגובה
תודה ראובן 01/12/2019 09:36
 • חלק מהשיקול היה שאין כפל ביטוחים כך שניתן לתבוע ביטוח פרטי ושב"ן.

 • + הוסף תגובה
שיחות סקס משנטאל שאנל 26/11/2019 21:09
 • היכנסו לצ'אט ומיד שאנטל תענה לכם על הכל. שיחות סקס, מה שגברים אוהבים לשמוע מבחורה. http://www.dateandloveonphone.com/ 050-7534732 055-9419758 055-9310377 1919-121-936 1919-121-970

 • + הוסף תגובה
טיפולי CBT להפרעות שינה אחרי תאונה קשה ניבר 23/11/2019 18:41
 • שלום, עברתי תאונת דרכים קשה ומאז יש לי הפרעות שינה קשות. הייתי אצל נוירולוג שהמליץ לי על טיפולי CBT להפרעות שינה אצל פסיכולוגית קלינית. בפוליסת ביטוח בריאות פרטית יש כיסוי שנקרא : טיפולים פסיכולוגיים לאחר אירוע קשה. פניתי לחברת הביטוח כדי לברר אם אני זכאי וקיבלתי מכתב דחייה. היה רשום במכתב שהאירוע שעברתי אינו אירוע קשה והמטפלת אינה פסיכולוגית לינית. למותר לציין כי הטענות אינן נכונות. מה עושים? תודה!

 • + הוסף תגובה
כתב שירות לטיפולים פסיכולוגים קובי גרינברגר 23/11/2019 21:09
 • היי ניבר, כתב שירות טיפולים פסיכולוגים כולל מספר פגישות בשנה עם פסיכולוג מורשה או עובד סוציאלי קליני, והוא אמור לתת כיסוי לכל בעיה אישית רפואית ולא רק לאירוע רפואי קשה. יש חברות שמרחיבות את הכיסוי ומאפשרות פגישות נוספות בעת אירוע רפואי קשה כפי שזה מוגדר ורשום בכתב השירות. בהנחה שזה הכיסוי שיש לך ופנית לפסיכולוג מורשה עקב סיבה רפואית שציינת לא ברור למה חברת הביטוח דחתה את תביעתך. למעשה, בכדי לקבל החזר מחברת הביטוח מספיק שיהיה רשום על הקבלה "ייעוץ פסיכולוגי". ואין צורך להיכנס לפרטי הטיפול שרשמת. במידה וסיבת הדחייה נובעת מכך שפנית לפסיכולוג לא קליני אז לטעמי הדחייה נכונה ומוצדקת. אם אתה חושב שקופחת ניתן לפנות לפניות הציבור בקישור המצורף ולהתלונן על כך https://mof.gov.il/hon/Consumer-Information/Pages/Public-Inquiries.aspx בהצלחה בברכה, קובי גרינברגר שחם ביטוח - הבית שלך

 • + הוסף תגובה
קובי תודה על התייחסותך.. ניבר 23/11/2019 21:27
 • ברשותך יש עוד משהו קטן.. כשביצעתי חיתום על הפוליסה הצהרתי שיש לי חרדות וכתוצאה מכך יש החרגה בפוליסה על "מצב נפשי". חברת הביטוח לא הזכירה את ההחרגה במכתב הדחייה. האם היא יכולה להעלות את זה בהמשך ולדחות את התביעה בעילה של "מצב נפשי"?

 • + הוסף תגובה
כתב שירות לטיפולים פסיכולוגים קובי גרינברגר 23/11/2019 22:50
 • היי ניבר, במידה ויש חריג בפוליסה, מציינים את הכיסוי המוחרג ועל איזה פרק מדובר. מציע שתעבור על הפוליסה ותראה אם יש חריגים ועל איזה כיסוי מדובר במידה והתקבלת בתנאים רגילים אז חברת הביטוח לא יכולה לדחות את תביעתך או להחריג רטרואקטיבית את מה שהצהרת עליו בעת הצטרפותך רק בריאות בברכה, קובי גרינברגר שחם ביטוח – הבית שלך

 • + הוסף תגובה
קובי היי עשיתי בדיקה ניבר 23/11/2019 23:12
 • טיפולים פסיכולוגיים לאחר אירוע קשה נמצאים בפוליסה תחת פרק "אמבולטורי". בתנאי הקבלה רשום שלא יכוסה מקרה ביטוח הקשור למצב נפשי בפרק "אמבולטורי". במכתב הדחייה לא נרשם שזו הסיבה לדחייה. האם חברת הביטוח יכולה פתאום לטעון שהיא דוחה את התביעה בגלל ההחרגה לעיל או שאסור לה להעלות טענות שלא העלתה במכתב הדחייה. תודה!

 • + הוסף תגובה
טיפולים פסיכולוגים קובי גרינברגר 26/11/2019 00:35
 • היי ניבר, ההחרגה שיש לך לא קשורה לתביעה שאתה מגיש ולכן היא לא רלוונטית אם יש לך כיסוי ל"טיפולים פסיכולוגים" זה אמור לכסות כל בעיה קלה או קשה, כפי שציינתי זאת בתשובה הקודמת אם יש לך כיסוי רק "לטיפולים פסיכולוגים לאחר אירוע קשה", אז תבדוק מה מוגדר אירוע קשה. אם המקרה שלך לא מופיע ברשימה אז הדחייה מוצדקת. רק בריאות בברכה, קובי גרינברגר שחם ביטוח – הבית שלך

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!