דליה בן עמי

דליה בן עמי

קרא עוד אודות דליה בן עמי >
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

ערבי נחל 30 - מכבים-רעות  
  • התייעצו עכשיו עם דליה בן עמי
    התייעצו עכשיו עם דליה בן עמי

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

עובדת סוציאלית ופסיכותירפיסטית, מומחית בתחום של טיפול במצבי לחץ ומשבר בכלל וטיפול במתבגרים בפרט, ביניהם מתבגרים עוברי חוק.
אני מאמינה בכוח שלך להבין ובאומץ לשנות, אם רק תרצה בכך, כי הרוח תחליט לאן תגיע אם אתה שט בסירת מפרש, אבל בחתירה אפשר להגיע לכל מקום שתרצה.
את מגוון ניסיוני המקצועי כעובדת סוציאלית - פסיכותרפיסטית וניסיון החיים שלי כאדם, כאישה וכאם אשמח להעניק לכם במסגרת טיפולית פרטית, דיסקרטית ומוגנת, אשר תהווה מסגרת מאפשרת להעלאת קשיים, דילמות והתלבטויות עימם אתם מתמודדים.

נסיון אקדמי:

תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בן גוריון
בוגרת תכנית פסיכותרפיסטית ממוקדת ע"ש אלי חן ז"ל, אוניברסיטת בר – אילן
בוגרת קורס גישור במעמד אישי במרכז לייעוץ משפחתי, הסדרי גירושין בהסכמה, תל אביב

שייכות לאיגודים:

עוסקת בטיפול שנים רבות במגוון נושאים הקשורים להתמודדות במצבי לחץ ומשבר אצל מתבגרים ומבוגרים ביניהם: גירושין, שכול ומוות במשפחה, אובדנים שונים, פיטורין, קשיים ביחסים בין הורים וילדים/מתבגרים, עבריינות נוער.
כמו כן הדרכתי עובדים סוציאליים, הדרכה פרטנית וקבוצתית.


משנת 2009 אני עוסקת גם בתחומים הקשורים להתנהגות מינית לא מותאמת ופוגעת אצל ילדים ובני נוער במסגרת עמותת על"ם.
ממשיכה לקבל הדרכה וללמוד לגבי חידושים מקצועיים במגוון גישות וטכניקות טיפוליות.

במסגרת עבודתי אני עובדת במגוון טיפולים: טיפול פרטני (אישי), הדרכת הורים, טיפול קבוצתי, טיפול משפחתי. בטיפולים אלו אני משתמשת במגוון טכניקות וגישות טיפוליות: גישור, קלפים טיפוליים, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, זיכרונות ילדות ושיטות טיפול הקשורות לטיפול הדינמי הממוקד.
בעלת ניסיון של שנים באגף הרווחה בחולון כפקידת סעד לסידרי דין, לאחר הכשרה בנושא זה במכון להכשרת עובדים סוציאלים.הצטרפו לאינדקס הרופאים!