הגדלת איבר המין ללא ניתוח: האם זה באמת אפשרי?

למרות הקלישאה הידועה הגורסת כי "הגודל אינו קובע", גברים רבים אינם מרוצים מגודלו של איבר המין. חוסר סיפוק זה משפיע באופן ניכר על תחושת הדימוי העצמי, הגבריות ואף על מערכות היחסים הזוגיות. הגדלת איבר המין באמצעות הזרקות חומצה היאלורונית היא שיטת טיפול חדשנית ויעילה שיכולה לסייע בפתרון הבעיה הגברית - ללא כל צורך בניתוח: כל הפרטים
כתבה פרסומית כתבת חסות


תאריך עדכון: 30/04/2019


עבור גברים רבים, גודלו של איבר המין הוא לא עוד נתון פיזי. גודלו של הפין ומידת הסיפוק ממנו טומנים בחובם משמעויות רבות המשליכות על דימוי הגוף, תחושת הגבריות והביטחון העצמי. אי סיפוק מגודלו של איבר המין, הוא תופעה נפוצה שעלולה להוביל להשלכות פסיכולוגיות וחברתיות ואף להעיב על מערכת היחסים הזוגית ועל חיי המין. מסיבות אלה, השיטות השונות להגדלת איבר המין צברו תאוצה והן מספקות מענה עבור גברים בגילאים שונים. למרות שקיימים מגוון טיפולים אשר מציעים פתרון לבעיה הגברית הנפוצה, לא כולם יעילים וחלקם אף עלולים לגרום לסיבוכים שונים.הגדלת איבר המין באמצעות חומצה היאלורונית היא שיטה חדשנית שיכולה לסייע בעיבוי והארכת איבר המין, ללא כל צורך בפעולה כירורגית. חומצה היאלורונית היא חומר הקיים באופן טבעי בגופינו, בעיקר בחלל שבין תאי העור ובמפרקים. חומצה היאלורונית סינטטית המיוצרת בתנאי מעבדה, נמצאת בשימוש לצורך טיפולים שונים ברפואה הקוסמטית כבר מעל לשני עשורים. לחומצה ההיאלורונית יכולת לספיחת נוזלים ועל כן היא עשויה לתרום להשבת נפח לחלקי גוף שונים, בהם גם איבר המין.
   כיצד מתבצעים טיפולי הזרקות החומצה ההיאלורונית?

בשלב הראשון, תתבצע פגישת ייעוץ עם הרופא המומחה במרפאה באופן דיסקרטי ואישי. במהלך הפגישה ייתן הרופא הסבר מפורט על הטיפול ויציג בפני המטופל תמונות המדגימות את תוצאות ההזרקות. הזרקות החומצה ההיאלורונית מתבצעות בהרדמה מקומית, בעזרת שימוש בחומרים חד פעמיים ובתנאים סטריליים. מדובר בטיפול קצר האורך כ-15 דקות. כתוצאה מהטיפול היקף איבר המין עשוי לגדול ב- 2.5-3 ס"מ , תוך שמירה על מראה ותחושה טבעיים. זאת ועוד, גם אורכו של איבר המין יכול להיות מושפע כתוצאה מהטיפול. 
הזרקות החומצה ההיאלורונית  מספקות הגדלה מיידית של איבר המין בכ-2 ס"מ, תוך שמירה על מראה ותחושה טבעיים
האם עלולות להתפתח תופעות לוואי לאחר ההזרקות?

כאמור, החומצה ההיאלורונית מצויה  באופן טבעי בגוף ועל כן ברוב המקרים הטיפול אינו גורם לתופעות לוואי משמעותיות. לאחר ביצוע ההזרקה, יכולה להתפתח נפיחות אזורית קלה שתחלוף לאחר כשבוע ימים. בשל העובדה שההזרקות מתבצעות תחת הרדמה מקומית, הן אינן כרוכות לרוב בכאב. 


ההזרקות אינן מערבת סכנת פגיעה בגוף הספוגי של איבר המין, במערכת השתן ובנוזל הזרע. בנוסף, ההזרקות אינן עלולות להוביל להתפתחות בעיות בתפקוד המיני, לבעיות זקפה, או לפגיעה בפוריות. לאחר הטיפול, ניתן לחזור לשגרה יומיומית באופן מידי, למעט הגבלות מינימליות שיפורטו על ידי הרופא במהלך פגישת הייעוץ. מה חשוב לדעת לפני ביצוע ההזרקות?

חשוב לציין כי תוצאות הטיפול הן אינדיבידואליות ותלויות במראה המקורי של איבר המין. למרות זאת, הזרקות החומצה ההיאלורונית עשויות לספק שינוי משמעותי בהיקפו ובאורכו של איבר המין. שינוי זה מסייע בשיפור תחושת הדימוי העצמי והביטחון של המטופל ועשוי אף לתרום לשיפור חיי המין והזוגיות. 


בדומה לכל הליך רפואי, לשם קבלת תוצאות מיטביות, הפעולה חייבת להתבצע על ידי רופא בעל ניסיון וידע בהזרקת חומצה היאלורונית לאיבר המין. ביצוע הטיפול על ידי מומחה יתרום למניעת הסיבוכים האפשריים שעלולים להתפתח כתוצאה מהטיפול.


עדיין מתלבטים? להתייעצות עם ד"ר מיכאל בז'וריאנו השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים הגדלת איבר מין

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
טיפול הורמונלי נ.ש. 26/02/2020 09:38
  • האם יש אפשרות להוסיף טיפול הורמונלי לטיפול ההגדלה? כדי לחזק גבריות?

  • + הוסף תגובה
טיפול הורמונאלי ד"ר דניאל דריי 26/02/2020 11:28
  • בהחלט ניתן להוסיף טיפול הורמונאלי. במסגרת פגישת הייעוץ תקבל סדרת בדיקות דם שיש לבצע ולאחר מכן יוחלט על טיפול בהתאם.

  • + הוסף תגובה
שינוי תחושתי לאחר הגדלה בני 09/02/2020 10:12
  • שלום ד"ר, האם יש שינוי בתחושות בעת קיום יחסים לאחר הגדלת האיבר? האם יש סימנים המעידים על הגדלתו? תודה

  • + הוסף תגובה
שינוי תחושתי לאחר ההגדלה ד"ר דניאל דריי 09/02/2020 10:48
  • אין שום שינוי בתחושה בעת קיום יחסי מין לאחר ההגדלה וגם אין סימנים שמעידים על ההגדלה מעבר לשינוי בעובי של האיבר. אתה תמיד מוזמן להגיע אלינו לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות כדי להיבדק ולקבל מענה על שאלות נוספות.

  • + הוסף תגובה
איבר מין דודו 04/02/2020 13:05
הגדלת איבר המין ד"ר דניאל דריי 05/02/2020 12:42
  • כל מקרה לגופו, ניתן להגיע לפגישה ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות ולקבל עלויות. פגישת הייעוץ כוללת בדיקה של ד"ר דריי ומענה לכל השאלות. בממוצע אנחנו יודעים שהטיפול נותן גידול בהיקף של 2-3 ס"מ בריפיון ובזיקפה.

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!