הגדלת איבר המין ללא ניתוח: האם זה באמת אפשרי?

למרות הקלישאה הידועה הגורסת כי "הגודל אינו קובע", גברים רבים אינם מרוצים מגודלו של איבר המין. חוסר סיפוק זה משפיע באופן ניכר על תחושת הדימוי העצמי, הגבריות ואף על מערכות היחסים הזוגיות. הגדלת איבר המין באמצעות הזרקות חומצה היאלורונית היא שיטת טיפול חדשנית ויעילה שיכולה לסייע בפתרון הבעיה הגברית - ללא כל צורך בניתוח: כל הפרטים
כתבה פרסומית כתבת חסות
תאריך עדכון: 30/04/2019עבור גברים רבים, גודלו של איבר המין הוא לא עוד נתון פיזי. גודלו של הפין ומידת הסיפוק ממנו טומנים בחובם משמעויות רבות המשליכות על דימוי הגוף, תחושת הגבריות והביטחון העצמי. אי סיפוק מגודלו של איבר המין, הוא תופעה נפוצה שעלולה להוביל להשלכות פסיכולוגיות וחברתיות ואף להעיב על מערכת היחסים הזוגית ועל חיי המין. מסיבות אלה, השיטות השונות להגדלת איבר המין צברו תאוצה והן מספקות מענה עבור גברים בגילאים שונים. למרות שקיימים מגוון טיפולים אשר מציעים פתרון לבעיה הגברית הנפוצה, לא כולם יעילים וחלקם אף עלולים לגרום לסיבוכים שונים.הגדלת איבר המין באמצעות חומצה היאלורונית היא שיטה חדשנית שיכולה לסייע בעיבוי והארכת איבר המין, ללא כל צורך בפעולה כירורגית. חומצה היאלורונית היא חומר הקיים באופן טבעי בגופינו, בעיקר בחלל שבין תאי העור ובמפרקים. חומצה היאלורונית סינטטית המיוצרת בתנאי מעבדה, נמצאת בשימוש לצורך טיפולים שונים ברפואה הקוסמטית כבר מעל לשני עשורים. לחומצה ההיאלורונית יכולת לספיחת נוזלים ועל כן היא עשויה לתרום להשבת נפח לחלקי גוף שונים, בהם גם איבר המין.
   כיצד מתבצעים טיפולי הזרקות החומצה ההיאלורונית?

בשלב הראשון, תתבצע פגישת ייעוץ עם הרופא המומחה במרפאה באופן דיסקרטי ואישי. במהלך הפגישה ייתן הרופא הסבר מפורט על הטיפול ויציג בפני המטופל תמונות המדגימות את תוצאות ההזרקות. הזרקות החומצה ההיאלורונית מתבצעות בהרדמה מקומית, בעזרת שימוש בחומרים חד פעמיים ובתנאים סטריליים. מדובר בטיפול קצר האורך כ-15 דקות. כתוצאה מהטיפול היקף איבר המין עשוי לגדול ב- 2.5-3 ס"מ , תוך שמירה על מראה ותחושה טבעיים. זאת ועוד, גם אורכו של איבר המין יכול להיות מושפע כתוצאה מהטיפול. 
הזרקות החומצה ההיאלורונית  מספקות הגדלה מיידית של איבר המין בכ-2 ס"מ, תוך שמירה על מראה ותחושה טבעיים
האם עלולות להתפתח תופעות לוואי לאחר ההזרקות?

כאמור, החומצה ההיאלורונית מצויה  באופן טבעי בגוף ועל כן ברוב המקרים הטיפול אינו גורם לתופעות לוואי משמעותיות. לאחר ביצוע ההזרקה, יכולה להתפתח נפיחות אזורית קלה שתחלוף לאחר כשבוע ימים. בשל העובדה שההזרקות מתבצעות תחת הרדמה מקומית, הן אינן כרוכות לרוב בכאב. 


ההזרקות אינן מערבת סכנת פגיעה בגוף הספוגי של איבר המין, במערכת השתן ובנוזל הזרע. בנוסף, ההזרקות אינן עלולות להוביל להתפתחות בעיות בתפקוד המיני, לבעיות זקפה, או לפגיעה בפוריות. לאחר הטיפול, ניתן לחזור לשגרה יומיומית באופן מידי, למעט הגבלות מינימליות שיפורטו על ידי הרופא במהלך פגישת הייעוץ. מה חשוב לדעת לפני ביצוע ההזרקות?

חשוב לציין כי תוצאות הטיפול הן אינדיבידואליות ותלויות במראה המקורי של איבר המין. למרות זאת, הזרקות החומצה ההיאלורונית עשויות לספק שינוי משמעותי בהיקפו ובאורכו של איבר המין. שינוי זה מסייע בשיפור תחושת הדימוי העצמי והביטחון של המטופל ועשוי אף לתרום לשיפור חיי המין והזוגיות. 


בדומה לכל הליך רפואי, לשם קבלת תוצאות מיטביות, הפעולה חייבת להתבצע על ידי רופא בעל ניסיון וידע בהזרקת חומצה היאלורונית לאיבר המין. ביצוע הטיפול על ידי מומחה יתרום למניעת הסיבוכים האפשריים שעלולים להתפתח כתוצאה מהטיפול.


עדיין מתלבטים? להתייעצות עם ד"ר מיכאל בז'וריאנו השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים הגדלת איבר מין

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
חזרת נטיפול נ 22/11/2020 11:56
 • ד"ר, תוכל לפרט לכמה זמן מחזיק הטיפול שאתה מבצע? והאם יש דרך לשמר אותו?

 • + הוסף תגובה
הגדלה באמצעות הזרקה של חומצה היארלרונית ד"ר דניאל דריי 22/11/2020 14:22
 • מהניסיון שלנו לאחר שנה וחצי, שנתיים חצי מהכמות שמזריקים בטיפול נשארת וחצי מהכמות נספגת בגוף. במידה ורוצים לשמר את התוצאות בהחלט מומלץ לבצע הזרקות נוספות. ד"ר דניאל דריי

 • + הוסף תגובה
Xtrasize אנגוליה 10/07/2020 22:31
משחות להגדלת האיבר ד"ר דניאל דריי 12/07/2020 09:46
 • לא קיימת שום משחה שמאפשרת להגדיל את אחבר, חבל על הכסף. השיטה היחדה שבאמצעותה ניתן להגדיל את האיבר, היא הזרקה של חומצה היאלרונית.

 • + הוסף תגובה
קיימת מתת 15/11/2020 22:58
 • המשחה והכדורים של אקסטרה סייז עובדים. אני אומר מניסיון

 • + הוסף תגובה
אקסטרה סייז קובי 16/11/2020 21:54
 • אחי תוך כמה זמן הכדורים השפיעו עלייך ובכמה גדל באורך ובעובי?

 • + הוסף תגובה
הגדלת הפין אשר 03/11/2020 17:47
 • עם אני עושה ניתוח שריר לגדיל את הפין עד כמה איפשר להגדיל

 • + הוסף תגובה
הארגה ועיבוי איבר המין ד"ר דניאל דריי 04/11/2020 11:42
 • כל מקרה לגופו, ניתן להגיע לפגישה ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות . פגישת הייעוץ כוללת בדיקה של ד"ר דריי ומענה לכל השאלות, כולל מה התוצאות הצפויות לאחר הטיפול. התוצאות הן גם בריפיון וגם בזקפה. לאחר בממוצע שנה וחצי, אכן חלק מהחומר נספג בגוף והרוב נשאר וכדי לשמר ולשפר את התוצאות יש לבצע הזרקה נוספת. מוזמן לצור קשר עם בני מנהל הקליניקה לתאום פגישת ייעוץ 0549103232

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!