הגדלת איבר המין ללא ניתוח: האם זה באמת אפשרי?

למרות הקלישאה הידועה הגורסת כי "הגודל אינו קובע", גברים רבים אינם מרוצים מגודלו של איבר המין. חוסר סיפוק זה משפיע באופן ניכר על תחושת הדימוי העצמי, הגבריות ואף על מערכות היחסים הזוגיות. הגדלת איבר המין באמצעות הזרקות חומצה היאלורונית היא שיטת טיפול חדשנית ויעילה שיכולה לסייע בפתרון הבעיה הגברית - ללא כל צורך בניתוח: כל הפרטים
כתבה פרסומית כתבת חסות
תאריך עדכון: 30/04/2019עבור גברים רבים, גודלו של איבר המין הוא לא עוד נתון פיזי. גודלו של הפין ומידת הסיפוק ממנו טומנים בחובם משמעויות רבות המשליכות על דימוי הגוף, תחושת הגבריות והביטחון העצמי. אי סיפוק מגודלו של איבר המין, הוא תופעה נפוצה שעלולה להוביל להשלכות פסיכולוגיות וחברתיות ואף להעיב על מערכת היחסים הזוגית ועל חיי המין. מסיבות אלה, השיטות השונות להגדלת איבר המין צברו תאוצה והן מספקות מענה עבור גברים בגילאים שונים. למרות שקיימים מגוון טיפולים אשר מציעים פתרון לבעיה הגברית הנפוצה, לא כולם יעילים וחלקם אף עלולים לגרום לסיבוכים שונים.הגדלת איבר המין באמצעות חומצה היאלורונית היא שיטה חדשנית שיכולה לסייע בעיבוי והארכת איבר המין, ללא כל צורך בפעולה כירורגית. חומצה היאלורונית היא חומר הקיים באופן טבעי בגופינו, בעיקר בחלל שבין תאי העור ובמפרקים. חומצה היאלורונית סינטטית המיוצרת בתנאי מעבדה, נמצאת בשימוש לצורך טיפולים שונים ברפואה הקוסמטית כבר מעל לשני עשורים. לחומצה ההיאלורונית יכולת לספיחת נוזלים ועל כן היא עשויה לתרום להשבת נפח לחלקי גוף שונים, בהם גם איבר המין.
   כיצד מתבצעים טיפולי הזרקות החומצה ההיאלורונית?

בשלב הראשון, תתבצע פגישת ייעוץ עם הרופא המומחה במרפאה באופן דיסקרטי ואישי. במהלך הפגישה ייתן הרופא הסבר מפורט על הטיפול ויציג בפני המטופל תמונות המדגימות את תוצאות ההזרקות. הזרקות החומצה ההיאלורונית מתבצעות בהרדמה מקומית, בעזרת שימוש בחומרים חד פעמיים ובתנאים סטריליים. מדובר בטיפול קצר האורך כ-15 דקות. כתוצאה מהטיפול היקף איבר המין עשוי לגדול ב- 2.5-3 ס"מ , תוך שמירה על מראה ותחושה טבעיים. זאת ועוד, גם אורכו של איבר המין יכול להיות מושפע כתוצאה מהטיפול. 
הזרקות החומצה ההיאלורונית  מספקות הגדלה מיידית של איבר המין בכ-2 ס"מ, תוך שמירה על מראה ותחושה טבעיים
האם עלולות להתפתח תופעות לוואי לאחר ההזרקות?

כאמור, החומצה ההיאלורונית מצויה  באופן טבעי בגוף ועל כן ברוב המקרים הטיפול אינו גורם לתופעות לוואי משמעותיות. לאחר ביצוע ההזרקה, יכולה להתפתח נפיחות אזורית קלה שתחלוף לאחר כשבוע ימים. בשל העובדה שההזרקות מתבצעות תחת הרדמה מקומית, הן אינן כרוכות לרוב בכאב. 


ההזרקות אינן מערבת סכנת פגיעה בגוף הספוגי של איבר המין, במערכת השתן ובנוזל הזרע. בנוסף, ההזרקות אינן עלולות להוביל להתפתחות בעיות בתפקוד המיני, לבעיות זקפה, או לפגיעה בפוריות. לאחר הטיפול, ניתן לחזור לשגרה יומיומית באופן מידי, למעט הגבלות מינימליות שיפורטו על ידי הרופא במהלך פגישת הייעוץ. מה חשוב לדעת לפני ביצוע ההזרקות?

חשוב לציין כי תוצאות הטיפול הן אינדיבידואליות ותלויות במראה המקורי של איבר המין. למרות זאת, הזרקות החומצה ההיאלורונית עשויות לספק שינוי משמעותי בהיקפו ובאורכו של איבר המין. שינוי זה מסייע בשיפור תחושת הדימוי העצמי והביטחון של המטופל ועשוי אף לתרום לשיפור חיי המין והזוגיות. 


בדומה לכל הליך רפואי, לשם קבלת תוצאות מיטביות, הפעולה חייבת להתבצע על ידי רופא בעל ניסיון וידע בהזרקת חומצה היאלורונית לאיבר המין. ביצוע הטיפול על ידי מומחה יתרום למניעת הסיבוכים האפשריים שעלולים להתפתח כתוצאה מהטיפול.


עדיין מתלבטים? להתייעצות עם ד"ר מיכאל בז'וריאנו השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים הגדלת איבר מין

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
Xtrasize אנגוליה 10/07/2020 22:31
משחות להגדלת האיבר ד"ר דניאל דריי 12/07/2020 09:46
 • לא קיימת שום משחה שמאפשרת להגדיל את אחבר, חבל על הכסף. השיטה היחדה שבאמצעותה ניתן להגדיל את האיבר, היא הזרקה של חומצה היאלרונית.

 • + הוסף תגובה
משחה להגדלת הזין רונן 16/03/2020 14:16
 • דוקטור, על איזה משחה אתה ממליץ כדי לעבות את הזין? והאם זה לא פוגע בזיקפה?

 • + הוסף תגובה
משחה להגדלת האיבר ד"ר דניאל דריי 16/03/2020 15:03
 • לא קיימת שום משחה שמאפשרת להגדיל את אחבר, חבל על הכסף. השיטה היחדה שבאמצעותה ניתן להגדיל את האיבר, היא הזרקה של חומצה היאלרונית.

 • + הוסף תגובה
אני השתמשתי במשחה בשם xtrasize ראיתי שינוי משמעותי בעובי ובאורך מוטי 23/05/2020 20:31
 • השתמשתי במשחה לתקופה של חודשיים וראיתי תוצאה ממש משמעותית שווה לנסות

 • + הוסף תגובה
Xtrasize חתיך 10/07/2020 15:04
סימנים של הגדלת איבר המין שיר 09/06/2020 08:33
 • האם לתהליך של הגדלת איבר המין יש סימנים כלשהם? כמה זמן אחרי התהליך ניתן לחזור לשגרה? תןדה

 • + הוסף תגובה
סימנים של הגדלה ד"ר דניאל דריי 09/06/2020 09:20
 • תהליך הגדלת האיבר באמצעות הזרקה של חומצה היאלרונית אינו משאיר כל סימן. המגבלה היחידה היא שאסור לקיים יחסי מין במשך שבוע מיום ההזרקה. לאחר שבוע באים לבקורת קצרה ואז ניתן לחזור לקיים יחסי מין. מעבר לכך אין שום מגבלות. מוזמן לתאם פגישת ייעוץ ללא עלות אצלנו בקליניקה, אבדוק אותך ואוכל לתת לך מענה לכל השאלות שלך.

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!