יעל ירון

יעל ירון

קרא עוד אודות יעל ירון >
תחום ראשי: פסיכותרפיה
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

הרכבת 13 - ירושלים  
התייעצו עכשיו עם אחד ממומחי הפסיכותרפיה שלנו:
אורלי שלח אורלי שלח
פסיכותרפיסטית התנהגותית-קוגניטיבית (C.B.T). קרא עוד
תהילה גיגי הראל תהילה גיגי הראל
פסיכולוגית קלינית קרא עוד

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

בקליניקה נעימה בשכונת רחביהבירושלים אני מטפלת במתבגרי, מבוגרים צעירים (Young adults) - גילאי 20-30 וכן במבוגרים ועוסקת בהדרכת הדרכת הורים. בגישה דינמית ובטיפול דינמי קצר מועד

נסיון אקדמי:

אני בעלת תואר בוגר בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה (2002) ובעלת תואר מוסמך בעבודה סוציאלית במגמת טיפול ישיר מהאוניברסיטה העברית (2009) בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה של שרותי היעוץ לסטודנט של האוניברסיטה העברית (2012) כמו כן סיימתי קורס שנתי של טיפול במתבגרים וצעירים נפגעי סמים (בית הספר המרכזי לעובדים סוציאליים של משרד הרווחה בשנת 2008) וקורס הנחיית והדרכת הורים של הרשות הלאומית למלחמה בסמיםבשנת 2008.

שייכות לאיגודים:

במשך 7 שנים ניהלתי תחנה אותה הקמתי לטיפול במתבגרים נפגעי סמים והוריהם בעיר קרית מלאכי. במקביל בחלק מהתקופה ניהלתי גם את התחנה לטיפול במתבגרים והוריהם בראשון לציון תחנות אלה שייכות לעמותת אל-סם ומפוקחות על ידי משרד הרווחה. כיום אני עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית במחלקת המבוגרים של בית חולים לחולי נפש של משרד הבריאות. במהלך הכשרתי בפסיכותרפיה עבדתי בשרותי היעוץ בטיפול בסטודנטים תלמידי האוניברסיטה העברית.הצטרפו לאינדקס הרופאים!