אורה האושנר רוט

אורה האושנר רוט

קרא עוד אודות אורה האושנר רוט >
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

התייעצו עכשיו עם אחד ממומחי הפסיכולוגיה תעסוקתית-ארגונית שלנו:

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

פסיכולוגית יעוצית תעסוקתית מומחית, ומוסמכת בטיפול משפחתי וזוגי. גרה ועובדת באזור תל השומר. בעלת נסיון רב הן בטיפולים זוגיים ואישיים, והן ביעוץ לגבי תעסוקה וקריירה. אני עובדת בקליניקה פרטית שבביתי, וכן מדריכה ומלמדת בתוכנית לטיפול משפחתי וזוגי, באוניברסיטת תל-אביב. אני עוסקת בטיפול אישי ובטיפול זוגי. בעיקר בסיוע לאנשים לעשות בחירות, אם זה בחירת בני זוג ובניית זוגיות, ואם בבחירת לימודים וקריירה. אני מלווה צעירים ומבוגריםבמשברים ובמכאובים, מול שינויים, בתהליך של חיפוש עצמי, ובהחלטות בצמתים החשובים של החיים. הטיפולים הזוגיים הם לרוב סביב בניית זוגיות, התמודדות עם משברים, פתרון קונפליקטים, שיפור התקשורת, יצירת אינטימיות, ועוד. אני משלבת בין גישות טיפוליות מגוונות, והפוקוס הוא גם על ההתמודדות עם הקשיים, וגם בהשקעה בצמיחה, בהתפתחות, ובמימוש של חיים עשירים ויצירתיים.

נסיון אקדמי:

תואר ראשון בפסיכולוגיה, ותואר שני (MA) בפסיכולוגיה יעוצית תעסוקתית, באוניברסיטת תל-אביב לימודי טיפול משפחתי וזוגי במכון שינוי, ובמכון ברקאי (מוסמכת מטעם האגודה לטיפול משפחתי) לימודי פסיכותרפיה בודהיסטית ב"פסיכודהרמה", ועוד קורסים שונים למטפלים.

שייכות לאיגודים:

בעבר עסקתי ביעוץ קריירה במכון "מילא", והנחיתי סדנאות לחיפוש ומימוש היעוד המקצועי. במסגרת "נעמת" טיפלתי בזוגות, משפחות, ויחידים, וכן שימשתי כפסיכולוגית של עמותת "ה.ל.ל" במסגרת התנדבותית. כיום, מזה זמן רב, אני בעלת קליניקה פרטית, ובמקביל הייתי גם חלק מצוות "מכון קליר רבין" לטיפול זוגי.הצטרפו לאינדקס הרופאים!