פרופ' משה דודאי

פרופ' משה דודאי

מומחה מוביל בניתוחי לפרוסקופיה להרניה

קרא עוד אודות פרופ' משה דודאי >
תחום ראשי: כירורגיה
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

הרניה אקסלנס, פסטר 3, כניסה 11, קומה 4 - תל אביב יפו  
  • צרו קשר עם פרופ' משה דודאי
    צרו קשר עם פרופ' משה דודאי

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

פרופ' משה דודאי - פרופסור משנה לכירורגיה באוניברסיטת יוזוס, בטסדה מרילנד ארה"ב, יסד ומנהל את "הרניה אקסלנס". 

ניהל את המחלקה הכירורגית בביקור חולים בירושלים ואת השרות הבריאטרי והלפרוסקופי במשגב לדך בירושלים. בזמן שהותו בארה"ב, מונה פרופ' דודאי ליועץ כירורגי ומנהל תוכנית לכירורגיה לפרוסקופית מתקדמת במרכז הרפואי הלאומי של הצי בבטסדה מרילנד.

פרופ' דודאי הוא מחלוצי ניתוחי ההרניה בלפרוסקופיה בעולם ובארץ.

פרקים על הטכניקות הניתוחיות שפתח לניתוחי הרניה לפרוסקופים התפרסמו בטקסט-בוק הרניה המפורסם של ניהוז , כמו גם בספר האנטומיה הלפרוסקופית שכתב עם גרי ווינד ובספרים ומאמרים נוספים.

הוא היה חבר בצוות של החברה העולמית לניתוחי הרניה אנדוסקופים שכתבו את ההנחיות לניתוחי הרניה לפרואנדוסקופים וכתב את הפרק של בקע הספורטאים, כמו גם את העדכון שלו ופרק בנושא בקע ספורטאים בטקסט-בוק הרניה לפרואנדוסקופי חדש שהתפרסם. 

פרופ' דודאי היה עורך הווידאו בעיתון לפרוסקופי מוביל והיום הוא חבר בכמה מערכות עיתונים כירורגים אינטרנטיים. טכניקות רפואיות שפרופ' דודאי פתח:


- ב 1994 פרופ' דודאי פרסם את הטכניקה הלפרוסקופית שלו לניתוחי בקע מפשעתי הכוללים אתMesh  Dudai Butterfly  , Dudai Tora-Dual scroll שחלקים ממנה מיושמים במקומות רבים.


- ב 1997 פתח פרופ' דודאי את הטכניקה האנדוסקופית לניתוחי בקע ספורטאים Release & Reinforce Technique - RRT , אותה הוא מיישם מאז בהצלחה רבה ביותר מ800 ספורטאים.


- ב 2017 פתח פרופ' דודאי טכניקה חדשנית אנדוסקופית לתיקון בקעים והפרדות שרירי בדופן הבטן הקדמית Extended Endoscopic Hernia & Linea Alba Reconstruction Glue - eEHLARglue 


- פרופ' דודאי פתח וקבל פטנטים על מכשירים לניתוחים לפרוסקופים של בקעים והשמנה


נסיון אקדמי:

פרופ' דודאי הוא בוגר ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, סיים את התמחותו הכירורגית בהדסה.

שייכות לאיגודים:

פרופ' דודאי בן השאר חבר גם באיגודים לניתוחי הרניה, לפרוסקופיה וכירוגיה הישראלי, האמריקאי והאירופאי משתתף ומרצה בכנסים שלהם. 


ניתן לפנות לרופא לקבלת חוות דעת שנייה

פורומים בניהול:

מאמרים מפורסמים:


הצטרפו לאינדקס הרופאים!