הגדלת איבר המין ללא ניתוח: האם זה באמת אפשרי?

למרות הקלישאה הידועה הגורסת כי "הגודל אינו קובע", גברים רבים אינם מרוצים מגודלו של איבר המין. חוסר סיפוק זה משפיע באופן ניכר על תחושת הדימוי העצמי, הגבריות ואף על מערכות היחסים הזוגיות. הגדלת איבר המין באמצעות הזרקות חומצה היאלורונית היא שיטת טיפול חדשנית ויעילה המסייעת בפתרון הבעיה הגברית - ללא כל צורך בניתוח: כל הפרטים

מאת: ד"ר מיכאל בז'וריאנו
ד"ר מיכאל בז'וריאנו
מומחה ברפואה אסתטית. הראשון שהביא לארץ את השיטה המתקדמת והבטוחה ביותר בעולם להגדלת איבר מין הגברי ללא ניתוח
הצג טלפון מספר מקשר


עבור גברים רבים, גודלו של איבר המין הוא לא עוד נתון פיזי. גודלו של הפין ומידת הסיפוק ממנו טומנים בחובם משמעויות רבות המשליכות על דימוי הגוף, תחושת הגבריות והביטחון העצמי. אי סיפוק מגודלו של איבר המין, הוא תופעה נפוצה שעלולה להוביל להשלכות פסיכולוגיות וחברתיות ואף להעיב על מערכת היחסים הזוגית ועל חיי המין. מסיבות אלה, השיטות השונות להגדלת איבר המין צברו תאוצה והן מספקות מענה עבור גברים בגילאים שונים. למרות שקיימים מגוון טיפולים אשר מציעים פתרון לבעיה הגברית הנפוצה, לא כולם יעילים וחלקם אף עלולים לגרום לסיבוכים שונים.הגדלת איבר המין באמצעות חומצה היאלורונית היא שיטה חדשנית המסייעת בעיבוי והארכת איבר המין, ללא כל צורך בפעולה כירורגית. חומצה היאלורונית היא חומר הקיים באופן טבעי בגופינו, בעיקר בחלל שבין תאי העור ובמפרקים. חומצה היאלורונית סינטטית המיוצרת בתנאי מעבדה, נמצאת בשימוש לצורך טיפולים שונים ברפואה הקוסמטית כבר מעל לשני עשורים. לחומצה ההיאלורונית יכולת לספיחת נוזלים ועל כן היא מהווה חומר אידאלי להשבת נפח לחלקי גוף שונים, בהם גם איבר המין.
   כיצד מתבצעים טיפולי הזרקות החומצה ההיאלורונית?

בשלב הראשון, תתבצע פגישת ייעוץ עם הרופא המומחה במרפאה באופן דיסקרטי ואישי. במהלך הפגישה ייתן הרופא הסבר מפורט על הטיפול ויציג בפני המטופל תמונות המדגימות את תוצאות ההזרקות. הזרקות החומצה ההיאלורונית מתבצעות בהרדמה מקומית, בעזרת שימוש בחומרים חד פעמיים ובתנאים סטריליים. מדובר בטיפול קצר האורך כ-15 דקות, שאחריהן נהנה המטופל באופן מידי מהגדלה של היקף איבר המין ב-2.5-3 ס"מ , תוך שמירה על מראה ותחושה טבעיים. זאת ועוד, גם אורכו של איבר המין מושפע כתוצאה מהטיפול. 
הזרקות החומצה ההיאלורונית  מספקות הגדלה מיידית של איבר המין בכ-2 ס"מ, תוך שמירה על מראה ותחושה טבעיים
האם עלולות להתפתח תופעות לוואי לאחר ההזרקות?

כאמור, החומצה ההיאלורונית מצויה  באופן טבעי בגוף ועל כן הטיפול אינו גורם לתופעות לוואי משמעותיות. לאחר ביצוע ההזרקה, יכולה להתפתח נפיחות אזורית קלה שתחלוף לאחר כשבוע ימים. בשל העובדה שההזרקות מתבצעות תחת הרדמה מקומית, הן אינן כרוכות בכאב. 


הזרקות החומצה ההיאלורונית נחשבות לפעולה בטוחה מאוד: הפעולה אינה מערבת סכנת פגיעה בגוף הספוגי של איבר המין, במערכת השתן ובנוזל הזרע. בנוסף, ההזרקות אינן עלולות להוביל להתפתחות בעיות בתפקוד המיני, לבעיות זקפה, או לפגיעה בפוריות. לאחר הטיפול, ניתן לחזור לשגרה יומיומית באופן מידי, למעט הגבלות מינימליות שיפורטו על ידי הרופא במהלך פגישת הייעוץ. מה חשוב לדעת לפני ביצוע ההזרקות?

חשוב לציין כי תוצאות הטיפול הן אינדיבידואליות ותלויות במראה המקורי של איבר המין. למרות זאת, הזרקות החומצה ההיאלורונית מספקות שינוי משמעותי בהיקפו ובאורכו של איבר המין. שינוי זה מסייע בשיפור תחושת הדימוי העצמי והביטחון של המטופל ועשוי אף לתרום לשיפור חיי המין והזוגיות. 


בדומה לכל הליך רפואי, לשם קבלת תוצאות מיטביות, הפעולה חייבת להתבצע על ידי רופא בעל ניסיון וידע בהזרקת חומצה היאלורונית לאיבר המין. ביצוע הטיפול על ידי מומחה יאפשר קבלת תוצאה אידאלית, תוך מניעת הסיבוכים האפשריים שעלולים להתפתח כתוצאה מהטיפול.ד"ר מיכאל בז'יוריאנו, רופא בעל ניסיון רב ברפואה אסתטית. ד"ר בז'יוריאנו הוא הראשון שהביא לארץ את השיטה המתקדמת והבטוחה ביותר בעולם להגדלת איבר מין הגברי ללא ניתוח. הכתבה נערכה על-ידי מערכת אינפומד.
עדיין מתלבטים? להתייעצות עם ד"ר מיכאל בז'וריאנו השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
//פורום הגדלת איבר מין

ד"ר מיכאל בז'וריאנו

ד"ר מיכאל בז'וריאנו
ד"ר מיכאל בז'יוריאנו הוא רופא בעל ניסיון רב ולו תיק עבודות מרשים שמתמחה ברפואה אסתטית.הוא הראשון שהביא לארץ את השיטה המתקדמת והבטוחה ביותר בעולם להגדלת איבר מין לגברים ללא ניתוח.ד"ר בז'יוריאנו מתעדכן עוד...

 • הודעה
 • מחבר
 • תאריך / שעה
 • האם יש סימן או צלקת מהגדלת איבר המין?
 • אמיר סופרן
 • 03/02/2019 19:04
 • שלום ד"ר יש לי שאלה שמאוד מטרידה אותי. אני רוצה לבצע את הפרוצדורה של הגדלת איבר המין אך חושש מצלקת מכוערת לאורך האיבר או סימן שיישאר. האם ההגדלה משאירה סימן? ואם כן איפה בדיוק תודה על זמנך

 • + הוסף תגובה
 • הדפס
 • האם הגדלת הפין מפריעה לתחושה בזמן קיום יחסים?
 • יוסי רוזנטל
 • 16/01/2019 12:15
 • שלום ד"ר רציתי לדעת האם הליך ההגדלה מפריע לתחושה או להנאה? כאשר השתמשתי בתכשיר שמרססים על האיבר כן הרגשתי שהתחושה שונה לרעה.. אשמח לתשובתך.

 • + הוסף תגובה
 • הדפס

רופאים בתחום
פרופ' אייל גור פרופ' אייל גור
מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים איכילוב. קרא עוד
ד"ר יהונתן בירון אירופה אסתטיק קליניק ד"ר יהונתן בירון אירופה אסתטיק קליניק
עוסק בתחום עור ומין ובאסתטיקה רפואית. קרא עוד

אינפומד בריאות דיגיטלית בע"מ