מרפאות :

  • שרה אהרונסון 35 - רמת גן
  • התייעצו עכשיו עם יעל בוקאי
    התייעצו עכשיו עם יעל בוקאי
-
שלח >

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

תקציר אודות הרופא :

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?

מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מתמחה בטיפול במתבגרים. בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי. עוסקת בטיפול שנים רבות בשירות הציבורי וכיום גם בקליניקה פרטית ברמת גן. מתמחה בטיפול בבני נוער במצבי משבר וסיכון: שימוש באלכוהול וסמים, התנהגות אלימה, פגיעות מיניות, דיכאון. מעניקה הדרכת הורים למתבגרים במצבי משבר וסיכון. אני מאמינה כי יש לשלב בין טיפול במתבגרים לבין הדרכת הוריהם. להבנתי, הטיפול המיטבי בבני נוער הינו טיפול אשר מקיף את כל מעגלי חייו של הנער. לפיכך ישנם מצבים בהם רצוי לטפל בנער ובמשפחתו תוך שיתוף פעולה עם גורמי החינוך הרלוונטים בביה"ס.

נסיון אקדמי:

מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת ע"י האגודה הישראלית לטיפול במשפחה ובנישואין. בעלת תואר שני (MSW) עבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי. תואר ראשון (B.A) בעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. קורסים השתלמויות וסדנאות: טיפול ושיקום בני נוער במצבי סיכון ומשבר.

שייכות לאיגודים:

עובדת סוציאלית שנים רבות במגזר הציבורי בתחום של טיפול בבני נוער במצבי משבר וסיכון, הדרכת הורים, הדרכת עובדים. בשנים 2009-2012 מטפלת זוגית ומשפחתית בתחנה לטיפול זוגי ומשפחתי ברמת גן.אינפומד בריאות דיגיטלית בע"מ
infomed.co.il (הדפסה)