ליליה בינה

ליליה בינה

קרא עוד אודות ליליה בינה >
תחום ראשי: אימון
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

סער 148 - נופית  
  • צרו קשר עם ליליה בינה
    התייעצו עכשיו עם ליליה בינה

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

ליליה בינה Ph.D מאמנת מומחית לתחום הגיל השלישי, זקנה וסבתאות ומפתחת מודל אימון המכונה "עגנו-תרפיה לגיל הזהב". מטרת האימון היא ללמוד לראות את הזקנה באור חיובי, לתת משמעויות חדשות לחיים ולהשתמש בעוצמות הקיימות בנו. תואר ראשון במדעי ההתנהגות, מורה מוסמכת לחינוך מיוחד עם ניסיון הוראה של כחמש עשרה שנה. התמחות עם ליקויי- למידה, ליקויי-ראיה ועיוורים. תואר שני בספרות עברית ותואר שלישי בחינוך עם התמחות בתחום זקנה. כעשר שנים ניהלתי מרכז יום לקשיש, וכיום עוסקת באימון אישי. מאמנת מומחית E/MCI מטעם איק"א – האיגוד הישראלי לאימון. אנו נתקלים בחיינו בבעיות יומיומיות, קשיים עם עצמינו, נכדינו, ילדינו והורינו. לדוגמא, כסבתא: בתי רוצה שאבוא מחר לשמור על הנכד ואילו, אני אמורה להיפגש עם חברה. מה אעשה? האם אוותר או אלך? או, כבן: אבי חולה אלצהיימר, גר בביתו עם מטפלת זרה ומחר היא יוצאת לחופשה בת שבועיים. אני חייב לנסוע מחר לכנס ואינני יודע מה לעשות. האם להכניסו לבית סיעודי לשבוע? האם להשיג לו מטפלת חילופית? איך אכניס לביתו מישהי זרה? למי פונים? אשמח לשוחח, לעזור, ללוות ולאמן. אני מאמינה שכל אדם הוא אינדיודום בפני עצמו עם רצונות ושאיפות. לכל אדם, בכל גיל ובכל שלב הזכות לחיות חיים איכותיים ומלאי משמעות.

נסיון אקדמי:

תואר ראשון במדעי ההתנהגות. מורה מוסמכת לחינוך מיוחד. תואר שני בספרות עברית תואר שלישי בחינוך גרנטולוגי/זקנה מאמנת מומחית E/MCI מטעם איק"א - האיגוד הישראלי לאימון.

שייכות לאיגודים:

מנהלת מרכז-יום לקשיש ומאמנת מומחית לתחום הגיל השלישי, זקנה וסבתאות.הצטרפו לאינדקס הרופאים!