ד"ר יעל פרונט

ד"ר יעל פרונט

מומחית ברפואת שיניים לילדים

קרא עוד אודות ד"ר יעל פרונט >
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

מוריה 53 - חיפה  
  • צרו קשר עם ד"ר יעל פרונט
    צרו קשר עם ד"ר יעל פרונט

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

ד"ר יעל פרונט, רופאת שיניים מומחית ברפואת שיניים לילדים. מקבלת מטופלים בקליניקה הפרטית שלה בחיפה ובביה"ח רמב"ם ביחידה לטיפולי שיניים לילדים שנולדו עם מומים מולדים של הפנים והלסתות, וילדים בסיכון גבוה.

בנוסף לעבודתה הקלינית, ד"ר יעל פרונט מלמדת בביה"ס לסייעות "מזור", מרצה בבית החולים רמב"ם לסטודנטים לרפואה ומתמחים ברפואת שיניים בתחומים שונים. כמו כן, מרצה בארץ באופן קבוע בהסתדרות לרפואת שיניים בישראל ובכך תורמת מהידע וניסיוני הרב גם בהקניית ידע לרופאי שיניים כללים.

במסגרת עבודתה בבית החולים, ד"ר יעל פרונט משתתפת במחקרים רבים, כותבת ומפרסמת מקרים ומחקרים בתחום רפואת שיניים.

ד"ר יעל פרונט מאמינה בהקניית הרגלים טובים להיגיינת הפה והגוף מגיל צעיר, בשילוב עם תזונה נכונה, ניתן היום לגדל דור של ילדים ללא עששת. לעומת זאת כאשר יש בעיה דנטלית הטיפול חייב להתבצע ע"י איש מקצוע מיומן ומנוסה בכדי לאפשר חוויה טובה ומהנה בכל שלבי הטיפול. 
נסיון אקדמי:

התמחות ברפואת שיניים לילדים, אוניברסיטת תל אביב.הצטרפו לאינדקס הרופאים!