ד"ר נילי בן צוק

ד"ר נילי בן צוק

קרא עוד אודות ד"ר נילי בן צוק >
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

טרומפלדור 3 - כפר סבא  
  • צרו קשר עם ד"ר נילי בן צוק
    התייעצו עכשיו עם ד"ר נילי בן צוק

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

שמי ד"ר נילי בן צוק. מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת האגודה לטיפול משפחתי. אני אם ל-שלושה וסבתא. התמחותי : טיפול זוגי ופרטני טיפול במצבי משבר מצבי לחץ וטראומה מצבי חרדה הדרכת הורים יועצת חינוכית ומדריכת יועצים באקדמיה בעלת ניסיון רב שנים בטיפול ממוקד, קצר מועד ה"דיבור" הטיפולי שלי עוסק באיתור הצרכים של הקליינט תוך שימת דגש על רגשות ותובנות. האני מאמין שלי: כל אחד יכול לשנות ולשפר את חייו. מטרתי כמטפלת להיות שם בשביל מי שרוצה לעשות את השינוי.

נסיון אקדמי:

לימודים: תואר ראשון ושני - באוניברסיטת בר אילן . למודי ייעוץ ופסיכולוגיה. תואר שלישי - אוניברסיטת ניו פורט קליפורניה. עם הדרכה מאוניברסיטת בר אילן. לימודים והתמחות בטיפול זוגי ומשפחתי - אוניברסיטת תל אביב " התכנית האינטרדיסציפלינרית הדו שנתית"..

שייכות לאיגודים:

היום: מקבלת בקליניקה פרטית. בעבר: תחנה לטיפול בהרצליה ראש תכנית הדרכה ליועצים חינוכיים - אוניברסיטת ת"א. אוניברסיטת באר שבע,תוכניות למניעת אלימות. מכללת בית ברל מגמת חינוך מיוחד.הצטרפו לאינדקס הרופאים!