מיכל א. עומר

מיכל א. עומר

קרא עוד אודות מיכל א. עומר >
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

השקדים 31 א - קרית טבעון  
  • התייעצו עכשיו עם מיכל א. עומר
    התייעצו עכשיו עם מיכל א. עומר

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

מיכל א. עומר, M.A. (משנת 1987) בפסיכותרפיה באמצעות יצירה והבעה. למיכל דרגת מדריך רשום ביה"ת, ואישור משרד הבריאות לעיסוק בריפוי בהבעה ויצירה מס. 14745. תעודת הוראה של מ. החינוך , מ -1983 אני מומחית בתחום הפסיכודרמה, ובשילוב של יצירה והבעה בתחומי האומנות השונים, עם מסעות טרנס-פרסונליים במסגרת העבודה הפסיכותרפויטית. עובדה זו מעניקה לעבודתי כוח ועוצמה רבה. לצד היותי מומחית בתחומי עיסוקי השונים, אני ממשיכה בלימוד, חיפוש וחקירה מתמדת אחר דרכים חדשות, והעמקת ההכרות עם נפשו ורוחו של האדם. יש לי קשר עמוק ומתמשך עם עולם המוסיקה. בנעורי למדתי נגינה בפסנתר ופיתוח קול. במשך שנים רבות הייתי זמרת פעילה, הן כסולנית והן בהרכבים קוליים קאמריים שונים. היום אני משתמשת במוסיקה (קלאסית ואחרת) במסגרת עבודתי הטיפולית. בעלת יכולת גבוהה ביותר לאבחנה מדוייקת, יצירת קשר מהיר ואמין עם יחיד וקבוצה, יצירתיות וגמישות וגם תעוזה ללכת עם המטופל למצבים מאיימים בחייו, ברגישות ויכולת אילתור מחד, ומאידך, נאמנות מוחלטת למטופל, ויכולת להתאים את הכלים הטיפוליים השונים לצרכיו המיוחדים. היום אני ממשיכה בעבודתי כמנחת סדנאות קבוצתיות מתמשכות וסדנאות קצרות מועד לפי הזמנה, ומנהלת פרקטיקה פרטית.

נסיון אקדמי:

מיכל א. עומר, M.A. ( Lesley college משנת 1987) בפסיכותרפיה באמצעות יצירה והבעה. מדריכה רשומה ביה"ת, ואישור משרד הבריאות לעיסוק בריפוי בהבעה ויצירה מס. 14745. תעודת הוראה של מ. החינוך , מ -1983 (מכללת אורנים)
למדתי אצל טובי המורים בעולם בתחום: פאולו קניל השוויצרי, אנט ברדרוד מהולנד, מיירון שאראף מארה"ב, פרנסיס סמית – גולדברג, וגם פרופ' פיטר רואן, יו"ר האגודה האמריקאית לפסיכודרמה. בישראל: אליאב נהרין, צביקה תורן, יעקב נאור, פרופ' יעקב רז, דר' נחי אלון, מיכה אנקורי, מתי ליבליך, ואחרים.

שייכות לאיגודים:

נסיונה המקצועי שלי הוא רחב ומקיף ביותר:

לימדתי באונ' ת"א, במכללת הגליל המערבי ובמכללת עמק יזרעאל. כ-20 שנה לימדתי באוניברסיטת חיפה, בפקולטה לרווחה ובריאות.

עבדתי עם נשים מוכות, עם בוגרים בעלי צרכים מיוחדים בפרויקט דיור מוגן באגודת ניצן, עם אוכלוסיות במצוקה בלשכות רווחה במקומות שונים, עם ילדים אוטיסטים, עם נגמלים מסמים ובני משפחותיהם, משפחות חד-הוריות ומשפחות אומנה. בנוסף לאלה עבדה מיכל בהדרכת מטפלים בסדנאות קצרות מועד בלשכות רווחה במקומות שונים, והנחתה סדנאות של קבוצות עובדים במקומות שונים במטרה לגבש רוח צוות ולעזור בפתרון בעיות מצטברות של מתחים וחיכוכים במקום העבודה.

מילאתי גם תפקידי הוראה וניהול במסגרת החינוך הפורמלי, הן כמורה ומחנכת בבי"ס יסודי בקיבוץ, והן כמנחת מורות חיילות בבסיס הטירונות של המרכז לקידום אוכלוסיות מיוחדות בצה"ל.הצטרפו לאינדקס הרופאים!