קובי  אטיאס

קובי אטיאס

תחום ראשי: פסיכותרפיה
תחום משני:

מרפאות :

  • דרויאנוב 5 - תל אביב יפו
  • התייעצו עכשיו עם קובי אטיאס
    התייעצו עכשיו עם קובי אטיאס
-
שלח >

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

תקציר אודות הרופא :

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?

מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

קובי אטיאס, MSW פסיכותרפיסט מוסמך, מטפל במבוגרים ונוער.(מס' רישום בפנקס 19984). בעל ניסיון רב בטיפול במתבגרים ובאנשים המרגישים צורך לעשות שינוי בחייהם, אנשים החשים ריקנות או אי שביעות רצון בכל שלב בחיים. מטפל בקשיים ביצירת קשר זוגי ובבחירת מקצוע ועיסוק. כמו כן מומחה יחיד מסוגו בארץ וממשיך דרכה של יעל האפט בתחום פסיכוכירולוגיה- אבחון פסיכולוגי בכף היד. באמצעות אבחון בכף היד ניתן להבין את הסיבות המעכבות אדם מלהגשים את שאיפותיו, לאבחן קשיים רגשיים הגורמים לבעיות בריאותיות, ואפילו להבין סיבות למצבים בהם הטיפול הפסיכולוגי תקוע ואינו מתקדם.

נסיון אקדמי:

קובי אטיאס, MSW פסיכותרפיסט מוסמך, מטפל במבוגרים ונוער.(מס' רישום בפנקס 19984). בעל ניסיון רב בטיפול במתבגרים ובאנשים המרגישים צורך לעשות שינוי בחייהם, אנשים החשים ריקנות או אי שביעות רצון בכל שלב בחיים. מטפל בקשיים ביצירת קשר זוגי ובבחירת מקצוע ועיסוק. כמו כן מומחה יחיד מסוגו בארץ וממשיך דרכה של יעל האפט בתחום פסיכוכירולוגיה- אבחון פסיכולוגי בכף היד. באמצעות אבחון בכף היד ניתן להבין את הסיבות המעכבות אדם מלהגשים את שאיפותיו, לאבחן קשיים רגשיים הגורמים לבעיות בריאותיות, ואפילו להבין סיבות למצבים בהם הטיפול הפסיכולוגי תקוע ואינו מתקדם.אינפומד בריאות דיגיטלית בע"מ
infomed.co.il (הדפסה)