למי כדאי להיבדק למחלות מין?

למי כדאי להיבדק למחלות מין?

כתבה פרסומית כתבת חסות

תאריך עדכון: 28/10/2010
החודש פרסם האיגוד האמריקאי למניעת מחלות המועברות במגע מיני את המלצותיו לבדיקות. המלצות אלו מהוות עדכון להמלצות שפורסמו בשנת 2000 ולוקחות בחשבון את השכיחות העולה של מחלות אלו. ומה ההמלצות? נשים שאינן בהריון ומקיימות יחסי מין שכרוך בהם סיכון - בדיקות לכלמידיה, זיבה, עגבת ואיידס.
נשים הרות בכל מקרה - בדיקות להפטיטיס B, עגבת ואיידס.
נשים הרות שקיימו או מקיימות יחסי מין שכרוך בהם סיכון - הבדיקות הנ"ל, וכן בדיקת הפטיטיס B.
גברים הטרוסקסואלים המקיימים יחסי מין שכרוך בהם סיכון - בדיקות לעגבת ואיידס.
גברים הומוסקסואלים המקיימים יחסי מין שכרוך בהם סיכון - כלמידיה, זיבה, עגבת, איידס והפטיטיס B.

מה שלא ניתן להבין לגמרי מההמלצות הוא מהם 'יחסי מין שכרוך בהם סיכון'. המחברים סבורים כי כל אישה או גבר מעל גיל 25 שנה שמקיימים יחסי מין עם יותר משותף אחד (או שבן או בת זוגם מקיימים יחסי מין עם יותר משותף אחד) נמצאים בסיכון למחלה המועברת במגע מיני.


[24/04/2008]

פורומים, יבלות

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
גרד בכל מיני מקומות בגוף ויובש עם סימנים על העור לאה 18/10/2019 01:19
  • אני סובלת מזה זמן מה מגרודים קשים שהופיעו בכל מיני מקומות בגוף. למשל: בזרוע של היד ובעורף ובעוד מקומות, אני מגרדת ביום וגם בלילה ולאחר גרוד מופיע על העור כמין נפיחות ויובש באזורים שאני מגרדת בהם. לפני כשנה וחצי גם סבלתי מגרד קשה בכל חלקי הגוף חוץ מהפנים ולאחר איבחון באלקטרודות שעשיתי, אמרו לי שאני רגישה לשוקולד ועוד כמה מזונות, לאחר דיאטה שעשיתי ממזונות אלו, לאחר שסבלתי כמעט כשנה, נעלמו כל הגירודים. ועכשיו שוב חזרו. זה מאוד מטריד אותי. איך תוכלו לעזור לי?

  • + הוסף תגובה
קונדילומה באיבר המין אנונימי 06/10/2019 14:09
  • שלום רב, ביצעתי טיפול בחנקן בקונדילומות באיבר המין ורציתי לברר כמה דברים: 1. למשך כמה זמן כדאי להימנע מנגיעה באזור? 2. אני מתאמן באופן קבוע ולכן מזיע הרבה, האם הזעה באזור יכולה להיות בעייתית בזמן הקרוב? תודה רבה מראש וגמר חתימה טובה.

  • + הוסף תגובה
פיטיריאזיס רוזיאה מיאר 04/10/2019 20:43
  • פיטיריאזיס רוזיאה האם היא מדבקת ,כי היא מחלה זיהומית

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!