פרופ' אדריאן בקר

פרופ' אדריאן בקר

רופא בכיר במחלקה לאורתודונטיה בהדסה ירושלים

קרא עוד אודות פרופ' אדריאן בקר >
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

בית הנציב, דרך חברון 101א' - ירושלים  
  • צרו קשר עם פרופ' אדריאן בקר
    צרו קשר עם פרופ' אדריאן בקר

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

שפות נוספות:
  • אנגלית
עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

בעבר פרופסור במחלקה לאורתודונטיה בהדסה ירושלים, הוראה למתמחים במשך 40 שנה לקראת מומחיות, מורה לדורות רבים של אורתודונטים בארץ, בוחן בבחינות גמר. כעת מקבל מטופלים במרפאתו הפרטית בלבד.

רופא בכיר במחלקה בהדסה בעל ידע רב ומיומנות במקצוע באופן כללי ובנוגע לשיניים כלואות בפרט. המציא שיטות מקוריות בטיפול במצבים קשים ויועץ חיצוני לרופאים מומחים עמיתים.

חוקר בנושאים רבים ובמיוחד בגורמים, בשיטות מיוחדות ומתקדמות ובטיפול בכליאה של השיניים. כתב למעלה מ-150 מאמרים בעיתונות המקצועית הבינלאומית וספר שכבר יצא לאור במהדורה השלישית שלו. הספר תורגם ל-8 שפות זרות ונחשב למקור הסמכותי ביותר בתחום.

מנהל אתר אינטרנטי שבו מופיעים מאמרים קליניים מעשיים ותיאורתיים במטרה ללמד לקהל האורתודונטים בעולם את כל האספקטים הנוגעים בסיבות, במניעה, בטיפול לחילוץ שיניים שיניים כלואות, להביאן אל חלל הפה וליישרן במקומותן בקשת השיניים.  קיים גם דף ייעוץ שבו גם רופאים וגם הורים יכולים לשלוח צילומים ומידע קליני אחר ולבקש עצה לגבי טיפול של בעיות ייחודיות לגבי מטופל ספציפי. האתר נכתב בשפה האנגלית ותפוצתו מגיעה לכל קצות תבל. פרופ' בקר הוציא לאור עד כה מידי חודש יותר מ-75 מאמרים ושיעורים בנושאים אלה באתר.

מוזמן באופן תדיר להעביר קורסים בחו"ל ומרצה מבוקש בכנסים בינלאומיים בכל העולם.

נסיון אקדמי:

למד רפואת שיניים בלונדון אנגליה (הממלכה המאוחדת) והתמחה שם באורתודונטיה. הוכר כמומחה באורתודונטיה עם חקיקת החוק למומחיות בארץ ב-1977. 

כיהן כיו"ר ומייסד של הועדה המקצועית של ההסתדרות לרפואת השיניים שהיה אחראי על הכרה ומתן אישור הוראה למוסדות ומחלקות לאורתודונטיה וכן לאישור ולהענקת תואר מומחה לרופאים.

פרסים:

Keith Godfrey Visiting Professor, University of Sydney, Australia, October/November 2005. 

Cecil Steiner Annual Memorial Lecture laureate, University of Southern California, Los Angeles, USA, 2006. 

Recipient of the Paul Herren Award of the University of Bern, Switzerland, for 2017. 

שייכות לאיגודים:

American Association of Orthodontists

האגודה האורתודונטית בישראל


פורומים בניהול:

מאמרים מפורסמים:


הצטרפו לאינדקס הרופאים!