מרפאת שיניים ממילא

מרפאת שיניים ממילא

מתמחה בשתלים דנטליים, הרמת סינוס, שיקום פה מלא, כירורגית פה ולסת, אסתטיקת החיוך, טיפולי שיניים אסתטיים, כתרי זירקוניה, למינייט.

קרא עוד אודות מרפאת שיניים ממילא >
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

מרכז רפואי מדיטון, מלון מצודת דוד, רחוב המלך דוד 7 - ירושלים  
  • צרו קשר עם מרפאת שיניים ממילא
    צרו קשר עם מרפאת שיניים ממילא

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

מרפאת שיניים ממילא – לזרוביץ, ארקי-בורשטין, אטלני וליברמן

מרפאת שיניים איכותית המבוססת על טהרת רופאים בוגרי הדסה עין כרם ורופאים מומחים, מצויה בסביבה נעימה ויוקרתית במלון מצודת דוד בירושלים ונעזרת במיטב החומרים וקדמת הטכנולוגיה ברפואת שיניים. המרפאה מעניקה יחס אישי ופרטני לקהל לקוחותיה תוך מחויבות ואחריות. 

המרפאה מהווה מרכז השתלות שיניים ואסתטיקת החיוך. אנו מחויבים לטיפולים איכותיים וארוכי טווח תוך ניצול מירבי של ביטוח השיניים למי שיש. על כן משלבים כוחותינו במרפאה:

דר טובי לזרוביץ – רופא מומחה, כירורג פה ולסת בכיר בתל השומר בעל ניסיון עצום בניתוחים דנטליים (הרמת סינוס, מתיחת עצם השתלות עצם וכדומה) ובהשתלות דנטליות. 

דר בורשטין-ארקי חוה, דר אטלני דוד ודר אסתי ליברמן – רופאים משקמים בוגרי הדסה, בעלי ניסיון רב ושם מעולה בתחום השיקום והאסתטיקה. הרופאים משקיעים שעות רבות בלימודי המשך ובחידושים לטובת איכות הטיפולים בשיטות מתקדמות ולרווחת המטופלים.

השינניות: מירי ואביבית אשר דואגות להעניק מעקב ותחזוקה למטופלים במהלך ובתום הטיפולים על מנת להבטיח תוצאות ארוכות טווח ומניעת בעיות חדשות

הצוות האדמיניסטרטיבי: מלווה את המטופל לאורך כל הטיפול על שאלותיו, חששותיו, והתלבטויותיו ביחס אדיב, אישי וחם. הצוות שלנו מנוסה בהתנהלות מול ביטוחי השיניים השונים ועוזר למטופל למקסם את המגיע לו מהביטוח. 


מרפאת ממילא עובדת מול כל ביטוחי השיניים: דיקלה, הראל-שילוח, הפניקס (משטרה, בזק, חברת החשמל וכולי)  מנורה , מגדל.

מרפאת הסדר שתלים ואסתטיקה של אילון (אגד, משרד הביטחון וכולי)
הצטרפו לאינדקס הרופאים!