ד"ר גלי שטופמן

ד"ר גלי שטופמן

קרא עוד אודות ד"ר גלי שטופמן >
תחום ראשי: ילדים
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

פנדה, אלי הורביץ 12 - רחובות  
  • צרו קשר עם ד"ר גלי שטופמן
    צרו קשר עם ד"ר גלי שטופמן

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

שפות נוספות:
  • אנגלית
עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

עוסקת ברפואה סינית משולבת לילדים ומבוגרים. טיפול בתינוקות ובילדים המשלב את עקרונות הרפואה הקונבנציונאלית והרפואה הסינית, מסייע לילדים לגדול חסונים ובריאים יותר, מצמצם צורך בתרופות ומונע התפתחותן של מחלות כרוניות בהמשך החיים.

מובילה ומרצה קורס לימודי המשך ברפואה סינית לילדים, עבור מטפלים ורופאים העוסקים ברפואה סינית. בוגרת קורס 'גושן' לרפואת ילדים התפתחותית בדגש קהילתי 2015. 

נסיון אקדמי:

ד״ר שטופמן מנהלת רפואית ובעלים של פנדה – מרפאה משפחתית: מרפאה משולבת לטיפול בילדים ומבוגרים. בעלת תואר ברפואה MD מביה"ס לרפואה ע"ש 'סאקלר' באוניברסיטת ת"א ורישיון לעסוק ברפואה משנת 1998. למדה רפואה סינית במסגרת לימודי המשך לרופאים, בביה"ס לרפואה סינית 'תמורות'. התמחתה ברפואה סינית לילדים ותינוקות במסגרת 'רפואות-מדיטף' תחת הנחייתו של מר ג'וליאן סקוט, אנגליה. הצטרפו לאינדקס הרופאים!