ד"ר נעמה קינן

ד"ר נעמה קינן

קרא עוד אודות ד"ר נעמה קינן >
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

  • התייעצו עכשיו עם ד"ר נעמה קינן
    התייעצו עכשיו עם ד"ר נעמה קינן

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

שמי נעמה קינן, אני קלינאית תקשורת בכירה מזה עשרים שנה. הקליניקה הפרטית שלי נמצאת בביתי, בישוב פרדסיה שבשרון. עיקר עבודתי עם ילדים בגיל הרך ובגילאי בית הספר היסודי. אני דוברת עברית ואנגלית ברמה של שפת אם, ויכולה לתת שירותי אבחון וטיפול לילדים, ייעוץ והדרכת הורים, וכן הדרכה מקצועית, הרצאות וסדנאות לסטודנטים ואנשי מקצוע מתחומי הטיפול.

נסיון אקדמי:

את התואר הראשון והשני בהפרעות בתקשורת קיבלתי מאוניברסיטת מרילנד בארה"ב. את הדוקטורט שלי, שהתמקד באיפיוני הלקות השפתית אצל ילדים דוברי עברית, קיבלתי מאוניברסיטת CUNY בניו יורק, בהנחיית פרופסור נעמה פרידמן (אוניברסיטת תל אביב) ופרופסור ריצ'רד שוורץ (CUNY).

שייכות לאיגודים:

לאורך 20 שנה אני עובדת באבחון וטיפול בילדים עם הפרעות בתקשורת, שפה, ודיבור, במגוון של מסגרות כמו מכונים להתפתחות הילד, מסגרות של חינוך מיוחד, ובקליניקה הפרטית בביתי. במקביל לעבודתי הקלינית, אני מרצה בכירה בחוג להפרעות בתקשורת במרכז האוניברסיטאי אריאל, ומלמדת שם קורסים בהתפתחות שפה והפרעות שפה אצל ילדים. כמו כן, אני עוסקת במחקר בתחומים אלה.הצטרפו לאינדקס הרופאים!