ד"ר אופיר אורי

ד"ר אופיר אורי

אורתופד מנתח מומחה כתף ומרפק, סגן מנהל מחלקה אורתופדית במרכז הרפואי הלל יפה

קרא עוד אודות ד"ר אופיר אורי >
ליצירת קשר מספר מקשר
לקביעת תור

התורים המוצגים כעת הינם בגדר הערכה בלבד. על מנת לקבוע תור יש להשלים את תהליך הזימון. יתכן וזמינות התורים תשתנה בהתאם למצב הרפואי ולסוג התור הנדרש.

מרפאות :

זימון תורים פרטי, גבעתיים - חדרה  
בסט מדיקל, רח' יהודי פקיעין 1, מתחם שערי חדרה, קומה 1 - חדרה  
מרפאת מומחים, רח' בורוכוב 54, קניון פרנדלי קומה 2 - גבעתיים  
  • צרו קשר עם ד"ר אופיר אורי
    צרו קשר עם ד"ר אופיר אורי

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

שפות נוספות:
  • אנגלית
עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

דר' אופיר אורי הינו אורתופד מנתח מומחה כתף ומרפק, סגן מנהל מחלקה אורתופדית ורופא בכיר ביחידת הכתף והמרפק במרכז הרפואי הלל יפה, ומרצה בפקולטה לרפואה ע"ש רפפורט בטכניון.

בעל ניסיון של שנים רבות בטיפול שמרני וניתוחי בפגיעות כתף ומרפק, טיפול באי-יציבות ופריקות חוזרות, תיקון קרע בגידים, טיפול בשברים ופגיעות ספורט של הגפה העליונה והחלפת מפרקים של הכתף והמרפק.

בוגר התמחות-על בכירורגיה של הכתף והמרפק במרכזים הרפואיים המובילים University College Hospital בלונדון אנגליה ו-Royal National Orthopaedic Hospital  בסטנמור, אנגליה. 

לדר' אופיר אורי ניסיון של אלפי ניתוחים בתחום פגיעות הכתף והמרפק, כולל ניתוחי ייצוב ושחזור רצועות לטיפול בפריקות חוזרות, תיקון קרעים בגידים, קיבוע שברים בגפה העליונה והחלפת מפרקים מלאה או חלקית של הכתף והמרפק.

עורך חוות-דעת רפואיות משפטיות בתחום פגיעות הכתף והמרפק, בנושאי תאונות עבודה, תאונות דרכים, תאונות אישיות ותביעות ביטוח לאומי בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי-הדין המובילים בתחום. בוגר הכשרה של המועצה המדעית של הסתדרות הרפואית בישראל בעריכת חוות-דעת רפואיות ומתן עדות מומחה בפני ערכאות משפטיות. 

דר' אופיר אורי עוסק במחקר קליני בתחום האורתופדיה ובתחום הכירורגיה של הכתף והמרפק. מדריך סטודנטים לרפואה ומנחה מתמחים באורתופדיה בעבודות מחקר ומדעי יסוד. הציג עבודות מחקר בכנסים בינלאומיים רבים ופירסם מחקרים רבים בספרות הרפואית.

תחומי טיפול:

- פגיעות כתף ומרפק

- טיפול באי-יציבות ופריקות חוזרות

- תיקון קרע בגידים

- טיפול בשברים ופגיעות ספורט של הגפה העליונה 

- החלפת מפרקים של הכתף והמרפק

- טיפולים ביולוגיים משמרי מפרק (PRP, חומצה היאלורונית)


מאמרים מפורסמים:


הצטרפו לאינדקס הרופאים!