יעל מנלסון

יעל מנלסון

תחום ראשי:

מרפאות :

  • יאנוש קורצאק - חיפה
  • התייעצו עכשיו עם יעל מנלסון
    התייעצו עכשיו עם יעל מנלסון
-
שלח >

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

תקציר אודות הרופא :

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?

מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

מטפלת במתבגרים ומבוגרים המתמודדים דיכאון, חרדה, דימוי עצמי נמוך, מצבי משבר, הפרעת קשב וריכוז, תהליכים של גיבוש זהות מינית, קשיים בקשר, מצבי אבל ושכול, המתמודדים עם סבל שמקורו לא ידוע ועוד.

נסיון אקדמי:

BA בפסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, אוניברסיטת בר-אילן. MA בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת חיפה. פרקטיקום בעליית הנוער, חיפה. התמחות במרפאה לבריאות הנפש, קופת חולים כללית, חיפה.

שייכות לאיגודים:

אני מטפלת מזה מספר שנים במטופלים בטווח גילאים רחב המתמודדים עם קשיים שונים. עבדתי מספר שנים עם נוער במחלקת נוער בבית חולים "שלוותה" וכן במסגרת פנימייה של עליית הנוער. כמו כן, עסקתי בהנחיית סטודנטים לתואר ראשון בפסיכולוגיה במסגרת התנסותם הטיפולית. פסיכולוגית בשירות פסיכולוגי חינוכי - טיפול, הדרכות הורים, אבחון וייעוץ לצוותים חינוכיים. מטפלת ויועצת למתבגרים ולהורים מטעם המרכז הגאה בת"א ומלווה מדריכים של קבוצות תמיכה לנוער הומו-לסבי. מטפלת בקליניקה פרטית בחיפה.אינפומד בריאות דיגיטלית בע"מ
infomed.co.il (הדפסה)