עומדים בפני החלטה רפואית משמעותית? הכתבה הזו בשבילכם

מחלות נדירות, מחלות כרוניות, סוגים שונים של סרטן מתקדם ועוד – חולים רבים מתקשים לקבל החלטות רפואיות עקב מחסור בידע. שירות חדש מאפשר לחולה ולצוות הרפואי לקבל את הידע המקצועי המעודכן ביותר והמותאם למצב החולה, אשר עשוי לעזור בקבלת ההחלטות הנכונות ביותר
כתבה פרסומית כתבת חסותאין בעולם שני חולים זהים. אם אתם חולים במחלה נדירה או בסרטן מתקדם בעל מאפיינים דומים לסוג אחר של סרטן - כל חולה הוא בעל היסטוריה רפואית, נתונים אישיים וגופניים שונים, אשר משפיעים על המחלה במגוון מישורים. התבססות על פרמטרים אישיים של החולה, בשילוב עם הידע הרפואי המקצועי המעודכן ביותר, עשויים להשפיע לטובה על קבלת ההחלטות הרפואיות.


אינפומד מחקר אישי הוא שירות של מחקר רפואי המותאם לתיק האישי של החולה, ומטרתו להעניק ליווי של חוקר מקצועי, המספק לחולה את המידע המעודכן והרלוונטי ביותר עבורו, כל זאת בהתבסס על המידע הרפואי הכי מעודכן בעולם ועל התיק האישי של החולה. אין מדובר בהמלצות רפואיות, אלא במידע שימושי ובתובנות רפואיות.

אינפומד מחקר אישי מספק מחקר רפואי מותאם אישית לכל חולה ומעניק ליווי של חוקר מקצועי לקבלת המידע הרלוונטי ביותר 
שפע של מידע רפואי

בכל יום מצטרפת שורה של מחקרים רפואיים לספרות המקצועית בעולם. בכל יום, מידע חדש, שימושי ומשמעותי, שעשוי לשפר את איכות החיים של חולים רבים בעולם, מתפרסם במיטב כתבי העת הרפואיים ברשת. אין ספק שהאינטרנט שינה את הדרך שבה חולים מקבלים כיום את המידע הרפואי שלהם. אז איפה בכל זאת הבעיה?


• במקרים רבים המידע באינטרנט לא אמין, לא מעודכן או לא מספיק מדויק. ישנם לא מעט מקרים בהם המידע הרפואי נועד לשרת צרכים שיווקיים והוא אף עלול להטעות את החולים. 


• הידע הרפואי המקצועי לא תמיד נגיש לחולה. כתבי עת רפואיים רבים נגישים למנויים מתחום הרפואה בלבד ואינם זמינים לציבור הרחב. 

• ללא ידע מקצועי מקדים וכישורי מחקר, חולים רבים יתקשו בהבנת המידע והמונחים המקצועיים, כמו גם יתקשו באנליזת המידע בהתאם למקרה שלהם. 

• לא הגיוני לצפות מהרופא, טוב ככל שיהיה, לשלוט בכל ההתפתחויות המדעיות והרפואיות בעצמו, ובוודאי שלא ניתן לצפות לכך כאשר הוא צריך לדאוג לחולים שלו על בסיס יומי. איך זה עובד?

חוקר אישי מקצועי

לכל חולה מוצמד חוקר מיומן מעולם המדע והרפואה ובעל תארים מתקדמים בתחומים אלו, אשר בנוסף עובר הכשרה על ידי החברה על סוג זה של מחקר. החוקר מבצע איסוף של מידע רפואי עדכני על המקרה של המטופל, לרבות טיפולים קיימים, טיפולים חדשניים וטיפולים אלטרנטיביים, וכן מחקרים קליניים רלוונטיים.מחקר מותאם לחולה

המחקר מתבסס על מידע מהספרות המקצועית, המחקרית והמדעית, אשר יש לו התאמה גבוהה ככל הניתן לפרופיל של המטופל הספציפי. בתום התהליך החוקר מגיש לחולה דו"ח עם סיכום כל הדברים הרלוונטיים ביותר למצב המטופל ולמחלה שלו. הדו"ח אינו מכיל המלצות רפואיות, אלא מספק מידע שימושי ותובנות רפואיות שעשויים לעזור לחולה ולצוות הרפואי לקבל החלטות רפואיות מושכלות יותר. טכנולוגיה מתקדמת לאיסוף מידע

באמצעות אלגוריתמים וטכנולוגיה ייחודיים שפותחו בחברה במיוחד למטרות אלו, המידע הרפואי המוגש לחולים הוא האמין והעדכני ביותר. החברה ממשיכה לפתח כלים טכנולוגיים שמטרתם לייעל את השירות, ובעיקר את תהליכי המחקר. אינפומד מחקר אישי מתמחה באיתור מידע רפואי חיוני ובהפיכתו לתובנות שימושיות המותאמות לפרופיל הרפואי-אישי של כל מטופל.  לפרטים נוספים לחצו כאן 

עדיין מתלבטים? להתייעצות עם שירות אינפומד מחקר אישי השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים טיפולים ביולוגיים ואימונותרפיה בסרטן ריאה

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
קיטרודה מיכל 03/11/2019 03:16
 • שלום לרופאה, מצאתי מאמר הטוען שסיכויי ההישרדות בסרטן הריאה טובים יותר אם מתחילים בקיטרודה לפני כל תרופה אחרת. למעשה מעיון במאמרים חדשים התרופה הזו נחשבת לאחרונה כמהפכנית ויש לתת אותה כקו ראשון!! ולא להמתין ולבזבז זמן יקר. שאלתי היא האם ידוע לך על כך ואיך ניתן לקנות את התרופה עצמאית?

 • + הוסף תגובה
קייטרודה - אינדיקציות דר' אליזבטה דודניק 27/07/2020 16:29
 • שלום רב, קייטרודה יעילה בהחלט כטיפול בסרטן ריאה בנוי תאים גדולים כאשר מדובר במחלה גרורתית. גם קייטרודה לבד ( במקרים של PD-L1 גבוה) וגם בשילוב עם כימותרפיה (במקרים של PD-L1 נמוך או שלילי) - שתי הגישות יעילות יותר מכימותרפיה לבד קודם ומעבר לקייטרודה (או תכשירים דומים) בעת ההתקדמות. לאינדוקציה זו הטיפול כלול בסל שרותי הבריאות לכלל המוטחים ואין צורך לרכוש עצמונית. במחלה בשלב מתקדם מקומי לא נתיח, לעומת זאת, הטיפול המומלץ אינו קייטרודה אלא טיפול קרינתי כימותרפי משולב ואימפינזי לאחר סיומו. גם טיפול זה כלול בסל שרותי הבריאות. בסרטן ריאה בשלב מוקדם נושא של אימונותרפיה (וקייטרודה כטיפול משתייך לקבוצה זו) נמצא בבדיקה במחקרים קליניים, עד לקבלת תוצאות מחקרים אלו טרם יש הצדקה להשתמש בו הרוטינה. יש להדגיש חשיבות של התאמת הטיפול לסצנריאו קליני.

 • + הוסף תגובה
תוצאות ct נ ר 26/12/2019 12:17
 • מה זה אומר מספר בלוטות לימפה קטנות פריווסקולריות במיצר העליוןת. אני אחרי טיפול כימו ושני נתוחיםץ יתכן ויש חזרה של המחלה?

 • + הוסף תגובה
התיעצות פרטנית דר' אליזבטה דודניק 27/07/2020 16:21
 • ייתכן ומדובר בבלוטת ראקטיביות /תגובתיות ולא גידוליות. לא ניתן להתייחס מחוץ לקונטקסט.

 • + הוסף תגובה
סרטן חגי 02/10/2019 03:01
 • שלום, מס' שאלות- 1. מדוע אי אפשר להתייחס לסרטן כאל מחלה "רגילה", לפתח נוגדנים ופשוט לחסן אנשים ? 2. מדוע אי אפשר לפתח תרופה שתזהה את התאים הסרטניים ותחסל אותם(מה שמערכת החיסון אמורה לעשות רוב הזמן אך לפעמים נכשלת)?

 • + הוסף תגובה
חיסון/ CAR T cells דר' אליזבטה דודניק 27/07/2020 16:19
 • סרטן בנוי מתאים של מספר סוגים ולא סוג אחיד (מה שנקרא פולי-קלונאלי). הרכב המוטציות של התא הסרטני הוא גם אינדיבידואלי ושונה לא רק בהתאם למקור השאת אלא בהתאם לגורמים נוספים רבים ולמעשה אינדיבידואלי למטופל. מה שמהווה מחסום לפיתוח חיסון. מה שכן, המדע עובד בכיוו של פיתוח ״חיסון״ אינדיבידואלי. כך גם פיתוח תאי מערכת החיסון המכוונים לנוגדנים ספציפיים של התא הסרטני (CAR T cells).

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!