מרגלית  בושויץ

מרגלית בושויץ

קרא עוד אודות מרגלית בושויץ >
תחום ראשי: פסיכותרפיה
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

מיכה 10 - תל אביב יפו  
  • התייעצו עכשיו עם מרגלית בושויץ
    התייעצו עכשיו עם מרגלית בושויץ

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית והתמחות בפסיכותרפיה וטפול זוגי.30 שנות נסיון מקצועי.מומחית בטפול במצבי פרידה.בעיות באינטימיות זוגית ויחסים בין-אישיים.טפול בפוסט טראומה[אובדן,ניצול מיני,גרושין,שכול].מנחת קבוצות לגדילה והתפתחות אישית והעצמה נשית.[בעיות של דימוי עצמי,קבלת החלטות קרדינליות].טפול משפחתי והדרכת הורים. משלבת בין עבודה פנימית מעמיקה למציאות החיים,באוירה חמה,מאפשרת,מקבלת,אנושית,אמפתית,תומכת ומצמיחה.מאמינה בדיאלוג,הרהור משותף,יעוץ קונקרטי בעת הצורך.מתאימה את גישות העבודה לצרכי המטופל.זמינה ונגישה.מציעה מיפגש בקליניקה במרכז העיר,אסטתית,חמה,מכילה ועוטפת בחם ורוגע. משלבת ידע מקצועי עשיר עם תבונת הלב,אמונה בשינוי והרבה תקוה.

נסיון אקדמי:

תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית,
התמחות בפסיכותרפיה פסיכודינמית.
התמחות בטפול זוגי ומשפחתי.הכשרה בטפול קבוצתי ופסיכודרמה.

שייכות לאיגודים:

מדריכה מקצועית לעובדים סוציאלים קלינים בטפול אישי ומשפחתי.[בשרותי רווחה ובשקום נכים,אלמנות ומשפחות שכולות,בבטוח לומי ומשרד הבטחון].
טפול במיתבגרים בתיכון לאמנויות.
חברת בצוות מטפלים במכון ירושלמי בראשות דר ברגמן,ובמכון לפסיכולוגיה מיתקדמת בראשות דר גרין-נאות אפקה.
עבודה במי"טל-טפול בניפגעי תקיפה וניצול מיני.
תירפיסטית של קיבוץ.
הדרכה והוראת עובדים סוציאלים בסוגיות טיפוליות.[טיפול בניגמלי סמים,טפול זוגי,משפחתי והדרכת הורים,טיפול קלאסי אינדיבידואלי בבעיות חיים ומשברים אישיים].
טפול קבוצתי.הצטרפו לאינדקס הרופאים!