אורית ירון רביב

אורית ירון רביב

קרא עוד אודות אורית ירון רביב >
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

  • התייעצו עכשיו עם אורית ירון רביב
    התייעצו עכשיו עם אורית ירון רביב

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

פסיכולוגית, לאחר התמחות בפסיכולוגיה קלינית במרכז לבריאות הנפש "רמת חן". במסגרת התמחותי רכשתי ניסיון רב בטיפול באנשים במגוון גילאים וקשיים נפשיים, ובמגוון שיטות טיפול. מאמינה כי גם אם מגיעים אליו מתוך משבר ומצוקה, טיפול יכול להיות מתנה נהדרת שאדם מעניק לעצמו. מאמינה גם כי טיפול צריך להיות נגיש וזמין לכל אדם שיחפש אותו, ועל כן משלבת עבודה בקליניקה פרטית עם עבודה במגזר הציבורי. מתמחה בטיפול בעיקר בגישה פסיכודינמית, אך משלבת בעבודתי כלים קוגניטיביים התנהגותיים ומתאימה את השיטה לאדם הנמצא מולי. עובדת ב"מרכז יעוץ לנוער" של עיריית פתח תקוה בטיפול במתבגרים ובמתן ייעוץ והדרכה להורים. עובדת גם בקליניקה פרטית בכפר סבא. בעלת ניסיון רב באבחון פסיכולוגי ובהערכה תעסוקתית.

נסיון אקדמי:

MA בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן.
BA בפסיכולוגיה ושירותי אנוש מאוניברסיטת חיפה.
הכשרה בטיפול פסיכודינמי פרטני
הכשרה מקיפה וניסיון רב באבחון תעסוקתי
הכשרה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי בהפרעות חרדה מגוונות
הכשרה בטיפול פסיכודינמי קצר מועד וממוקד

שייכות לאיגודים:

סיימתי התמחות קלינית במרכז לבריאות הנפש ע"ש בריל ברמת חן, במרפאה ובמחלקת אשפוז יום. רכשתי ניסיון רב בטיפול בבעיות של חרדה, דיכאון, מצבי משבר, בעיות בזהות ובדימוי עצמי, קשיים בינאישיים ועוד. זאת, במסגרת טיפול פרטני וקבוצתי.
בנוסף, עוסקת באבחון תעסוקתי במסגרות פרטיות וציבוריות מזה שנים רבות.הצטרפו לאינדקס הרופאים!