ד"ר שירי בן-נאים

ד"ר שירי בן-נאים

קרא עוד אודות ד"ר שירי בן-נאים >
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

  • התייעצו עכשיו עם ד"ר שירי בן-נאים
    התייעצו עכשיו עם ד"ר שירי בן-נאים

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

מתמחה בטיפול באנשים שעוברים משברים שונים, אובדן ופרידה, נכות ומחלה, ומרגישים שהם או עולמם אינם כפי שהיו, או כפי שהיו רוצים שיהיו... אני מטפלת בגישות דינמיות, קוגניטיביות-התנהגותיות ואקזיסטנציאליות.

נסיון אקדמי:

למדתי באוניברסיטת בר-אילן, תואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה, תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית, ודוקטורט בפסיכולוגיה במחקר שבחן את הדרכים השונות בהן בני זוג מביעים רגשות במהלך הקונפליקטים שלהם. לימודי הפסיכולוגיה השיקומית הובילו אותי להתמחות בעבודה עם אנשים הסובלים ממחלות פיזיות, ועבדתי מספר שנים עם חולים אונקולוגיים בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. בהמשך, ועד היום, אני עובדת עם אוכלוסיה רחבה הסובלת מקשיים נפשיים במסגרת מרפאת החוץ הפסיכיאטרית בביה"ח הדסה. במהלך שנים אלה למדתי גישות טיפול שונות, ואני מתמחה בעיקר בטיפול דינמי ובטיפול קוגניטיבי-התנהגותי, אותן אני מתאימה למטופל יחד איתו לפי צרכיו. במקביל, הובילו אותי הממצאים המרתקים שהעליתי בעבודת הדוקטורט שלי ללימודי טיפול זוגי בגישת "אימאגו", המדגישה את אופי התקשורת בין בני הזוג ואת יכולתם לסייע זה לזו בפתרון הדדי של קשיים. בעבודתי עם זוגות אני משלבת את הניסיון הטיפולי עם הידע המחקרי כדי לסייע להם לצמוח מתוך משבר, ביחד. בעבודתי היומיומית אני משלבת בין עבודה במרפאה ציבורית, קליניקות במודיעין ובמושב רמת-רזיאל, הנחיית קבוצות והוראת סטודנטים.הצטרפו לאינדקס הרופאים!