קליניקת מעגלים- דיקור סיני לפוריות

קליניקת מעגלים- דיקור סיני לפוריות

מתמחה בטיפולי פוריות משלימים לנשים וגברים

קרא עוד אודות קליניקת מעגלים- דיקור סיני לפוריות >
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

מרכז גירון, ז'בוטינסקי 5 חדר 218 - רעננה  
מרכז גירון, ז'בוטינסקי 5 חדר 218 - רעננה  
  • צרו קשר עם קליניקת מעגלים- דיקור סיני לפוריות
    התייעצו עכשיו עם קליניקת מעגלים- דיקור סיני לפוריות

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

שפות נוספות:
  • אנגלית
עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

קליניקת מעגלים ברעננה מתמחה בטיפולי פוריות משלימים לנשים וגברים מעל 14 שנה. הקליניקה נותנת מענה בעיקר בתחום פוריות האישה ובתחום פוריות הגבר. 

בתחום של פוריות האישה: אי פריון בלתי מוסבר, הפלות חוזרות, שחלות פוליציסטיות והפרעות ביוץ, איכות ביציות ירודה, רירית רחם דקה, FSH גבוה ואיכות ביציות חלשה. 

בתחום פוריות הגבר: מורפולוגיה חלשה, איכות זרע ירודה, תנועתיות זרע לא טובה, וריקוצלה ועוד.

בנוסף אנו מטפלים בבעיות גניקולוגיות ובעיות גיל המעבר.

טיפולי הקליניקה משלבים מגוון טכניקות ושיטות ברפואה סינית לאיזון הורמונלי, רגשי ופיזיולוגי בשיטה הוליסטית הכוללת דיקור סיני, פורמולות אפקטיביות של צמחי מרפא, הכוונה לתזונה טבעית ותרגולות להפחתה ושחרור לחצים. במהלך 14 שנות פעילותנו במרפאה הפרטית ברעננה, טיפלנו 6 שנים ביחידה להפריה חוץ גופית בבית החולים הלל יפה בחדרה תחת הנחייתו של פרופסור אדריאן אלנבוגן.

הטיפול מוכר על ידי חברות ביטוח רבות במידה והמטופלים מבוטחים בביטוח פרטי לרפואה משלימה.
קצת עלינו

את הקליניקה מנהלים מזה 14 שנים מר קורן אליהו, ומר שרון אלישע, מומחים לרפואה סינית בתחום הפריון וגניקולוגית האישה, עם מוניטין מוכח של הצלחות מרובות. במסגרת עבודתנו בקליניקה הפרטית ובנוסף בשילוב עם היחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי הלל יפה במשך שש שנים, צברנו ניסיון רב והעשרנו את הידע המקצועי של הצוות הרפואי ומטופלות המחלקה במגוון הרצאות והדרכות בתחום פוריות הגבר והאישה.

"חרטנו על דגלנו לנסות ולסייע ככל האפשר לאותם נשים וזוגות הסובלים מבעיות פוריות ונמצאים במהלך הטיפולים או לפני ולפיכך מנסים להגדיל את סיכויי ההצלחה בשימוש במספר דרכים שהוכחו מחקרית כמשפרים את הצלחת הטיפולים.  אנו שמחים שבמהלך השנים שהקליניקה קיימת הצלחנו לעזור לאלפי זוגות להביא לעולם את משאת נפשם ולהפוך למשפחה מאושרת".


שרון אלישע

שרון אלישע מומחה דיקור סיני לפוריות

LIc AC&Herbs

מומחה לטיפול בבעיות פריון נשים וגברים . בוגר מכללת מדיסין במגמת דיקור וצמחי מרפא, בוגר מכללת מדיסין למטפל בכיר בטווינא. התמחה בדיקור בכללית משלימה,  התמחה בבית החולים שבסין Cheng du University Of TCM בתחום הגניקולוגיה במחלקת פריון נשים תחת הנחייתה של פרופסור  Xie ping  ובמחלקת פריון גברים.

מטפל בשיטת Stems & branches מעל 8 שנים.

טיפל ביחידה להפריה חוץ גופית (IVF)  במרכז הרפואי הלל יפה במשך 6 שנים.


קורן אליהו

קורן אליהו מומחה דיקור סיני ופוריות

LIc AC&Herbs

מומחה לטיפול בבעיות פריון נשים וגברים . בוגר מכללת מדיסין במגמת דיקור וצמחי מרפא, התמחה בדיקור בכללית משלימה תחת הנחייתו של רון סמרה . התמחה בבית החולים שבסין Chengdu University Of TCM בתחום הגניקולוגיה במחלקת פריון נשים תחת הנחייתה של פרופסור  Xie ping ובמחלקת פריון גברים תחת הנחיתו של פרופסור Zhang, מרצה לצמחי מרפא בקולג' לרפואה משלימה.

טיפל ביחידה להפריה חוץ גופית(IVF)  במרכז הרפואי הלל יפה במשך 6 שנים.


מאמרים מפורסמים:


הצטרפו לאינדקס הרופאים!