מחפשים רופא מרחוק? השירותים של קופות החולים והמרפאות הפרטיות

בטלפון, באפליקציה או בווידאו צ'ט, אספנו עבורכם את שירותי הרופאים מרחוק שמציעות קופות החולים והמרפאות הפרטיות – במרחק של קליק אחד
כתבה פרסומית כתבת חסות


מכבי 

•"ביקור בית"

 שיחת וידאו עם רופא המשפחה ומגוון רחב של רופאים מומחים, בהם רופאי ילדים, רופאי עור, מומחים בגסטרו ועוד. השירות נועד בעיקר למקרים בהם יש צורך בהתייעצות רפואית בנוגע למצב שאינו דחוף ואינו מחייב בדיקת רופא. תיאום התור מתבצע בערוצים בהם נקבעים גם התורים הפרונטליים: אפליקציית מכבי, מוקד זימון תורים, מכבי אונליין או במרפאת הרופאים.

"ביקור בית" ניתן ללא עלות עבור ביקור של רופאי ילדים ולמשפחה, ייעוץ עם עובדת סוציאלית או מרפאה בעיסוק. באשר לביקור ווירטואלי אצל רופאים מומחים ומטפלים אחרים תיגבה השתתפות עצמית רבעונית. 

• פנייה מקוונת דרך אפליקציית מכבי 

מתאים למקרים שאינם דחופים, לבקשת הפניות ואישורים ולחידושי מרשמים. המענה ניתן עד 5 ימי עסקים ללא עלות. 

• אפליקציית K 

מבוססת על בינה מלאכותית ומאפשרת צ'אט עם רופא. האפליקציה נועדה להתייעצות בנוגע למצבים אקוטיים שאינם דחופים. השירות ניתן בכל יום, כולל סוף- שובע,  בין השעות 19:00-23:00.  השירות אינו כרוך בתשלום לחברי הקופה. יש להוריד את אפליקציית K לסמארטפון (מתאים לאנדרואיד ול-iPhone). 

• התייעצות טלפונית עם רופאי ילדים 

התייעצות רפואית בנוגע למצבים שאינם דחופים או מחייבים בדיקת רופא. במידת הצורך, ניתן לקבל הפנייה לבדיקות, להאריך מרשמים ולהפנות לחדר מיון או למוקד. ניתן לקבל את השירות באמצעות פנייה לאתר מכבי Online או דרך אפליקציית מכבי. 

במקרים  דחופים ניתן לפנות לרופאי הילדים דרך "מוקד מכבי קידס". השירות זמין בימים א'-ה' בין 19:00 ל-7:00 בבוקר שלמחרת, ובסופי שבוע  מיום שישי בשעה 13:00 ועד יום א' בשעה 07:00 בבוקר. בערבי חג וחג השירות זמין מערב החג בשעה 13:00 ועד יום העבודה שלאחר החג בשעה 7:00 בבוקר.


ייעוץ עם רופא באונליין בשגרת הקורונה
Shutterstock | fizkes 


כללית 

• ייעוץ וידאו עם רופאי כללית דרך אפליקציית Tyto 

השירות ניתן דרך אפליקציית Tyto ובמסגרתו ניתן לפנות לייעוץ ולבדיקה רפואית ווירטואלית במגוון תחומים, בהם רפואת עור, אף אוזן גרון, קרדיולוגיה ועוד.  השירות זמין גם כשהמרפאות סגורות. על מנת לקבלו יש צורך לרכוש את מכשיר Tyto מאתר הכללית בעלות של 299 ₪. ההתייעצות הרפואית אינה כרוכה בעלות נוספת.

• שיחה טלפונית או שיחת וידאו עם רופאי עור, משפחה וילדים 

מתאים להתייעצות רפואית לא דחופה בנושאים שונים, כמו חום, כאבים, פריחה והרגשה כללית לא טובה. שיחה עם רופאי משפחה אפשרית מדי יום בין השעות 16:00-20:00. שיחה עם רופאי ילדים מתאפשרת מדי יום השעות 16:00 עד 6:00 למחרת (בימי שישי ובערבי חג משעה 13:00). שיחה עם רופאי עור ניתנת בימי חול בלבד בין השעות 20:00-24:00. השירותים ניתנים דרך אתר כללית ללא עלות.

• שליחת בקשות לרופאים המטפלים 

במסגרת השירות ניתן לבקש אישורי מחלה, התחייבות, חידוש מרשמים, הפניות וסיכום מידע רפואי. השירות ניתן דרך אתר כללית און-ליין ללא עלות. 

מאוחדת 

• רופא עד הבית 

ביקורי בית לכל מטרה. השירות ניתן ללקוחות מאוחדת שיא בהשתתפות של 35 ₪. השירות ניתן בשעות 19:00 עד 7:00 למחרת, בשבתות ובחגים . כדי לקבוע תור יש ליצור קשר עם ביקורופא (*6101) או נטל"י (072-3972397) ולציין שהשירות עבור לקוחות מאוחדת שיא.

• ביקור דיגיטלי בשיחת וידאו עם הרופאים המטפלים
ביקור ווירטואלי אצל מומחים שונים (משפחה, ילדים, נשים, עור, פסיכיאטריה ותזונה). מתאים להתייעצות רפואית בנוגע למצב שאינו דחוף ואינו מחייב בדיקת רופא. ניתן לזמן תורים דרך האתר. 

•פנייה מקוונת דרך אתר מאוחדת 

מתאים למקרים שאינם דחופים, לבקשת הפניות ואישורים ולחידושי מרשמים. ניתן לפנות לרופאי משפחה, נשים וילדים באמצעות האתר. 

• התייעצות טלפונית
מתאים לאוכלוסיות שאינן דיגיטליות ובמקרים לא דחופים שאינם מצריכים בדיקה. ניתן לזמן תור באמצעות המוקד או במזכירות המרפאה. השירות ניתן באופן זמני לתקופת הקורונה.

• מוקד תמיכה טלפוני להתפתחות הילד 

להורים לילדים בעלי הפרעות התפתחותיות והורים לילדי החינוך המיוחד – פעיל כל יום בין השעות 08:00-16:00. השירות ניתן דרך המוקד. 

מרפאות פרטיות

• כיום קיימות מספר חברות המפעילות שירותי ביקור רופא בבית הלקוח, בפריסה ארצית ובזמינות של 24/7. כך, למשל, חברת הביטוח מגדל  מאפשרת ייעוץ אונליין מרופא משפחה תוך 90 דק' מעת הפנייה למוקד וללא עלות למבוטחים בביטוח הבריאות של מגדל. ייעוץ עם רופאים מומחים תוך 3 ימי עסקים בעלות של 120 ₪. בדומה, גם חברת הפניקס מציעה שירות רפואי עד הבית 24/7, בהשתתפות עצמית של 25 ₪ לביקור. עבור מטופלים שאינם מבוטחים בביטוח בריאות, קיימות חברות פרטיות רבות המציעות שירותים פרטיים. כך, למשל, חברת ניו.COM מאפשרת קבלת שירות פרטי לכל בני המשפחה בעלות חודשית של 35 ₪. לבסוף, רופאים פרטיים רבים מציעים בעצמם שירותי רפואה מרחוק, בבית הלקוח, בווידאו ובאמצעות הטלפון. פורומים חיסונים

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
נגיף הקורונה יוסי 03/12/2020 22:44
  • שלום רב מבקש לדעת האם יחד עם המירוץ למציאת חיסון נגד הקורונה, נעשים מאמצים למצוא תרופה לקורונה? מדוע המאמצים הם למציאת חיסון ולא למציאת תרופה? תודה והמשך ערב נפלא

  • + הוסף תגובה
התנפחות בלוטה אחרי חיסון דנדוש 26/11/2020 22:05
  • בן 21, התחסן נגד שפעת, דיי מידית הופיעה בלוטת לימפה נפוחה בבית השחי, ביד המחוסנת, המקום כואב .האם תקין? מה צריך לעשות

  • + הוסף תגובה
שאלה מסקרנת לגבי חיסוני קורונה עתידיים יהודה 23/11/2020 13:46
  • שלום ד"ר, כמי שלמד ביולוגיה בתיכון - לא מבין מי יודע מה, יש לי שאלה שמטרידה אותי באופן כללי. כיום - אדם שנדבק בקרונה דהיינו מאומת, לא בטוח שלא יחלה שוב , כלומר הוא עבר את החיסון הכי אמיתי שיש - מחלה - והוא לא מחוסן ! אם כך הוא הדבר - מדוע יש מירוץ חיסון לקורונה שהוא בטוח פחות יעיל בוודאות ל- "מקור" - וירוס חי ונושם, ואיך העולם נוטע תקוות שווא בחיסון - כאשר ההדבקה המקורית לא ממש עוזרת ?

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!