ד"ר ערן שרון

ד"ר ערן שרון

מומחה לכירורגיית שד וכירורגיה אונקולוגית של השד - מור לאישה

קרא עוד אודות ד"ר ערן שרון >
תחום ראשי: כירורגיה
תחום משני:
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

מור לאישה אבא אחימאיר 18, רמת אביב - תל אביב יפו  
  • התייעצו עכשיו עם ד"ר ערן שרון
    התייעצו עכשיו עם ד"ר ערן שרון

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

שפות נוספות:
  • אנגלית
עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

ד"ר ערן שרון, מומחה בכירורגיה כללית וכירורגיה אונקולוגית של השד ב"מור לאישה" - מרכז רפואי ייחודי לנשים. מנהל המרכז לבריאות השד במרכז רפואי רבין (בי"ח בלינסון). מנתח במסגרת ציבורית ופרטית (אסותא). 

ד”ר ערן שרון הינו בעל נסיון עשיר באבחון וטיפול במחלות שד, בארץ ובחו"ל וכיום מכהן כמנהל המרכז לבריאות השד במרכז רפואי רבין, ביה”ח בלינסון, פתח תקווה . כמו כן, מנתח במסגרת ציבורית ופרטית במרכז הרפואי “אסותא” , וב “HMC” הרצליה מדיקל סנטר. מייעץ ונותן חוות דעת מקצועית בכל מגוון מחלות השד.נסיון אקדמי:

השתתף בתכנית FELLOWSHIP המבוקשת, במהלכה ניתח  במשך שנתיים בבתי חולים מהטובים והמובילים בעולם.
מומחה בטיפול בטכניקת ביופסית בלוטת הזקיף כ-12 שנים. השתלם במרכז האונקולוגי האירופי במילנו אצל פרופ’ וורונזי – מהמובילים בתחומו, מראשוני הכירורגים של השד בעולם.
השתלם בקרינה תוך גופית בטכניקה ייחודית חדשנית ומתקדמת בבית החולים המלכותי בלונדון, אנגליה בשיתוף עם UCL – UNIVERSITY COLLEGE LONDON AND TARGIT ACADEMYהצטרפו לאינדקס הרופאים!