ד"ר יצחק פיינשטיין

ד"ר יצחק פיינשטיין

מנהל המחלקה הגניקולוגית של קופ"ח מאוחדת במרכז הארץ ומנהל מרכז בריאות האישה

קרא עוד אודות ד"ר יצחק פיינשטיין >
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

משה דיין 16 - פתח תקוה  
משה דיין 16 - פתח תקוה  
  • צרו קשר עם ד"ר יצחק פיינשטיין
    צרו קשר עם ד"ר יצחק פיינשטיין

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:


ד"ר יצחק פיינשטין הינו רופא נשים, מומחה בגינקולוגיה, בכירורגיה גניקולוגית ובכירורגיה אנדוסקופית, בעל ניסיון של כ- 25 שנים בתחום רפואת הנשים. מאמין ביחס אישי, פרטני, חם ואמפתי, לכל מטופלת בייחוד לאלה אשר עוברות פעולות כירורגיות.

ד"ר יצחק פיינשטיין מנהל מרפאה גינקולוגית מקצועית בפתח-תקווה ואחראי על תחום הגינקולוגיה של קופת חולים מאוחדת במחוז המרכז והשרון. בנוסף, ד"ר פיינשטיין מנהל את המרכז בריאות האישה, סניף תל אביב של קופת החולים מאוחדת. 

ד"ר יצחק פיינשטין שימש כגינקולוג ראשי של מחוז תל אביב והסביבה וכן כגינקולוג ראשי של קופת חולים לאומית. בנוסף היה שותף בהנהלת האיגוד הישראלי לכירורגיה אנדוסקופית גינקולוגית.

ד"ר יצחק פיינשטין בעל ניסיון עשיר בתחום הניתוחים הפלסטיים והאסתטיקה של הפות והנרתיק, זאת ועוד: תיקוני שפתיים, הצרה או הרחבת הנרתיק. כל הניתוחים הגינקולוגיים מתבצעים בבית החולים אסותא ובמדיקל סנטר ברמת החייל. המקומות מאובזרים בציוד טכנולוגי מתקדם, ומציעים שירותי סיעוד ברמה הגבוהה ביותר.

ד"ר יצחק פיינשטיין מבצע היסטרוסקופיות אבחנתיות במדיקל סנטר (ללקוחות לאומית) ובמרכז בריאות האישה של מאוחדת, מבצע ניתוחים לפרוסקופיים, לרבות כריתת ציסטות או שחלות, לפרוטומיה, ניתוחים נרתיקיים, ניתוחים קיסריים, דיקור מי שפיר, הפלות, צילומי רחם, טיפולי פוריות, מעקב היריון, החדרת התקנים ועוד.

במרכז הרפואי שבפתח-תקווה הוא מספק שירותי רפואה גינקולוגית, מיילדות וטיפולי פריון. במרכז המודרני קיים מכשור רפואי חדיש ומשוכלל, כולל מכשור אולטרה-סאונד גינקולוגי (.U.S).


פעילות נוספת של ד"ר יצחק פיינשטיין:
יושב ראש ועדות להפסקת הריון בעתידים מדיקל סנטר. כמו כן, משתתף באופן קבוע בכנסים ובהשתלמויות בארץ ובחו"ל, ומקפיד להתעדכן באופן תדיר בכל החידושים המקצועיים בתחום רפואת הנשים.

הסדרים עם קופות החולים וחברות הביטוח וקבלת מטופלות באופן פרטי.


נסיון אקדמי:

בוגר בית הספר לרפואה, אוניברסיטת בולוניה, איטליה.
התמחות בבית החולים השרון, תקופה זו שילב בין תפקידי ניהול רפואי וקליניקה גינקולוגית.

שייכות לאיגודים:

החברה הישראלית למיילדות ולגינקולוגיה.
הנהלת האיגוד הישראלי לאמצעי מניעה ובריאות מינית.
האגודה האמריקאית לכירורגיה גינקולוגית אנדוסקופית.הצטרפו לאינדקס הרופאים!