ליאת רוזנשטיין

ליאת רוזנשטיין

קרא עוד אודות ליאת רוזנשטיין >
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

הבנים 14 - הוד השרון  
  • צרו קשר עם ליאת רוזנשטיין
    התייעצו עכשיו עם ליאת רוזנשטיין

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

כמטפלת זוגית ומשפחתית הריני מציעה למטופליי דרך להיחלצות ממשבר זוגי ו/או משפחתי. דרך כזו שתסייע להם בהמשך דרכם להתגבר ביתר קלות על בעיות תקשורת. בחיי האישיים אני רעיה ואם לשני ילדים. תחום הייעוץ הזוגי והייעוץ המשפחתי הם עבורי עולם ומלואו. אני מאמינה בכל מאודי שהיחסים שלנו עם האחר הם המפתח האמיתי לאושר שלנו, ושם עלינו לקחת אחריות אמיתית על התהליך ועל התוצאות. שיטות הטיפול: טיפול זוגי בשיטת המרתון הזוגי שפותחה ע"י ד"ר אורית ארבל: שיטת המרתון הזוגי הינה שיטה יעילה, ממוקדת ומהירה להתמודדות עם משבר בזוגיות. המרתון הזוגי מתחיל בפגישת היכרות שמטרתה הבנת הקשיים הקיימים במערכת הזוגית. בהתאם לקשיים הקיימים, מותאמת לבני הזוג תוכנית מרתון זוגי יחודית. כל פגישה נמשכת כשעתיים על מנת שהצדדים יקבלו ביטוי כראוי. באופן הדרגתי נחשפים בני הזוג למקור הקשיים אותם הם חווים ולומדים כיצד להתמודד עמם בדרך הנכונה. יעוץ אישי ליחידים: היעוץ האישי מיועד לשני קהלי יעד עיקריים: * רווקים/רווקות המעוניינים בזוגיות, אך מתקשים למצאה או לשמרה * יחידים בזוגיות המעוניינים ביעוץ פרטני למען שיפור יחסיהם עם בן/בת הזוג. מפגשי יעוץ סדירים, כל מפגש הוא למשך שעה. כל שנותר לי, הוא להזמין אתכם למסע משותף של גילוי ושל התפתחות. ליאת רוזנשטיין - יעוץ זוגי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי 052-2306286

נסיון אקדמי:

תעודת הסמכה בייעוץ ובהדרכה זוגית, אישית ומשפחתית. תעודת הסמכה בגישור. תואר B.Ed בחינוך בהתמחות מדעי החברה, תעודת בוגרת לימודי חינוך בלתי פורמאלי. תעודת הוראה.

שייכות לאיגודים:

באמתחתי ניסיון רב בייעוץ, בהדרכה ובהנחיית קבוצות. עבודה מרובה עם יחידים, זוגות ומשפחות על שיפור היחסים הבינאישיים.הצטרפו לאינדקס הרופאים!